2022.03.02

ZainsPARUJ się nowościami

Zdezynfekują i wygładzą tkaniny, odkażą nasze sztućce, ugotują soczyste mięso i sprawią, że sernik będzie wyjątkowo puszysty. Funkcje parowe w najnowszych urządzeniach marki Amica zaskakują swoją wszechstronnością i funkcjonalnością. Jak najlepiej wykorzystać ich potencjał?  

Gotowanie na parze to obecnie temat bliski nie tylko osobom, którym zależy na poprawie sylwetki. Coraz chętniej sięgamy po urządzenia wykorzystujące funkcje parowe, ponieważ zależy nam na szybkim i zdrowym posiłku, który zaskoczy nas swoim aromatem i smakiem. Co ciekawe, z pary można korzystać nie tylko w kuchni! Amica inspiruje do sięgania po proste programy parowe dostępne w najnowszych piekarnikach, pralkach i zmywarkach.

Szybkie i przyjemne gotowanie

Pyszne, chrupiące bułeczki, puszysty sernik, perfekcyjnie wypieczone i soczyste mięso czy pełne smaku domowe przetwory – to tylko niektóre możliwości piekarników parowych! W urządzeniu marki Amica dzięki gotowym programom parowym w prosty i szybki sposób przyrządzimy wyśmienite posiłki na każdą porę dnia: śniadanie, obiad, kolację czy deser. Co najważniejsze, nie trzeba być szefem kuchni, by dania wyszły perfekcyjnie. Specjalny generator pary FullSteam dozuje parę i równomiernie rozprowadza ją podczas całego procesu pieczenia. 4,3-calowy kolorowy wyświetlacz poprowadzi krok po kroku przez cały proces pieczenia, dzięki czemu nie musimy już martwić jakie parametry wybrać.

Lśniące i suche naczynia

Po gotowaniu – czas na zmywanie! Szukając idealnej zmywarki, zależy nam na tym, aby był to sprzęt odpowiedzialny nie tylko za doczyszczenie naszych naczyń. Częściej rozglądamy się za nowoczesnymi rozwiązaniami i funkcjonalnościami, które pomogą w efektywnej dezynfekcji, szybkim odświeżeniu sztućców przed przyjściem gości czy usunięciu dużych zabrudzeń. Funkcja SteamPower Pro w zmywarce  działa na naczynia dwukrotnie. Pierwszy raz na początku cyklu – rozmiękcza wtedy zaschnięte lub mocno zabrudzone naczynia, dzięki czemu efektywność całego cyklu zmywania jest znacznie wyższa. Para użyta po raz drugi przed końcem cyklu redukuje bakterie i powoduje, że naczynia są zdezynfekowane, lśniące i lepiej dosuszone. Pomoże w tym również energooszczędna i w pełni bezpieczna funkcja OpenDry, czyli automatycznie uchylane drzwi zmywarki w ostatniej fazie suszenia.

Nowoczesny silnik inwerterowy SilentDrive 3.0 to ciche i skuteczne zmywanie przy każdym programie, a także gwarancja dłuższej żywotności zmywarki. Redukujemy rachunki i dbamy o zasoby planety – dla nas to idealna para korzyści!

Miękkie i higienicznie czyste

A jak wykorzystać parę w łazience? Jako pomoc dla brudnych i pogniecionych ubrań! Pralka posiada szereg funkcji, które pomogą w codziennych obowiązkach. Generowana para przy użyciu funkcji SteamPower Pro rozluźnia włókna tkaniny, co redukuje zagniecenia, a także gwarantuje perfekcyjnie czyste i w pełni zdezynfekowane ubrania.

Funkcje parowe to nie wszystko, co ma do zaoferowania nowy sprzęt Amica! Innowacyjna UV Hygiene Technology pomoże w pozbyciu się z naszych ubrań do 99,99% niebezpiecznych wirusów oraz do 96,2% bakterii. Sterylizacja prania promieniami ultrafioletowymi jest rozwiązaniem skutecznym oraz w pełni bezpiecznym.

Bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0, pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania nawet przy krótkich programach, zapewnia cichą pracę i długą żywotność urządzenia. Ponadto wysoka klasa energetyczna przyczynia się do znacznego obniżenia zużycia energii, a to więcej zaoszczędzonych pieniędzy w naszych portfelach!

Stwórz wyjątkową parę

Wielofunkcyjne programy parowe pomogą w codziennym życiu każdego z nas. Korzystając z dostępnych funkcji i gotowych programów rozwiniemy kuchenne umiejętności, pranie przestanie być przykrym obowiązkiem, a zmywarka stanie się naszym ulubionym sojusznikiem! Razem z nimi możemy stworzyć idealną parę w naszych czterech ścianach!