Zamknij

Piekarnik sercem innowacyjnej kuchni Amica IN.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak aplikacja mobilna może usprawnić Twoją pracę w kuchni? Amica IN. to innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają komunikację urządzeń między sobą. W tym przypadku sercem kuchni staje się piekarnik, od którego wszystko się zaczyna.

Nowa linia produktów Amica IN. to nie tylko nowoczesny design i technologie ułatwiające korzystanie z każdego urządzenia z osobna. Linia IN. to przede wszystkim jeden system, w którym wszystkie urządzenia wspólnie dbają o Twoją wygodę i bezpieczeństwo.

Korzystając z dostępności nowoczesnych rozwiązań, wykorzystaliśmy je do stworzenia kuchni Twoich marzeń. Takiej, która pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas i pomoże rozwiązać problemy. Zapewne nie raz wróciłeś do domu głodny i zmęczony. Czy nie marzyłeś wtedy o tym, aby Twój posiłek jak najszybciej pojawił się na stole? Z myślą o takich sytuacjach powstała dedykowana aplikacja mobilna, która umożliwia zdalną obsługę piekarnika w Twojej kuchni. Teraz to obiad będzie czekał na Ciebie, a nie Ty na niego.

Pobierając aplikację na swojego smartfona, możesz z dowolnego miejsca i o dowolnej godzinie uruchomić piekarnik, który po powrocie do domu powita Cię gorącym obiadem lub pysznym ciastem. To właśnie on stał się w nowej linii Amica IN. sercem kuchni, od którego wszystko się zaczyna! Dlaczego? Ponieważ piekarnik to urządzenie, w którym przygotowujemy zarówno dania wytrawne, jak i słodkie desery. Urządzenie, które wspiera nas w codziennym przygotowywaniu posiłków, i które znacznie to zadanie ułatwia. Urządzenie, którego funkcjonalności sprawiają, że pieczenie staje się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.


Dzięki stworzeniu dedykowanej aplikacji mobilnej piekarniki z linii Amica IN. jeszcze bardziej mogą wspierać nas w codziennym gotowaniu.

Zdalna obsługa urządzenia umożliwia zaprogramowanie czasu rozpoczęcia i zakończenia jego pracy , a także ustawienie wysokości temperatury i parametrów pieczenia. Wystarczy kilka kliknięć i wszystko robi się samo! Czy to nie wystarczający powód, aby uczynić z niego serce naszego systemu?

Dodatkowo, kiedy po powrocie do domu uruchomisz płytę indukcyjną, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wyśle ona sygnał do okapu. To sprawi, że automatycznie rozpocznie on pracę wentylatora. To jednak nie wszystko. Okap dostosuje się do ilości powstającej nad płytą pary i w ten sposób dokładnie ją pochłonie.

W piekarnikach z linii Amica IN. zainstalowaliśmy również głośniki bluetooth, które pozwalają na odtwarzanie ulubionej muzyki, zapisanej na Twoim smartfonie lub tablecie. To sprawia, że przebywanie w kuchni staje się jeszcze przyjemniejsze.

Dzięki prostej i szybkiej obsłudze aplikacji, w piekarnikach z linii Amica IN., cały czas, z dowolnego miejsca, możesz kontrolować parametry pieczenia. Czy to nie cudowne mieć swoją kuchnię na wyciągniecie ręki?