Zamknij

Detal robi różnicę. Te funkcje zmywarek ułatwią Ci życie

Dzięki funkcji Turbo Drying, nie musisz już polerować kieliszków w obawie przed zaciekami, a zmywanie 3D pozwala dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc.

Zmywanie 3D

Od teraz niedomyty garnek nie będzie już problemem. Trzy niezależne poziomy natrysku pozwalają uzyskać doskonały efekt zmywania. Dzięki nim, woda dociera do najtrudniej dostępnych miejsc. Jeśli umieścisz naczynia w górnym koszu zwiększysz efektywność zmywania, a to wszystko dzięki górnej dodatkowej dyszy natryskowej. Nie musisz przepłukiwać brudnych naczyń w zlewie przed włożeniem ich do zmywarki – urządzenie takie, jak Amica ZWM 646 BE, wykona mycie wstępne za Ciebie i wyczyści nawet bardzo uciążliwe zabrudzenia.

Flexi Space

Zestaw innowacyjnych cech wykorzystano w modelu Amica ZWM 668 IED. Dzięki nim możesz dostosować zmywarkę do swoich potrzeb. Po złożeniu zbędnych elementów możesz bez obaw wkładać do zmywarki garnki i patelnie i mieć pewność, że zostaną dokładnie umyte. Dzięki dodatkowej górnej szufladzie Maxi Space 3 możesz umyć dodatkowe 14 kompletów naczyń. System Up&Down umożliwia regulację górnego kosza, której możesz dokonać nawet przy maksymalnym załadowaniu.


Turbo Drying

Wyciąganie naczyń zaraz po zakończeniu programu, żeby nie zostały żadne plamy ani zacieki, to już przeszłość. Dzięki nowoczesnemu systemowi suszenia para nie pozostaje na naczyniach. Jest on wspomagany przez obieg powietrza i wiatraki umieszczone w ściankach zmywarki. Naczynia są idealnie suche i nie mają żadnych plam ani zacieków. Nie musisz siedzieć z zegarkiem w ręku czekając na zakończenie pracy zmywarki, żeby wytrzeć zanim pojawią się zacieki. Model Amica ZIA 648a daje ci wolne.

Program Auto

Automatyczne dostosowywanie ilości i temperatury wody do stopnia zabrudzenia naczyń następuje po wstępnym płukaniu jak. Elektroniczny sensor ocenia stopień zabrudzenia wody i na tej podstawie określa optymalną temperaturę. Oscyluje ona między 45 a 60 stopni jak w modelu Amica ZWA 649 I. Jeśli nie jesteś z technologią za pan brat, nie musisz spędzać długich godzin na poznawaniu zastosowania wszystkich przycisków swojej zmywarki. Nowe zmywarki są tak inteligentne, że same wybiorą najlepszy program dla twoich naczyń.

Jeśli jeszcze nie wybrałeś zmywarki takiej jak Amica ZWV 624 W ,może przekona cię możliwość zaadaptowania wolnostojącej zmywarki pod blatem, jeśli zajdzie taka konieczność. Inteligentny system informowania o postępach zasygnalizuje Ci koniec programu. Nie masz dużej rodziny i martwisz się, że nie zdołasz zapełnić całej zmywarki? Nic straconego, możesz włączyć zmywanie strefowe. Zmywarki Amica dostosowują się do różnorodnych potrzeb.