Amica

nagrody i wyróżnienia

Marka nagrodzona

Największa wartość, jaką dysponuje każde przedsiębiorstwo jest marka, dlatego każde wyróżnienie i nagroda zobowiązuje i mobilizuje, by nie zawieść okazanego zaufania. Amica pamięta o tym na co dzień, doskonale wiemy, że wysoka jakość produktów jest dzisiaj niezbędnym warunkiem sukcesu rynkowego, a pozycja rynkowego lidera zobowiązuje. W badaniach satysfakcji użytkowników AGD na rynku polskim Amica od kilku lat otrzymuje złotą statuetkę i tytuł The Most Trusted Brand, Marki Godnej Najwyższego Zaufania w kategorii Urządzenie AGD. Wyróżnienie potwierdza, że liczba zadowolonych użytkowników urządzeń Amiki rośnie z każdym rokiem. Spośród wielu czynników decydujących o wyborze konkretnej marki, respondenci badania najczęściej wskazywali właśnie wysoką jakość i własne doświadczenia związane z wybieraną marką.

Amica świętowała w tym roku triumfy nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami. Marka została uhonorowana nagrodą w kategorii Kuchnie, konkursu: Produkt roku 2010, organizowanego przez brytyjski magazyn Get Connected oraz otrzymała wyróżnienie Red Dot w największym konkursie designerskim na świecie, w którym bierze udział blisko dwanaście tysięcy firm i podmiotów z ponad sześćdziesięciu krajów.

Firmę docenili także fachowcy bowiem Amica ma na swoim koncie szereg innych cennych nagród, w tym tak prestiżowych jak Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej dla najlepszego polskiego przedsiębiorstwa, Godło Teraz Polska i Złoty Grosz. Wyróżnienia te najlepiej świadczą o tym, że nie tylko w kategorii konsumenckiej, ale również w kategorii B2B firma posiada silna pozycję, należy do najbardziej rozpoznawalnych marek i cieszy się uznaniem specjalistów. Zwieńczeniem tych sukcesów jest silna pozycja w prestiżowym towarzystwie największych polskich przedsiębiorstw, największych eksporterów oraz wysokie miejsce zajmowane na liście najwyżej wycenianych polskich marek.

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
Zamknij