Filtr do oczyszczacza APM 3011
FILTR DO MAŁEGO AGD

FILTR DO MAŁEGO AGD
Filtr do oczyszczacza APM 3011

Ocena:
100 % of 100
Filtr złożony z 4 warstw
POLSKA MARKA AGD
Filtr złożony z 4 warstw efektywnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i kurz. Najpierw filtr wstępny wyłapuje większe cząsteczki pyłów. Filtr PET zatrzymuje szkodliwe substancje PM 2.5. Następnie HEPA H13 wyłapuje do 99,7% zanieczyszczeń, a na końcu filtr węglowy usuwa organiczne zanieczyszczenia gazowe, lotne związki np. z toksycznych środków chemicznych oraz nieprzyjemne zapachy z kuchni i dym papierosowy. Z taką ochroną możesz naprawdę głęboko odetchnąć! Zastanawiasz się, po co oczyszczacz powietrza w ogóle stosować? Po to, aby oddychać czystym, świeżym powietrzem, a tym samym dbać o zdrowie domowników. Sam oczyszczacz jednak nie zdziała cudów, niezbędne są odpowiednie filtry. Do oczyszczacza APM 3011 należy dobrać kompatybilny filtr złożony z 4 warstw (filtra wstępnego, PET, HEPA H13 oraz filtra węglowego). Tak skomponowany zbiór da gwarancję właściwego oczyszczenia powietrza w domu.
accessory-image
matching devices

Pasujące urządzenia

APM 3011

Zdjęcia i filmy w sekcji „Opis produktu” mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu produktu.

Specyfikacja

Funkcjonalność

Filtr złożony z 4 warstw

Dane techniczne

Głębokość netto
242 mm
Szerokość netto
35 mm
Wysokość netto
310 mm
Waga netto
0.38 kg

Dane logistyczne

EAN
5906006911676
Akcesoria
Akcesoria
Odkryj akcesoria, które uzupełniają wybrany przez Ciebie sprzęt, a Tobie jeszcze bardziej ułatwią codzienne obowiązki!
Sklep z akcesoriami Amica

Inspiracje

Potrzebujesz porady? Chcesz trochę więcej poczytać o różnego rodzaju rozwiązaniach lub sprzęcie? Wejdź do naszego świata inspiracji - tam znajdziesz wszystko, co może Cię zainteresować! Dowiedz się więcej
inpiracje

Opinie

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena

Opinie użytkowników

1 opinia

tego produktu