Zamknij

Centrum dowodzenia piekarnika: poznaj rodzaje programatorów

Modele Amica pozwalają przygotowywać pyszne dania niemal bez wysiłku.

Możliwość określenia czasu działania piekarnika, wyłączenie grzania o odpowiedniej godzinie lub ustawienie określonej godziny, aby zaczął piec. Dzięki programatorom przygotowanie wybornego dania jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Danie na już

Elektroniczne programatory piekarników Amica to wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie czas i wygodę. Dzięki nim można zdalnie zaprogramować piekarnik, aby gorący obiad czekał idealnie na nasz powrót do domu. Posiadające ponad 10 funkcji piekarniki mogą zostać wykorzystane na jeden z ponad 20 wcześniej zaprogramowanych sposobów, idealnie opiekając złocistego kurczaka, przygotowując pieczeń lub szybko odgrzewając lasagne. Gorące danie czekać będzie na przyjście gości lub nasz powrót do domu. Tak wygodne funkcje posiada między innymi inteligentny piekarnik Amica EB944BA+ IN, posiadający programator Smart 2 Ti, w którego pamięci zapisano aż 88 programów. Dodatkowo, w jego pamięci można zapisać 20 programów użytkownika, dzięki czemu w prosty sposób przygotujemy swoje ulubione i oryginalne dania. Szeroki zakres temperatur od 30 do 280 stopni, daje ogrom możliwości i pełen komfort użytkowania. Dodatkowa funkcja szybkiego nagrzewu, pozwala skupić się na przygotowaniu dania, zamiast czekać aż komora się nagrzeje. Dzięki niej piekarnik osiąga temperaturę 150 stopni Celsjusza w zaledwie 4 minuty.


Nowoczesność w wersji retro

Nie wszyscy są miłośnikami cyfrowych i elektronicznych rozwiązań. Z myślą o nich powstał stylowy piekarnik elektryczny Amica EBR 7331 AA, którego wygląd, stylizowany w klimatach retro, skradnie serce niejednej pani domu. W parze z wyglądem idzie też funkcjonalność. Analogowy programator T zawiera 10 różnych trybów pieczenia, które wybrać można za pomocą stylowego pokrętła. Pozwala ono między innymi ustawić czas trwania pieczenia oraz godzinę uruchomienia i wyłączenia piekarnika. Po wewnętrznej stronie drzwi znajduje się prosty i praktyczny poradnik, który zawiera informacje o temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia danych potraw

Program w służbie środowisku

Oszczędne rozwiązania programatora sensorowego Ttz, to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć kontrolę nad swoimi rachunkami. Specjalny program pozwala na wykorzystanie ciepła resztkowego do przygotowania potraw, a funkcja Eco pozwala na jeszcze efektywniejsze oszczędzanie energii. Dzięki wbudowanej termosondzie w prosty sposób można kontrolować temperaturę między innymi podczas przyrządzania pieczeni.

Warto postawić na inteligentne i nowoczesne rozwiązania, które zostały zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach. Dzięki programatorom piekarników Amica, pieczenie może stać się prawdziwą pasją.

Uwzględnione w artykule

Produkty