»
«
 • Stand blenders
 • Manual blenders
 • Kettles
 • Sandwich makers
 • Juicers
 • Stand blenders
 • Manual blenders
 • Kettles
 • Sandwich makers
 • Juicers

Stand blenders

Thanks to which you will create a perfect cocktail

Regulacja
temperatury

Nieprzywierająca
powierzchnia

Regulacja
czasu

Discover Amica sandwich maker functions


Regulacja
temperatury

Dopieczone czy krwiste? Takie, jakie lubisz! Z regulacją temperatury grillowania w pokrętle możesz ustawić stopień dosmażenia swoich ulubionych potraw. Pysznie!

Regulacja
timera

Masz ochotę na grillowane warzywa lub większy kawałek mięsa? Od teraz dzięki regulacji timera w pokrętle grilla możesz odpowiednio dopasować czas grillowania do wybranej potrawy. Właściwe ustawienie timera pomoże przygotować Ci chrupiące warzywa i odpowiednio wypieczone mięso.

Nieprzywierająca
powierzchnia

Znów coś przywarło? Nie w grilach Amica! Płytki urządzenia zostały pokryte zapobiegającą przywieraniu powłoką non-stick, by żaden składnik opiekanego dania nie przykleił się do powierzchni. Nawet roztopiony ser nie będzie już problemem! A mniej przywierania… to też mniej sprzątania.

Moc

Wszystko będzie dopieczone! Dzięki mocy 2000 W idealnie przyrządzisz stek, karkówkę, kiełbaski czy warzywa. I do tego szybko – docenisz, gdy będziesz głodny!

Możliwość
mycia w zmywarce

Po pysznym posiłku ostatnie na co masz ochotę to sprzątanie. Na szczęście, dzięki płytom dostosowanym do mycia w zmywarce nie musisz dłużej martwić się bałaganem. Łatwo wyjmij je za pomocą przycisku, włóż do zmywarki i gotowe!

Funkcja
grilla stołowego

Grilluj dla całej rodziny naraz! Weź grilla na taras czy do altany i łatwo rozłóż go „na pół”, by powiększyć powierzchnię grzejną! Pomoże Ci w tym specjalny przycisk. I każdy się naje o czasie!

Regulacja
nachylenia

Ochota na większą porcję? Regulacja górnej płyty pozwala na grillowanie w trzech pozycjach: otwartej, półotwartej i zamkniętej. Teraz zmieszczą się nawet duże gabarytowo potrawy – i będą zgrillowane doskonale!

Wyjmowana
tacka ociekowa

Podczas grillowania wydobywa się tłuszcz – aż szkoda go nie wykorzystać jako bazy do przepysznego sosu! Tackę ociekową łatwo wyjmiesz i opróżnisz – a znajdujący się w niej wywar będzie idealną podstawą pod uzupełniające bukiet smaków sosy. Smacznego!
Zobacz katalog »

Delicious things we can make with the sandwich maker

 • Toasted pear and blue cheese

  4 slices of bread
  1 pear
  1 packet of camembert cheese
  2 slices of lazur cheese
  2 slices of prosciutto
  4 hazelnuts

  Peel the pear, cut into slices about 5 mm thick. Place on a tray lined with baking paper and bake for 10 minutes at 180°C. Cut the camembert into slices, place on bread, cover with the prosciutto, then add the pear and nuts. Add a slice of lazur cheese and another slice of bread. Toast in the sandwich maker until the cheese melts and the sandwich is browned.