Zamknij

Wiosenne porządki: czas start!

Nadchodząca wiosna to dobry czas, aby wprowadzić do naszych domów więcej słońca i zabrać się za generalne porządki! Niech pierwsze wiosenne powiewy wiatru staną się motywacją do złapania za odkurzacz i dokładnego wysprzątania każdego zakątka... nie tylko naszych mieszkań! Pionowe odkurzacze firmy Amica pomogą podczas wykonywania codziennych obowiązków oraz w przedświątecznych przygotowaniach.


Czyste mieszkanie = czyste powietrze


W dzisiejszych czasach zwracamy szczególną uwagę na maksymalną higienę w naszych domach. Pamiętamy o systematycznej dezynfekcji rąk i wietrzeniu pomieszczeń… ale czy dbamy o regularne usuwanie roztoczy, kurzu i pyłków, które mogą powodować powracające infekcje i alergie? Dbając o nasze zdrowie, warto postawić na sprzęt, który pozwoli zadbać o czyste i bezpieczne powierzchnie w naszym domu. Filtr EPA 10 w Odkurzacz Joran PET Turbo Joran PET Turbo VM 9011: Amica oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń, a dodatkowa ssawka PET umożliwia skuteczne usunięcie sierści naszych pupili. Dzięki nim odkurzacz staje się idealnym sojusznikiem dla alergików, rodzin z małymi dziećmi... i nie tylko! Czas pożegnać się z zalegającym kurzem i bezpiecznie oddychać pełną piersią!


Sprzęt 2 w 1 do zadań specjalnych


Z odkurzaczem Amica możesz sprzątać tak, jak lubisz! Odkurzacz pionowy i ręczny w jednym gwarantuje większą wygodę i dotarcie do trudno dostępnych zakamarków. Korzystaj z niego w domu i poza nim, na przykład podczas czyszczenia samochodu. Ssawka SOFA pozwoli na łatwe dotarcie do wszystkich zakamarków naszej tapicerki czy ukrytych szczelin w fotelach lub kanapach, a ultralekka i bezprzewodowa konstrukcja uprzyjemni sprzątanie i zapewni dotarcie do miejsc, które byłyby mniej dostępne ze względu na ograniczający kabel. Dzięki odczepianej rurze teleskopowe łatwo dostosujemy odpowiednią długość rączki i tym samym ułatwimy sobie codzienne porządki. Teraz odkurzanie schodów, sufitu czy biblioteczki z ulubionymi książkami przestanie być dla nas wyzwaniem!Bezpieczny, wydajny i oszczędny


Szybkie odświeżenie mieszkania przed przyjściem gości, czy generalne wiosenne porządki? Niezależnie od czekającego nas zadania odkurzacze pionowe przychodzą nam z pomocą! Aż trzy dostępne tryby pracy pozwalają na dostosowanie mocy i czasu pracy do naszych potrzeb oraz możliwe zmniejszenie naszych rachunków za prąd, a 50-minutowy maksymalny czas pracy pozwoli na spokojne odkurzenie nawet wielopowierzchniowego domu. Wielofunkcyjny sprzęt pomoże nam w zapewnieniu maksymalnej higieny w naszych mieszkaniach czy samochodach. Z takim sojusznikiem wiosenne porządki stają się czystą przyjemnością!