Zamknij

Okapy kominowe Amica – nowoczesność w Twojej kuchni

Na wyciągnięcie ręki
Kuchnia jest miejscem, w którym toczy się życie. Krojenie, smażenie, mieszanie – tutaj ciągle coś się dzieje. Od sprzętu AGD oczekujemy funkcjonalności, ale również prostej obsługi. Okapy kominowe Amica są wyposażone w sterowanie sensorowe typu Slider. Jak to działa? Wystarczy przesunąć palcem po specjalnym pasku, aby włączyć urządzenie. Sterowanie jest przyjazne użytkownikowi i w pełni intuicyjne. Dziesięć stopni pracy wentylatora pozwala jednym kliknięciem dostosować jego prędkość do zmieniających się w kuchni potrzeb. Smażenie i grillowanie wymaga zwykle zastosowania większej mocy niż podczas tradycyjnego gotowania. Nowoczesne okapy o specjalnej konstrukcji są efektywne, ale i ciche. Nie zagłuszają innych dźwięków np. muzyki, dlatego są polecane do montażu w również w tych kuchniach, które są połączone z salonem.

Niech stanie się jasność
Nowoczesna kuchnia jest nie tylko piękna, ale również funkcjonalna. Oświetlenie buduje atmosferę domu i ułatwia pracę. Okapy Amica emitują jasne, równomierne światło, które nie męczy oczu – delikatny pasek LED pod okapem równomiernie oświetla potrawy na płycie, pozwalając skupić się na tym, co jest w kuchni najważniejsze. Dodatkowo, bardzo długa żywotność zastosowanych żarówek oznacza, że praktycznie nie wymagają one wymiany. Gotowanie staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze!

Nowoczesność to nie tylko design i technologia, ale również troska o środowisko.

Dobra energia
Eko okap? Klasa energetyczna A+ oznacza, że sprzęty marki Amica zostały szczegółowo przebadane i spełniają określone unijne normy. W praktyce przekłada się to na niższe rachunki za prąd, w ujęciu globalnym – ma pozytywny wpływ na ochronę środowiska.

Uwzględnione w artykule

Produkty