Nauka od kuchni

Rozpocznij swoją karierę
w Amica!

Nauka od kuchni...

okiem stażystów

 • Alicja Stażystka w Dziale Personalnym
   
  Na trwających 4 miesiące praktykach w Amice dowiedziałam się nie tylko jak funkcjonuje Dział Personalny. Miałam okazję poznać działanie całej firmy, włączając w to wszystkie działy. Jednym z powierzonych mi zadań było współtworzenie obecnej zakładki kariera.
  Czytaj więcej>
  W tym celu zebrałam wypowiedzi pracowników spółki i praktykantów. Dzięki temu zrozumiałam, jak na funkcjonowanie tak dużej organizacji mają wpływ działania osób z różnych sektorów i na różnych szczeblach kariery. Moim zadaniem było też wspieranie Działu Personalnego w bieżących pracach związanych m.in. z funduszem świadczeń socjalnych, umawianiem kandydatów na rozmowy, prowadzeniem baz danych. Kiedy przyszłam do Amiki, wszystko było dla mnie nowe — miejsce, ludzie, obowiązki. Jak się szybko okazało, przez całe praktyki mogłam liczyć na wsparcie przełożonej, ale też osób z wielu innych działów, z którymi miałam okazję załatwiać bieżące sprawy. Czas spędzony w Amice będę wspominać jako zdobywanie wiedzy w zdrowej atmosferze, w firmie o wysoko rozwiniętej kulturze organizacyjnej.
  Zwiń>
 • Paweł Stażysta – Dział Technologii
   
  Do Amiki trafiłem na praktyki z programowania. W trakcie ich odbywania dostałem dużą swobodę działania. Nikt nie stał nad moją głową, co jest dla mnie bardzo ważne, ale z drugiej strony prowadzący praktyki sprawdzał co jakiś czas, jak mi idzie. Zawsze służył mi pomocą
  Czytaj więcej>
  i podpowiedziami, gdy ich potrzebowałem. Mimo iż początkowo wszystko było nowe: osoby, miejsce, środowisko, częściowo też narzędzia, udało mi się odnaleźć w dużej firmie. Ogromny wpływ na to miał sposób pracy – powierzono mi odpowiedzialność, zapewniono wsparcie zamiast nachalnej kontroli. I to zaowocowało. Dziś jestem już pracownikiem Amiki i realizuję kolejne, wymagające projekty. Ta praca to kamień milowy w moim doświadczeniu zawodowym i nie ukrywam, że mam nadzieję na dłuższą współpracę, za czym zresztą przemawia fakt, że Amica pokrywa część opłat związanych z moimi studiami zaocznymi. Cieszę się, że jestem częścią załogi Amiki i polecałbym pracę tutaj każdemu, komu zależy na rozwoju zawodowym i dobrej atmosferze w pracy.
  Zwiń>
 • Norbert Stażysta w Dziale Serwisu i Dziale Kontrollingu
  Do Amiki po raz pierwszy trafiłem rok temu na wakacyjne praktyki w Centrum Serwisowym w Dziale Dokumentacji. Do moich obowiązków należało fotografowanie części zamiennych oraz korekta niektórych dokumentów technicznych dotyczących kuchenek. Od sierpnia do
  Czytaj więcej>
  października tego roku odbywałem praktyki w Dziale Controllingu w Sekcji Strategii i Rozwoju Biznesu. Powierzono mi zadanie przygotowania raportu otoczenia konkurencji na rynku AGD za II kwartał 2015 roku. Dodatkowo wykonywałem niektóre zadania Controllingu oraz analizowałem produkcję sprzętu gospodarstwa domowego na terenie Polski. Zadania powierzone mi na praktykach potraktowałem bardzo poważnie. Uczyłem się na własnych błędach i dzięki doświadczeniu współpracowników. Co ważne, spotkałem się z życzliwością, otwartością i sporą cierpliwością pracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą. Dzięki temu mogłem wynieść z praktyk jak najwięcej. Możliwość ich odbycia dała mi ogromną wiedzę na temat branży AGD i pozwoliła zdobyć cenne doświadczenie. Dziękuję przełożonym oraz współpracownikom za poświęcony czas oraz przekazaną mi wiedzę.
  Zwiń>

Czego oczekujemy?

Ugruntowanej
wiedzy

adekwatnej dla
pracy w danym dziale

Entuzjazmu
i zaangażowania

w podejściu do stawianych
przed Tobą zadań

Inicjatywy
i pomysłowości

przy pracy
z projektami

Szybkości
uczenia się

i adaptacji
w zespole

Co oferujemy?

STAŻ Z PERSPEKTYWĄ

Przez praktyków nazywany jest mini studiami MBA. Zbudowany na 13 latach doświadczeń, przy wsparciu ekspertek i ekspertów Polskiej Rady Biznesu, program jest gwarancją jakości i standardów, pozwalających kończącym go osobom postawić pierwsze kroki w biznesie.


- znajdziesz ofertę najbardziej renomowanych firm w jednym miejscu
- poznasz działanie nowoczesnej organizacji
- zbudujesz relacje
- rozwiniesz swoje umiejętności
- to unikalna szansa bezpośredniej współpracy z cenionymi prezesami i właścicielami firm w Polsce


Staże - Fundacja Rozwoju Talentów

Jeżeli:

- jesteś uczniem szkoły średniej
- zastanawiasz się gdzie odbyć praktyki


Aplikuj


Oferujemy:

- poznanie interesującego Cię obszaru od strony praktycznej
- opiekę i wsparcie naszych profesjonalistów
- zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego
- możliwość późniejszej współpracy

Jeżeli:

- myślisz o dalszej edukacji szkolnej w szkole zawodowej oraz
- chcesz mieć fach w ręku
- chcesz uczyć się zawodu od najlepszych
- chcesz rozpocząć swój start zawodowy w renomowanej firmie

Proponujemy Ci praktyczną naukę zawodu.


Aplikuj


Oferujemy:

- ślusarz narzędziowy
- operator drobiarki skrawającej
- monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych
- elektryk

Aktualne oferty

Kogo poszukujemy?


Dowiedz się więcej

Proces rekrutacyjny

Jak aplikować?


Dowiedz się więcej