Dopracowany design

Nasze sprzęty projektujemy z myślą o Twoich potrzebach. Chcemy, abyś, podczas ich użytkowania, poczuł komfort i wygodę, dlatego nasze sprzęty są dopracowane i ergonomiczne. Projekty piekarników Amica zostały wykonane przez CODE design.

Czytaj więcej

Użyteczna technologia

W naszych urządzeniach znajdziesz funkcjonalności, dzięki którym przygotowanie potraw stanie się komfortowe i przyjemne. Sprzęty Amica INTEGRA posiadają szereg praktycznych technologii, które zagwarantują doskonałe efekty pieczenia, skuteczne czyszczenie, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa użytkowania.

Czytaj więcej

Inspirująca

Doskonałe wzornictwo dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów, którzy cenią wysoką estetykę wykonania. Urządzenia z Linii Amica IN. zostały docenione przez jurorów najbardziej prestiżowych konkursów na świecie. Projekty piekarników Amica zostały wykonane przez CODE design.

Czytaj więcej

Innowacyjna

Amica IN. to ekosystem inteligentnych urządzeń, które komunikują się między sobą. Sercem tego układu jest piekarnik, który za pomocą sieci Wi-Fi łączy się z dedykowaną aplikacją mobilną. Dzięki temu Twoje codzienne obowiązki zmieniają się w niezwykłe doświadczenie.

Czytaj więcej

Inteligentna

Inteligentna technologia to między innymi nowoczesna, intuicyjna aplikacja mobilna, która pozwala w każdej chwili sprawdzić status pracy urządzeń i zdalnie włączyć piekarnik.

Czytaj więcej