Proces
rekrutacyjny

Jak przebiega rekrutacja?

Rekrutacja zaczyna się w momencie, kiedy zdecydujesz się na złożenie swojej aplikacji.

1 Aktualne oferty

Sprawdź, kogo obecnie poszukujemy do naszego zespołu (zakładka "Aktualnie rekrutujemy").

Zobacz oferty pracy

2 Aplikacja

Wybierz odpowiednie dla Ciebie stanowisko i złóż swoją aplikację on-line (poprzez przycisk „Aplikuj” zamieszczony pod każdym ogłoszeniem).

Przejdź do formularza

3 Rozmowa telefoniczna

Rozmowa telefoniczna. Spośród aplikujących kandydatów wybieramy osoby, które zapraszamy na rozmowy. W pierwszej kolejności czeka Cię krótka rozmowa telefoniczna.4 Rozmowa rekrutacyjna

W zależności od procesu rekrutacyjnego, ten etap może być złożony z kilku części. Spotkasz się z przedstawicielem Działu Personalnego oraz działu, do którego aplikujesz. Możesz również zostać poproszony o wykonanie dodatkowych zadań, np. testy, krótka prezentacja lub Assessment Centre. To czas na sprawdzenie Twoich kompetencji i umiejętności, ale również przybliżenie pracy na stanowisku, na które aplikujesz.

5 Decyzja

Kandydatowi, który w największym stopniu spełnia nasze oczekiwania, proponujemy zatrudnienie. Cenimy sobie standard pracy i profesjonalizm, dlatego o podjętych przez nas decyzjach w kolejnych etapach rekrutacji informujemy wszystkich kandydatów, którzy wzięli udział w rozmowach.

A teraz aplikuj!

Zobacz oferty pracy