Praca w Amice

“Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko co robiłem to była przyjemność.”

Te słowa Thomasa Edisona są nam szczególnie bliskie. Praca w Amice ma dostarczać korzyści nie tylko firmie. Szukamy ludzi z pasją, którzy mogą podzielić się z nami swoimi pomysłami.

Dlatego jednym z kluczowych czynników sukcesu Amiki są pracujący tutaj ludzie. Dbamy o pracownika – o jego ustawiczny rozwój zawodowy.

Sprawdź kogo szukamy

Historia

Pierwszą kuchnię gazowo-węglową wyprodukowano we Wronkach w roku 1957.

Dzisiaj wykorzystujemy te 50 lat doświadczenia do produkcji nie tylko kuchni, ale także do wprowadzania na rynek innych nowoczesnych produktów ułatwiających domowe obowiązki.

W pierwszym okresie obecności na rynku doskonaliliśmy naszą ofertę sprzętu grzejnego, za sprawą którego Amica stała się cenioną marką.

Poznaj historię

Aktualności

Amica wygrywa!

Nagrody i osiągnięcia

Największa wartość, jaką dysponuje każde przedsiębiorstwo jest marka, dlatego każde wyróżnienie i nagroda zobowiązuje i mobilizuje, by nie zawieść okazanego zaufania.

Dowiedz się więcej

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
Zamknij