Zamknij

Linia INTEGRA – odkryj komfort użytkowania

Wnętrze to nie wszystko, dlatego projektując nasze urządzenia, skupiamy się również na tym, co widoczne na zewnątrz. Nowoczesny i dopracowany design to nie tylko piękno na co dzień, to także komfort użytkowania. Dla nas bowiem to niezwykle ważne, aby urządzenia były dopasowane nie tylko do Twojej kuchni, ale również do Twoich potrzeb.


Piekarniki INTEGRA

Piekarnik pełni bardzo ważną rolę w naszej kuchni. Ponieważ często z niego korzystamy, ważne by posiadał nie tylko funkcje ułatwiające pieczenie, lecz także, aby utrzymanie jego czystości nie przysparzało problemów. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych użytkowników, zaprojektowaliśmy piekarniki, które posiadają płaską powierzchnię.

Co to oznacza? Dzięki konstrukcji naszych sprzętów, w których zastosowaliśmy chowane pokrętła, a także wysokiej jakości materiałom, utrzymanie czystości obudowy piekarnika jest proste, a przede wszystkim zajmuje niewiele czasu.

W piekarnikach INTEGRA, zastosowaliśmy również powłokę Touch Free, dzięki której na urządzeniu nie widać odcisków palców.


Płyty grzejne INTEGRA

Design płyt z linii INTEGRA doskonale komponuje się z przestrzenią kuchenną. Brak widocznych pokręteł i przycisków w wybranych modelach płyt grzejnych, sprawia, że urządzenia te zachwycają swoim minimalizmem i przyciągają uwagę. Co więcej, pod tą prostotą kryje się niespodziewana ilość funkcji.

Zastosowane w płytach INTEGRA sterowanie sensorowe to nie tylko wygoda użytkowania, ale przede wszystkim łatwość utrzymania czystości płyty. Wskaźnik ciepła resztkowego komunikuje, że pole grzejne jest nadal ciepłe, a dzięki blokadzie rodzicielskiej nie musisz już obawiać się, że Twoje dziecko niepostrzeżenie uruchomi płytę.

System szybkiego zagotowania to odpowiednik tzw. gotowania na „wolnym ogniu”. Dzięki zastosowaniu tej funkcji, po określonym czasie pole grzejne automatycznie obniża temperaturę, a elegancki i minimalistyczny timer pozwala na zaprogramowanie czasu trwania gotowania na danym polu, nawet do 99 min.

W ofercie płyt grzejnych znajdują się także płyty gazowe. Ich palniki zostały umieszczone na hartowanym szkle, co znacząco ułatwia utrzymanie czystości płyty i dodatkowo nadaje im charakteru, wprowadzając stylowy design do Twojej kuchni. Zastosowane w nich ruszty żeliwne nie tylko są bardzo wytrzymałe i stabilne, ale przede wszystkim bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Dodatkowo, odpowiednio zaprojektowany kształt pokręteł sprawia, że po zakończeniu gotowania nie musimy martwić się o czyszczenie niewygodnych zakamarków , ponieważ przywrócenie im dawnego blasku zajmie tyko chwilę. Wystarczy kilka przetarć i gotowe!


Okapy INTEGRA

Okapy, tak jak pozostałe urządzenia, również zostały wyposażone w sterowanie sensorowe. Zainstalowany w urządzeniu panel dotykowy nie tylko wpływa na jego estetykę i ułatwia czyszczenie, ale także kryje w sobie wiele przydatnych funkcji. Jedną z nich jest automatyczne włączanie wentylatora, które następuje po wysunięciu okapu. Taka funkcja zdecydowanie ułatwia obsługę urządzenia – jeden ruch ręki i wszystko działa, a my pozbywamy się niechcianych zapachów.

W wybranych modelach okapów z linii INTEGRA znajduje się również funkcja czasowego wyłączenia. Dzięki niej, możesz zaprogramować czas, po którym urządzenie samoczynnie się wyłączy. Dodatkowo, poszczególne okapy posiadają wskaźnik nasycenia filtrów. To funkcja, która poinformuje Cię o konieczności ich czyszczenia.

Lodówki INTEGRA

Uniwersalne drzwi L/P można zamontować dowolnie – po lewej lub prawej stronie. Dodatkowo, konstrukcja drzwi umożliwia wysunięcie szuflady zamrażarki, już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym.


Mikrofalówki INTEGRA

W ofercie mikrofalówek z linii INTEGRA znajdują się zarówno produkty wolnostojące, jak i produkty do zabudowy. Zastosowane w nich sterowanie elektroniczne umożliwia precyzyjne zaprogramowanie pracy urządzenia. Płaskie lub niewielkie i minimalistyczne przyciski oraz pokrętła umożliwiają utrzymanie mikrofalówek w czystości, bez konieczności długiego czyszczenia.

W mikrofalówkach z linii INTEGRA pojawia się szereg funkcji, które wpływają na komfort ich użytkowania. Blokada włączenia przez dzieci zapobiega przed dodatkowych uruchomieniem urządzenia, ponieważ uruchomienie blokady blokuje wszystkie elementy sterowania. 8 lub 9 programów auto to szybkie dopasowanie parametrów podczas podgrzewania dania, a dzięki funkcji Quick Start wystarczy jeden ruch, a mikrofalówka uruchomi się z maksymalną mocą.

Urządzenia z nowej linii Amica INTEGRA doskonale dopasowują się do Twoich potrzeb, dzięki czemu przygotowywanie posiłków staje się nie tylko łatwiejsze, ale także bardzo przyjemne. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i połączenie ich ze stylowym designem wprowadza do Twojej kuchni funkcjonalność i piękny wygląd, czyli wszystko to, co sprawia, że staje się ona wyjątkowa.

Uwzględnione w artykule

Produkty