Zamknij

Jesteśmy wiecznie zajęci, pracujemy niemal bez przerwy, a kiedy nadchodzi wyczekiwany czas wolny okazuje się, że jego część musimy przeznaczyć na zaległe sprzątanie. Nowoczesne sprzęty domowe powinny je na nam ułatwiać! Nowy odkurzacz Bagio Eco firmy Amica, dzięki zastosowaniu funkcjonalnych rozwiązań sprawia, że wykonywanie codziennych obowiązków jest wygodne i szybkie!


Łatwo i ekonomicznie


Paradoks wynikający z konieczności czyszczenia urządzeń, które służą utrzymywaniu czystości jest nam wszystkim dobrze znany. W przypadku odkurzaczy trudno określić, czego bardziej nie lubimy: inwestowania w specjalne papierowe lub materiałowe worki czy zbliżającej się konieczności ich wymiany. Nie ma nic bardziej irytującego niż moment, w którym tuż przed odkurzaniem, orientujesz się, że twój odkurzacz zawiera worek niezdatny do użycia, pełen nieczystości. Amica postanowiła zadbać o twój czas i komfort.

Bagio Eco wyposażony jest w plastikowy pojemnik na kurz, który łatwo możesz opróżnić i oczyścić po każdej zakończonej pracy. Ta niewymagająca wysiłku czynność ogranicza ilość miesięcznych wydatków i minimalizuje czas poświęcany na sprzątanie.

Oddychaj bez obaw


Pyły, roztocza i inne mikrocząsteczki stanowią odwieczny problem alergików. W trakcie odkurzania, większość alergenów uwalnia się po otwarciu pojemnika, dlatego wiele osób decyduje się na zakup mało ekonomicznych i jeszcze mniej wygodnych modeli tradycyjnych odkurzaczy workowych – zapewniających wyższy poziom filtracji powietrza. Amica wyszła alergikom naprzeciw i wewnątrz swoich bezworkowych odkurzaczy zainstalowała nowoczesny, specjalnie zaprojektowany filtr wylotowy EPA E12. Filtry tej klasy wyłapują cząstki wielkości nawet 0,1 µm, a ich całkowita skuteczność wynosi co najmniej 99,5%. Wydmuchiwane powietrze jest czyste i nie trzeba już martwić się o bezpieczeństwo swoje
oraz swoich bliskich w trakcie tak prozaicznej i beztroskiej czynności jaką powinno być odkurzanie.


Pielęgnuj otoczenie


Jeżeli zagłębimy się w instrukcję dotyczącą odpowiedniego dbania o podłogi w naszych domach, szybko zorientujemy się, że aby utrzymać je w dobrym stanie, najkorzystniej byłoby całkowicie zrezygnować z ich użytkowania. Amica wyposażyła odkurzacze Bagio Eco w zestaw szczotek przeznaczonych do odkurzania różnych rodzajów nawierzchni. Mamy do dyspozycji wielofunkcyjne, specjalne szczotki do parkietu i twardych powierzchni, uniwersalne ssawkoszczotki z możliwością przełączenia trybów odkurzania parkietów i dywanów, ssawki 2w1 idealnie nadające się do czyszczenia szczelin i książek oraz takie, przeznaczone do mycia tapicerek. Nie musimy martwić się o porysowane, uszkodzone podłogi, a nasz odkurzacz od tej pory pełni nie tylko funkcję czyszczącą, ale także pielęgnacyjną.