Zamknij

Amica INTEGRA czy Amica IN. – wybierz linię odpowiednią dla Ciebie

Projektując swoją kuchnię marzeń, stawiasz na najnowszą technologię czy wolisz piękno i wysokiej jakości materiały?

Amica INTEGRA oraz Amica IN. to urządzenia, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Wykorzystujemy najnowsze technologie i dbamy o najmniejszy element, by każdy z użytkowników tworzył nowe, pyszne dania z łatwością i przyjemnością.

Projektując swoją kuchnię marzeń, stawiasz na najnowszą technologię czy wolisz piękno i wysokiej jakości materiały? Bez względu na to, do której grupy użytkowników należysz, wybierając urządzenia Amica, odnajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.

Tworząc linię produktów Amica INTEGRA, postawiliśmy nie tylko na nowoczesny design. Skupiliśmy się również na nietypowych rozwiązaniach, które ułatwiają pracę w kuchni.

Doskonałym przykładem są piekarniki INTEGRA, które wyposażyliśmy w takie funkcje jak: Szeroki zakres temperatur, Równomierne pieczenie, Pyroliza, Aqualytic System czy Zimny front 35°C. To funkcje, które wspomogą Cię w wielu czynnościach i pozwolą zaoszczędzić czas, a co najważniejsze – dostosują się do Twoich potrzeb.

Jednak piekarniki to nie wyjątek, bowiem wszystkie produkty z linii INTEGRA są połączeniem dopracowanego designu oraz użytecznej technologii. Wszystko po to, aby codzienne czynności stały się dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Wśród urządzeń linii Amica INTEGRA znajdziesz: piekarniki, lodówki, okapy, płyty grzejne, zmywarki oraz mikrofalówki.

Amica IN. to kolejna linia produktów, które stworzyliśmy z myślą o naszych użytkownikach. Urządzenia, które znajdziesz w tej serii, stanowią połączenie inspiracji, innowacji i inteligencji. Wszystkie te cechy przejawiają się zarówno w ich wyglądzie, jak i funkcjach. Amica IN. to linia, która jest skierowana do osób stawiających na elegancję, dbających o każdy szczegół i takich, które nie wyobrażają sobie życie bez najnowszych technologii.

Ponad to, tworząc tę linię urządzeń, stworzyliśmy dedykowaną aplikację, która nie tylko ułatwia przygotowywanie posiłków, ale również pozwala zaoszczędzić czas i umożliwia sterowanie kuchnią bez konieczności przebywania w niej. Jedno kliknięcie i wszystko dzieje się samo!

Zastosowanie inteligentnych rozwiązań i skupienie na designie sprawiło, że sprzęty Amica IN. zostały zauważone przez światowych ekspertów, jeszcze zanim trafiły do domów konsumentów. To doskonałe potwierdzenie ich wyjątkowości. Wśród produktów Amica IN. znajdziesz: piekarniki, płyty grzejne, okapy, lodówki oraz małe AGD.

Niezależnie od tego, którą z nowych linii urządzeń Amica wybierzesz, sprawisz, że Twoja kuchnia stanie się nie tylko bardziej stylowa, ale również wyposażona w szereg funkcji, które ułatwią Tobie przygotowywanie potraw oraz pomogą zaoszczędzić czas. Czas, który możesz przeznaczyć na przyjemności.