Zamknij

W Święta oszczędzamy na sprzątaniu

Coraz bliżej Święta – aby w pełni docenić ich magię i przeżyć je bez niepotrzebnych stresów, polecamy dobrą organizację, zaangażowanie rodziny do pomocy
w przygotowaniach oraz wykorzystanie nowoczesnych sprzętów domowych.
W usprawnieniu przedświątecznych porządków pomoże nam odkurzacz Bagio Eco od Amica, z którym sprzątanie jest łatwe i wygodne.


Podwójna oszczędność


Nie oszukujmy się. W okresie przedświątecznym, w kontekście sprzątania, zasada „raz
a dobrze” zupełnie się nie sprawdza. Goście zostawiający ślady brudnych butów na parkietach i dywanach, igły i brokat sypiące się z choinki i dekoracji, okruchy na podłodze w kuchni po przygotowaniu świątecznych potraw – to tylko niektóre z czynników wymagających od nas regularnych, szybkich serii ćwiczeń z odkurzaczem. Amica przewidziała taką potrzebę
i usprawniła proces odkurzania. W nowym modelu odkurzacza Bagio Eco umieszczono plastikowy pojemnik na kurz, który po każdym użyciu możesz szybko opróżnić i wyczyścić.
W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas potrzebny na wymianę worków, ale również pieniądze, które przeznaczasz na ich zakup.Tworzenie bezpiecznego zespołu


Praca zespołowa w trakcie porządków jest bardzo dobrym rozwiązaniem, pozwalającym Ci możliwie ograniczyć ilość własnych obowiązków. Proste czynności, takie jak odkurzanie, można spokojnie powierzyć swoim dzieciom. Tylko co w sytuacji, kiedy nasza pociecha cierpi na alergię? Jak ochronić ją przed kontaktem z alergenami?

Odpowiedź brzmi: wręczyć im do ręki odkurzacz Amica ze specjalnie zainstalowanym filtrem wylotowym EPA E12, niezwykle skutecznie wyłapującym niewidoczne gołym okiem cząstki wielkości nawet 0,1 µm.

Wydmuchiwane powietrze jest czyste, pozbawione kurzu i roztoczy, dzięki czemu odkurzanie przed Świętami możesz z czystym sumieniem przekazać nawet alergikom.


Porządek i pielęgnacja


Odkurzanie, szorowanie, pastowanie i wiele innych czynności związanych z pielęgnacją podłóg w naszych domach wymaga posiadania nie tylko specjalnych środków czystości, ale także szczotek dostosowanych do czyszczenia konkretnych nawierzchni. Mając odkurzacz Bagio Eco nie musimy dodatkowo zaopatrywać się w specjalny sprzęt do czyszczenia podłóg, ponieważ Amica dostarcza nam go w postaci zestawu wielofunkcyjnych szczotek.

Mamy szczotki wymienne przeznaczone do odkurzania parkietu i nawierzchni twardych, ssawkoszczotki posiadające możliwość przełączania trybów odkurzania parkietów i dywanów, ssawki bez problemu mieszczące się w najwęższych szczelinach oraz specjalne, przeznaczone do mycia tapicerek.

Nie musimy martwić się o uszkodzenie naszych podłóg przez pośpieszne odkurzanie ich niewłaściwym urządzeniem – wystarczy wymienić końcówkę, a parkiety, dywany, panele, tapicerki będą nie tylko czyste, ale także wypielęgnowane.