Zamknij

Interaktywne właściwości kuchni Amica IN.

Sprzęty są podłączone do sieci i mają możliwość komunikowania się między sobą oraz reagowania na zachodzące zmiany.

Urządzenia wchodzące w skład linii tworzą inteligentny ekosystem inspirowany Internetem Rzeczy. Sprzęty są podłączone do sieci i mają możliwość komunikowania się między sobą oraz reagowania na zachodzące zmiany. Kuchennym centrum dowodzenia jest piekarnik, który można obsługiwać za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Dzięki temu urządzeniem można sterować z dowolnego miejsca, a pieczenie odbywa się bez naszego udziału. Wystarczy wstawić wstępnie przygotowane danie do piekarnika, zaprogramować i włączyć go o wybranej porze będąc w pracy, na spotkaniu czy zakupach.

Interaktywne technologie zastosowane w sprzętach z linii Amica IN. służą poprawie ich funkcjonalności, wychodzą naprzeciw społecznym trendom i pozwalają dostosować kuchenną codzienność do dynamicznych zmian w naszych przyzwyczajeniach.

Jeśli przebywamy w kuchni podczas gotowania, piekarnik Amica IN. umili nam czas nie tylko zapachem apetycznego jedzenia. Dzięki łączności z internetem na wyświetlaczu możemy sprawdzić aktualną pogodę, przeglądać przepisy udostępnione przez innych użytkowników lub wgrywać własne i przesyłać je dalej. Na panelu zamiast dań pojawić się mogą rodzinne zdjęcia, wyświetlane w trybie pokazu slajdów. Kolejnym udogodnieniem są wbudowane w piekarnik głośniki bluetooth, które komunikować się ze smartfonem lub tabletem i odtwarzać naszą ulubioną muzykę.

Dzięki intuicyjnej technologii wystarczy rzut oka na wyświetlacz, by zobaczyć, jakie danie znajduje się w piekarniku oraz poznać sposób jego przyrządzania. Inteligentne programowanie umożliwia dopasowanie parametrów nie tylko do rodzaju przyrządzanego mięsa, ale również stopnia jego wypieczenia.


Interaktywne technologie zastosowane w sprzętach z linii Amica IN. służą poprawie ich funkcjonalności, wychodzą naprzeciw społecznym trendom i pozwalają dostosować kuchenną codzienność do dynamicznych zmian w naszych przyzwyczajeniach.

TECHNOLOGIE

Daj się wciągnąć...

...i odkryj świat nowoczesnych technologii i rozwiązań
dopasowanych do Twoich potrzeb

sprawdź

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
Zamknij