Zamknij

Ekosystem połączonych urządzeń – innowacyjna kuchnia Amica IN.

Jeden za wszystkie, wszystkie za jednego – motto muszkieterów świetnie pasuje do sprzętów z linii Amica IN., które komunikują się ze sobą, by zapewnić jak najwyższy komfort domowego gotowania. Łączność między nimi zapewnia internet, a jej narzędziem jest smartfon wyposażony w dedykowaną aplikację.

Zgodnie z koncepcją Internetu Rzeczy, urządzenia tworzone w tym duchu mogą zbierać, przetwarzać i wymieniać między sobą dane, co w praktyce daje im umiejętność komunikacji. Właśnie dzięki temu sprzęty z linii Amica IN. mogą współpracować ze sobą, a aplikacja pozwala na kontrolę ich pracy.


Sprawnie działający ekosystem połączonych urządzeń sprawia, że gotowanie jest jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze niż dotychczas.

Po jej pobraniu, smartfon staje się podręcznym, kuchennym pomocnikiem, który pozwoli uruchomić i wyłączyć piekarnik lub płytę indukcyjną w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki temu pieczeń może dochodzić, gdy ty siedzisz w pracy, a po przyjściu do domu przywita cię zapach gorącej zupy podgrzanej na płycie.

Interaktywne właściwości urządzeń z linii Amica IN. idą znacznie dalej. Piekarnik został wyposażony w bezprzewodowe głośniki bluetooth, z których możesz odtwarzać muzykę zapisaną na swoim smartfonie lub tablecie. Dodatkowo, na dotykowym wyświetlaczu można sprawdzić aktualną pogodę, zdjęcia lub przepisy wrzucone do sieci przez innych użytkowników – wszystko dzięki łączności urządzenia z internetem.


Piekarnik pełniący role kuchennego centrum dowodzenia jest także wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze. Wspomniany już wyświetlacz umożliwia szybki wybór jednego z 37 programów gotowych, których parametry można dostosowywać do naszych potrzeb. Mięso na kolację może być krwiste, półkrwiste lub dobrze wypieczone, a deserowa beza sucha z wierzchu i jędrna w środku. Tworzeniu spersonalizowanych przepisów służy funkcja programów użytkownika, pozwalająca tworzyć i zapisywać do 20 własnych ustawień pieczenia.

Sprawnie działający ekosystem połączonych urządzeń sprawia, że gotowanie jest jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze niż dotychczas. O komfort naszej pracy dbają również zaawansowane funkcje kuchennych sprzętów, zdolne zmienić każdego domowego kucharza w kulinarnego mistrza.