Zamknij

Inteligentna kuchnia na wyciagnięcie ręki

Automatyczne dopasowanie pracy urządzeń i sprawdzanie ich statusu za pomocą telefonu, tabletu i komputera oraz intuicyjna aplikacja mobilna. Obsługa urządzeń w Twojej kuchni praktycznie z dnia na dzień staje się jeszcze łatwiejsza. Wszystko za sprawą inteligentnej technologii, która dostosowuje się do Twoich potrzeb. Jak to działa?

Wiemy, że nowoczesna technologia ułatwia nam życie i pozwala zaoszczędzić cenny czas, dlatego w naszych urządzeniach stosujemy nietypowe rozwiązania. Zaprojektowane z myślą o nowoczesnych i wymagających Klientach, nowe linie produktów Amica, wpisują się w tę wizję, dzięki czemu zostały docenione przez światowych ekspertów.


Tworząc linię produktów Amica INTEGRA, postawiliśmy nie tylko na nowoczesny design. Skupiliśmy się również na nowoczesnych rozwiązaniach, które ułatwiają pracę w kuchni.

Doskonałym przykładem są piekarniki INTEGRA, które wyposażyliśmy w takie funkcje jak: Szeroki zakres temperatur, Równomierne pieczenie, Pyroliza, Aqualytic System czy Zimny front 35°C. To funkcje, które wspomogą Cię w wielu czynnościach i pozwolą zaoszczędzić czas, a co najważniejsze – dostosują się do Twoich potrzeb. Wszystkie produkty z linii INTEGRA są połączeniem dopracowanego designu oraz użytecznej technologii. Wszystko po to, aby codzienne czynności stały się dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Projektując linię urządzeń Amica IN., poszliśmy o krok dalej. Tworząc intuicyjną i łatwą w obsłudze, dedykowaną aplikację mobilną, sprawiliśmy, że Twoja kuchnia jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Od teraz nie musisz już do niej wchodzić, aby uruchomić swój piekarnik. Dzieje się to zdalnie, a za pomocą prostej aplikacji w Twoim smartfonie lub na tablecie możesz łatwo sprawdzić status sprzętów.

Jak to możliwe? Urządzenia z linii Amica IN. tworzą jeden ekosystem, dzięki czemu tak dobrze ze sobą współpracują. Włączając płytę indukcyjną, jednocześnie uruchamiasz wentylator w okapie. W momencie kiedy pracuje piekarnik, dzięki wbudowanym, bezprzewodowym głośnikom bluetooth, możesz słuchać ulubionej muzyki. Dotykowy wyświetlacz pozwala także na sprawdzenie aktualnej pogody, a to wszystko dzięki możliwości połączenia urządzenia z Internetem.

Z takimi urządzeniami każdy ma szansę zostać mistrzem kuchni, a gotowanie staje się łatwe i przyjemne.