Zamknij

Inteligentne rozwiązania w zmywarkach

Sztandarowym przykładem jest zmywarka. Dzięki jej innowacyjnym funkcjom sprzątanie po obiedzie lub spotkaniu z przyjaciółmi może być nie tylko łatwiejsze, ale też bardziej efektywne.

W natłoku codziennych spraw i obowiązków coraz bardziej doceniamy funkcje, które rozwiązują wiele na pozór błahych problemów. Nowoczesne, inteligentne zmywarki Amica oferują nowy wymiar zmywania, pozwalający na sporą oszczędność czasu oraz energii elektrycznej i wody.

Rozwiązania w zestawie

Przyjęcia w gronie rodziny lub znajomych nie byłyby kompletne bez pysznych dań. Każda okazja wspólnego spotkania niesie dużo dobrej zabawy, dopóki nie przyjdzie pora zmywania. W takich momentach z pomocą przychodzi najnowszy zestaw użytecznych rozwiązań Flexi Space, dzięki którym w zmywarce można zmieścić jednorazowo 10 kompletów naczyń, łącznie z garnkami i patelniami. Flexi Space pozwala na zarządzanie przestrzenią wewnątrz urządzenia i dopasowanie jej do własnych potrzeb. Wraz z umiejscowioną na górze, modyfikowaną szufladą na sztućce Maxi Space 3 oraz systemem Up & Down, dzięki któremu można wygodnie regulować wysokość górnego kosza nawet przy pełnym załadunku, mamy pełną kontrolę nad całą zawartością. Wszystkie te funkcje znaleźć można między innymi w najnowszej zmywarce Amica ZIM 478E.

Zaoczędź na zmywaniu

Na co dzień nie używamy takiej ilości naczyń, aby zapełnić nimi całą zmywarkę. Często więc, ze względu na oszczędność energii, czekamy z uruchomieniem jej do całkowitego zapełnienia komory, co jest niepraktyczne. Problem ten rozwiązuje najnowsza funkcja zmywania strefowego, dostępna między innymi w modelu Amica ZIM 646E. Opcja ta gwarantuje pełnię możliwości zmywania przy niepełnym załadunku urządzenia, pozwalając na czyszczenie naczyń tylko w środkowym lub dolnym koszu. Wraz z systemem zmywania 3D, możliwemu dzięki trzem niezależnym poziomom natrysku, uzyskujemy doskonały efekt.

Warto wiedzieć, że każda z najnowszych inteligentnych zmywarek Amica działa w klasie energetycznej A++. W porównaniu do zmywarek klasy A, te zaawansowane technicznie urządzenia ograniczają zużycie energii aż o 64kWh w ciągu roku. Przekłada się to na 70 darmowych cykli zmywania rocznie.

Nowoczesne zmywarki Amica to nie tylko zaawansowana technologia w służbie ekologicznego użytkowania, ale także stylowy design, dzięki któremu kuchnia będzie wyglądać świeżo i nowocześnie.