Zamknij

Płyty indukcyjne 2.0 – codzienne gotowanie staje się przyjemnością!

Na przygotowanie skomplikowanych posiłków nie zawsze wystarcza czasu. Na szczęście mamy rozwiązanie! Wprowadziliśmy na rynek płyty indukcyjne 2.0 – sprzęt, który ułatwi codzienne gotowanie i pozwoli zyskać cenne godziny!


Kuchnia – najważniejsze miejsce w domu


Kiedyś kuchnia była szczególnym miejscem, w którym spędzano dużo czasu. Sercem domu przyciągającym całą rodzinę. Dziś jednak żyjemy w szybkim tempie, które nie zawsze pozwala na czasochłonne gotowanie zdrowych posiłków, a co za tym idzie – wspólne spędzanie czasu w kuchni. Wiele sprzętów uniemożliwia też przygotowanie większej ilości jedzenia. Zbyt małe płyty grzewcze utrudniają wykorzystanie większych naczyń. Brakuje Wam kulinarnych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół? Chcecie gotować zdrowo, a przy tym szybko? To możliwe!

Kiedy goni Was czas

Najnowszym rozwiązaniem, które proponujemy swoim klientom, są płyty indukcyjne 2.0. Urządzenie jest wyposażone w wiele przydatnych funkcji ułatwiających codzienne gotowanie. Jedną z nich jest PowerBooster, która zwiększa moc grzania, dzięki czemu cały proces przebiega szybciej, np. prawie pół litra wody można zagotować zaledwie w 60 sekund! Krótszy czas gotowania i smażenia sprawia, że potrawy nie tracą cennych składników odżywczych, tak bardzo potrzebnych w zdrowej diecie.

Wiele jedzenia dla wielu osób

Chcecie ugościć większe grono przyjaciół? A może sami macie wilczy apetyt? Koniec z patelnią, która nie mieści się na powierzchni palnika! Dzięki funkcji AutoBridge duże naczynie może stać na dwóch palnikach jednocześnie. Wykryje ona np. pojemną brytfannę, a oba pola automatycznie połączą się w jedno, intuicyjnie dopasowując się do wielkości naczynia.
Z kolei opcja FlexiSpace pozwoli Wam w pełni wykorzystać powierzchnię płyty grzewczej. Kształt palnika jest nietypowy, bo kwadratowy! Unikniecie dzięki temu marnowania miejsca, a wielkość i nietypowy kształt używanego przez Was naczynia nie będą przeszkodą na drodze do efektywnego gotowania. FlexiSpace to rozwiązanie idealne np. do kwadratowych patelni grillowych. Możecie mieć pewność, że Wasze dania zostaną podsmażone równomiernie!


Ekologia się opłaca!

A co z kosztami prądu? Przecież używanie płyt ceramicznych znacząco je zwiększało… Jednak przy płycie indukcyjnej zużycie energii jest niższe aż o 40%! Wasze rachunki zmniejszą się. Nie zapominajcie też, że takie rozwiązanie jest dużo bardziej przyjazne dla środowiska.

Uniwersalne rozwiązanie dla każdego

Płyty indukcyjne 2.0 są na tyle uniwersalne, że pasują do wnętrz w każdym stylu. Możecie umieścić je w swojej kuchni, niezależnie od tego, z jakiego materiału zrobione są Wasze blaty. Ich grubość również nie gra roli. Płytę zamontujecie nawet w cienkim 12 mm blacie, pod którym znajduje się szuflada, a także w grubym 28 mm blacie umieszczonym nad piekarnikiem Amica.
Zaproście rodzinę i znajomych na wspólny posiłek! Z płytami indukcyjnymi 2.0 przyrządzicie go smacznie, zdrowo i szybko. Są przecież wielozadaniowe… zupełnie tak jak my! Gotujcie z przyjemnością, smacznego!