Kuchnia jak z planu filmowego Kuchnia jak z planu filmowego
2022.03.02

Kuchnia jak z planu filmowego

Oczyści kuchenne powietrze, zniweluje nieprzyjemne zapachy, rozświetli nasze dania… a przy tym sprawi, że nasze mieszkanie będzie wyglądać elegancko, schludnie i profesjonalnie! Okapy wyspowe to niezbędny element kuchni, a Amica pamiętała, by oprócz funkcji praktycznych zadbać również o potrzeby estetyczne i wizualne każdego domownika.

Wąska, minimalistyczna konstrukcja w dwóch wariantach kolorystycznych idealnie dopasuje się do każdej przestrzeni. Projektując okapy wyspowe, Amica zadbała o wszelkie kryteria dobrego designu, dzięki czemu urządzenie wpasuje się w małą jak i większą kuchnię. Korzystając z okapu znajdującego się nad naszą wyspą kuchenną, możemy poczuć się jak bohaterowie amerykańskich filmów, a także jak uczestnicy wielkich kuchennych show, które oglądamy w telewizji. Mówiąc wprost: okap Amica sprawi, że we własnym domu poczujesz się jak gwiazda!

Magia nad Twoją głową

Praca w kuchni oznacza ręce pełne roboty. Między wyrabianiem ciasta na pizzę, marynowaniem piersi z kurczaka i smażeniem ryb nie zawsze jest czas na wytarcie rąk przed dotknięciem pokrętła czy przycisku urządzenia. To błąd, ponieważ przez takie nawyki w ciężko dostępnych miejscach do czyszczenia gnieżdżą się bakterie i wirusy. Amica zadbała o utrzymanie maksymalnej czystości i wyposażyła okapy w panele dotykowe umieszczone pod szklaną powłoką. Teraz bez przeszkód możemy korzystać z wszystkich funkcji urządzenia, a także w łatwy sposób pozbyć się wszelkich zabrudzeń.

Na wyświetlaczu LED ukażą nam się wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy urządzenia: poziomu i czasu pracy, a także konieczności przeczyszczenia lub wymiany filtra. Gładka powierzchnia dodatkowo sprawi, że dodamy naszej kuchennej przestrzeni elegancji i subtelności. Okapy Amica wyposażono w nowoczesne oświetlenie LED, które da jasne, przyjemne dla oka światło oświetlające kuchenny blat. Diody LED są wyjątkowo trwałe, a dodatkowo zużywają minimalne ilości prądu. Piękne i praktyczne w jednym!

Odpowiedzi na aktualne potrzeby

Koniec z wielogodzinnym wietrzeniem mieszkania po smażeniu ryb i innych potraw o intensywnym aromacie. Nowoczesne turbiny w okapie wyspowym w krótkim czasie usuną kuchenne zapachy i pozostawią powietrze wyłącznie przyjemnie świeże.

Jeśli podczas gotowania lubimy włączyć ulubiony podcast lub wsłuchać się w kolejny rozdział audiobooka, z pewnością polubimy się z opcją ustawienia okapu na najniższy bieg, podczas którego hałas emitowany jest na niskim poziomie. To idealne rozwiązanie również dla osób, które wyspę kuchenną dzielą również z salonem – nasi domownicy mogą bez przeszkód kontynuować oglądanie telewizji, podczas gdy my kontynuujemy pichcenie w kuchni!

W okapach Amica zastosowano najnowsze rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej, co oznacza także niższe rachunki dla całej rodziny. Razem troszczymy się o domowy budżet a także środowisko naturalne.

Okapy wyspowe to połączenie wyjątkowego designu, wygody i funkcjonalności dla każdego niezależnie od potrzeb i upodobań. Inwestycja w sprzęt Amica pozwoli nam na stworzenie estetycznej i przyjemnej przestrzeni do codziennych kuchennych eksperymentów.

 

Znajdź artykuły z podobnymi tagami

sterowanie okap okapwyspowy pilot DiodyLED