Zamknij

Rodzinny obiad? Z naszą zmywarką ujdzie ci to na sucho!

Rodzinny posiłek to ogromna przyjemność, nie tylko dla podniebienia. Kulinarne ekscesy mają niestety jedną wadę: trzeba po nich posprzątać, a to wymaga czasu i zaangażowania. Odsieczą dla miłośników gotowania z rozmachem jest nowa zmywarka, która dokładnie myje i suszy naczynia. Kuchenna ścierka odchodzi do lamusa!

Codzienny pomocnik


Praca, dom, gotowanie, zakupy, trening, morze domowych obowiązków do odhaczenia – dzisiejsze tempo życia przyprawia o zawrót głowy, a czas dla siebie jest towarem deficytowym. Wszelkiego rodzaju sprzęty gospodarstwa domowego mają ułatwiać i uprzyjemniać życie – my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego bacznie obserwujemy współczesną rzeczywistość i ekspresowo reagujemy na potrzeby konsumentów. Efekt? Sprzęt AGD staje się „mistrzem drugiego planu”, nieodłącznym towarzyszem życia, który wyręcza w domowych obowiązkach i… dostarcza odrobinę więcej wolnego czasu.

Naczynia suszą się same


Choć zmywarka jest popularnym sprzętem, który gości w niemalże każdym domu, to korzystanie z niej często wymaga dodatkowego zaangażowania. Naczynia po wyjęciu ze zmywarki są czyste, ale mokre, a ustawienie ich w szafkach wymaga dodatkowego wycierania. Znaleźliśmy na to doskonały sposób – najnowszy model zmywarki został wyposażony w innowacyjną funkcję OpenDry, dzięki której drzwi zmywarki otwierają się samoczynnie po zakończonym procesie mycia. Naczynia suszą się bez „ręcznej” pomocy, a świeżo umyte szklanki i talerze trafiają bezpośrednio do kuchennej szafki. Co ważne, zatroszczyliśmy się także o bezpieczeństwo – korzystanie z OpenDry jest pozbawione ryzyka, nawet kiedy po kuchni kręcą się mali pomocnicy. Drzwi uchylają się maksymalnie na 10 centymetrów i przy temperaturze w komorze nie większej niż 40 stopni Celsjusza.

Większa pojemność


Talerze, szklanki, garnki, patelnie, rondelki, niezliczone noże i widelce, maleńkie filiżanki po kawie, kubeczki na jajka – kuchenna zastawa zachwyca swoją różnorodnością, ale niestety miejsce w koszach zmywarki ma swoje granice. Wkładanie brudnych naczyń wymaga nie lada sprytu i kreatywności, na szczęście w nowej zmywarce zmywarkowy Tetris odchodzi w niepamięć. Wszystko dzięki specjalnej, przesuwnej tacce SmartTray umieszczonej nad drugim koszem, która pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni urządzenia – można ustawić ją według swoich preferencji, dzięki czemu zyskujemy dodatkową przestrzeń w zmywarce, a tego nigdy za wiele! Zwiększona elastyczność załadunku to większa pojemność zmywarki, bezpieczniejsze mycie delikatnych naczyń i dokładniejsze czyszczenie sztućców oraz większych łyżek – same plusy!

Mniej wody, mniej prądu

Dzisiejsze kuchnie to prawdziwe królestwa elektroniki – różnorodne, nowoczesne sprzęty każdego dnia ułatwiają nam życie, ale nie oszukujmy się, pobór prądu i wody może generować spore koszty. Z troski o budżet użytkowników oraz środowisko naturalne, w naszej nowej zmywarce zastosowane zostały rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej, co pozwala obniżyć wysokość rachunków. Klasa energetyczna A+++, którą reprezentujemy w nowoczesnym sprzęcie w stosunku do urządzeń z klasy A+ zużywa o 62 kWh/rok mniej – to aż 59 darmowych cykli zmywania rocznie! Oprócz tego zamontowany w urządzeniu silnik Twin-Speed zapewnia cichszą pracę, pobiera mniej energii, a zmywarka ma lepszą wydajność i wytrzymałość.
Zapomnij o żmudnym wycieraniu naczyń po skończonym zmywaniu! Nowa zmywarka z funkcją automatycznego otwierania drzwi OpenDry to oszczędność pieniędzy, energii i czasu, który najlepiej przeznaczyć na… małe przyjemności!