Zamknij

Amica Generation V, czyli perfekcyjne zmywarki

Jakie powinno być zmywanie, żeby nie męczyło, nie zajmowało nam codziennie dużo czasu, nie zużywało zbyt wiele energii elektrycznej oraz żeby z czynności niezbyt przez nas lubianej, stało się przyjemną aktywnością?

Skuteczne
To pierwsze co nam przychodzi do głowy. Nie ma niczego gorszego niż niedomyte talerze czy szklanki. Zmywarki Amica Generation V posiadają 360 stopniowy system rozprowadzania wody i wyposażone są w innowacyjne ramię natryskowe WaterSpinner. Rozwiązania te pomagają docierać do trudno dostępnych miejsc a zmywanie jest skuteczniejsze o 27%.

Optymalne
Załadowanie naczyń do urządzenia to kolejne z wyzwań, które pojawia się podczas zmywania. Jak to zrobić żeby jak najlepiej wykorzystać miejsce w zmywarce? Pomocny będzie tutaj system Up&Down, który pozwala na łatwe aranżowanie przestrzeni w zmywarce wedle naszych potrzeb i uznania. Można przesuwać górny kosz w górę i w dół, co pozwala uzyskać dodatkowe miejsce na duże garnki lub wysokie szklanki i kieliszki. Regulować kosz można nawet przy pełnym załadunku. Dzięki MaxiSpace3 (trzeci, niezależny kosz umieszczony w górnej części komory) nie tracimy miejsca na pojemnik na sztućce w dolnym koszu i możemy włożyć więcej naczyń – aż do 14 kompletów. Więcej naczyń w zmywarce to większa ekonomia użytkowania i większe oszczędności za każdym zmywaniem. Przy takiej eksploatacji musimy zadbać także o większe bezpieczeństwo zmywania. Pomogą nam w tym specjalne akcesoria i uchwyty na kieliszki wykończone silikonem, dzięki czemu delikatne naczynia będą odpowiednio zabezpieczone.

Oszczędne
Zmywarki Amica Generation V to nie tylko pomoc w domowych obowiązkach na co dzień, ale także troska o środowisko i domowy budżet. Zastosowano w nich rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie wody na cykl, mniejsze zużycie energii elektrycznej i niższe rachunki za prąd. Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy A+++ w stosunku do zmywarki klasy A+ wynosi 62 kWh/rok. Dzięki temu zyskujemy nawet do 59 darmowych cykli zmywania rocznie.

Krótkie
Dzięki opcji Program Krótki 20’ naczynia niewymagające długiego mycia, a jedynie odświeżenia, wstawimy na zaledwie 20 minut i wyjmiemy czyste i lśniące. Rozwiązaniem, które pomoże nam skrócić czas jest także Funkcja Skróć czas. Dzięki niej woda do mycia zasadniczego będzie cieplejsza o 3-4 stopnie, a każda z faz samego mycia będzie trwała krócej. Mycie z funkcją Skróć czas jest najbardziej skuteczne, jeśli naczynia nie są mocno zabrudzone.

I jeszcze wygodniejsze
Poza wymienionymi rozwiązaniami, zmywarki do zabudowy Amica Generation V mają jeszcze kilka dodatkowych. TurboDrying – odpowiada za perfekcyjne suszenie, ShineDose - gwarantuje skuteczne dozowanie detergentu i środka nabłyszczającego. Autoczyszczenie czyli specjalnie dobrany program do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza zmywarki - odświeża i czyści zmywarkę, przedłużając jej żywotność, zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Na uwagę zasługuje jeszcze Program Higiena 70°C, który idealnie sprawdza się w domach alergików. Wyższa temperatura wody skutecznie redukuje wszelkie drobnoustroje oraz zarazki i sprawia, że naczynia będą czyste nawet pod mikroskopem. Dzięki Silnikowi LogicDrive 2.0 oraz cichej pracy urządzenia (41dB) sąsiedzi nie dowiedzą się, że zmywamy po imprezie w środku nocy, a wczesnym rankiem nie obudzimy najbliższych. Skoro zmywarki nie słychać to skąd można wiedzieć, że pracuje? O tym informuje BlueDot – subtelne światło rzucane na podłogę przez diodę LED umieszczoną u dołu drzwi. Gdy zmywanie się kończy, światło zaczyna migać, a następnie gaśnie, a użytkownik wie, kiedy rozpakować zmywarkę.
Dzięki wszystkim tym użytecznościom jakie oferują zmywarki do zabudowy Amica Generation V, zmywanie ma szansę stać się ulubioną, domową czynnością.

O firmie:
Grupa Amica to największy producent sprzętu gospodarstwa domowego z centralą w Polsce. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Poprzez marki Amica, Gram, Hansa i CDA Grupa generuje ponad 70 procent przychodów na blisko 60 rynkach zagranicznych. W swojej fabryce we Wronkach Amica produkuje kuchnie gazowe i elektryczne, a także płyty grzejne. W Polsce zatrudnia ponad 2,5 tys. ludzi zapewniając pracownikom szereg benefitów – m.in. przedszkole i żłobek oraz dostęp do własnego ośrodka wypoczynkowego. W całej Grupie Amica zatrudnia ponad 3 tysiące osób.