Amica IN. to ekosystem połączonych ze sobą urządzeń. Inteligentne, podłączone do internetu i zaprojektowane po to, żeby dawać poczucie komfortu na zupełnie nowym poziomie.

ZMYWARKI

POZNAJ ZMYWARKI Z NOWEJ LINII AMICA IN. I PRZEKONAJ SIĘ
DO DOSKONAŁEGO POŁĄCZENIA NIETUZINKOWEGO DESIGNU
I BOGATEJ FUNKCJONALNOŚCI.
Zawsze doskonale wysuszone i lśniące naczynia – bez plam i zacieków.
Niesamowicie prosta obsługa zmywarki i łatwość utrzymania czystości ekranu.
Szybki i skuteczny program zmywania. Idealny na  przyjęcia.
Oszczędność miejsca i jeszcze większa funkcjonalność.
Koniec z hałasem podczas pracy zmywarki.
Długie życie zmywarki oraz bardzo cicha praca z silnikiem Logic Drive.
Delikatne niebieskie światło dające znać, że zmywarka skończyła pracę.

POZNAJ FUNKCJONALNOŚCI ZMYWAREK LINII AMICA IN.

Odkryj możliwości, które pozwolą Ci zamienić chwile
spędzone w kuchni w czystą przyjemność.

KLASA ENERGETYCZNA A+++

Nowoczesny design to nie jedyna droga do zadowolenia klienta. Zaawansowane technicznie zmywarki Amica dostępne sa także w klasie energetycznej A+++. Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy A+++ w stosunku do zmywarki klasy A wynosi 93 kWh. Dzięki temu możesz zyskać nawet do 100 darmowych cykli zmywania rocznie.

SILNIK LOGIC DRIVE

Nowoczesna technologia gwarantuje efektywną pracę urządzenia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom silnik pracuje ciszej, a jego żywotność jest dłuższa.

Sterowanie sensorowe

Nowoczesny i niezwykle intuicyjny panel sterowania. Wyświetlacz sprawia, że obsługa zmywarki jest jeszcze prostsza, a utrzymanie ekranu w czystości jeszcze łatwiejsze.

Blue Dot

W trakcie pracy zmywarki inteligenta sygnalizacja wyświetla na podłodze wiązkę światła w kolorze niebieskim. Po zakończeniu cyklu zmywania, światło miga, a po chwili całkowicie gaśnie.

maxi space 3

Tradycyjny kosz na sztućce zastąpiliśmy oddzielną, łatwo-modyfikowalną szufladą umiejscowioną na górze. Dzięki temu zwiększyliśmy pojemność zmywarki, ułatwiając wkładanie sztućców oraz np. wysokich kieliszków.

super Cicha praca

Innowacyjna konstrukcja zmywarki oraz nowoczesna technologia użyta do konstrukcji silnika, obniża poziom hałasu do minimum. Super cicha praca tylko 42 db.

Turbo Drying

To nowoczesny system suszenia, który znacznie polepsza efektywność ostatniego etapu pracy urządzenia. We wnętrzu nie pozostaje para wodna, a naczynia są idealnie suche i lśniące, bez plam i zacieków.

Program Party

Idealny na przyjęcia, zwłaszcza do delikatnego szkła. Cykl zmywania w temperaturze 30°C trwa jedynie 27 min., oszczędzając Twój czas i maksymalizując efektywność.

ZOBACZ MODELE ZMYWAREK LINII AMICA IN.

Zmywarki Amica IN.