Parowe sprzęty Amica. Też się zakochasz

Mężczyzna idealny i Amica to... dobrana PARA.
Nie tylko wiedzą, jak poradzić sobie z obowiązkami domowymi
i osiągnąć doskonałe efekty, ale są też nowocześni,
wiedzą czym jest dobry design i zaawansowana technologia.

Obejrzyj film

Z parą zawsze wychodzi!

Sprzęty Amica zaskakują funkcjonalnością i świetnie pasują do każdego wnętrza… Słowem, można się w nich zakochać. W PARZE jest nie tylko łatwiej, ale też efektywniej, dlatego Amica proponuje rozwiązania parowe, które pozwalają sprostać wyzwaniom dnia codziennego i mieć więcej czasu dla siebie.

Nowoczesne urządzenia projektowane z myślą o Tobie

Często sprzęty do naszych domów są naszpikowane rozwiązaniami, które w teorii brzmią rewelacyjnie, ale w praktyce się nie sprawdzają. Zupełnie inaczej jest w przypadku urządzeń Amica. Każde z nich zaprojektowane jest z myślą o Tobie – tak po prostu i “po ludzku”, by ułatwiać codzienność i uprzyjemniać domowe obowiązki.

PARA w modzie

Urządzenia Amica są na czasie... z parą! Poznaj nasze sprzęty, które dzięki funkcjom parowym pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, zmywaniu i praniu. Bo PARA jest teraz zdecydowanie w modzie. Tak jak Amica!

Unikatowy design

Cały czas idziemy z duchem czasu, dlatego nasze urządzenia projektujemy tak, by nie tylko miały nowoczesne funkcje, lecz także wygląd. Dzięki temu doskonale wpasują się do industrialnego loftu, modnego apartamentu, przytulnego mieszkania czy kawalerki singla.

Sprzęty z PARĄ, do zakochania

Piekarniki parowe

Gotuj pełną parą i ciesz się soczystymi mięsami, które zachwycają chrupiącą skórką. Postaw na domowe pieczywo i wypieki tak dobre, jak z piekarni czy cukierni. Dzięki piekarnikom parowym Amica przekonasz się, że możesz gotować jak prawdziwy szef kuchni. Poznaj nasze produkty i odkryj, że nasze urządzenia idą w parze z Twoimi potrzebami.

Poznaj nasze produkty

Zmywarki

Jak zmywać, to tylko z PARĄ. Jeśli chcesz, by Twoje naczynia były lśniące i higienicznie czyste, w Twoim domu nie może zabraknąć zmywarki Amica z funkcją pary – SteamPower Pro. Dzięki niej wszystkie naczynia będą idealnie czyste i wysuszone. Wystarczy, że po skończonym posiłku wszystko włożysz do zmywarki, a zmywarka zajmie się resztą.

Poznaj nasze produkty

Pralki w wieży z suszarką

Nasze pralki i suszarki z funkcjami parowymi to perfekcyjnie czyste, zdezynfekowane i wysuszone ubrania. Dzięki parze odzież, pościel i ręczniki są całkowicie sterylne, a ich włókna na tyle rozluźnione, że po praniu będzie na nich o wiele mniej zagnieceń. Prasowanie, jeśli w ogóle będzie konieczne, na pewno nie sprawi Ci żadnej trudności. A cała przyjemność... po naszej stronie!

Poznaj nasze produkty

Płyty indukcyjne

Nowoczesne płyty indukcyjne są tak, jak Ty... wielozadaniowe. Kiedy masz milion zadań na głowie, płyty indukcyjne Amica sprawią, że posiłki przygotujesz szybko, energooszczędnie i zgodnie z Twoimi potrzebami . Bo to one dostosują się do Ciebie, a nie odwrotnie. Kilka dań na raz? Dla naszych urządzeń to żaden problem, a zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na to, co lubisz!

Poznaj nasze produkty

Znajdź parę w naszych produktach

Piekarniki
z FullSteam

Piekarnik parowy Amica posiada specjalny generator, który dozuje parę i sprawia, że rozchodzi się ona równomiernie w całej komorze. Efektem są pyszne i aromatyczne posiłki, bez straty składników odżywczych. Chrupiące bułki na śniadanie, odgrzewanie wczorajszej zapiekanki, puszysty sernik czy wykwintne mięso pieczone metodą sous vide – to wszystko możesz przygotować w łatwy sposób.

Zobacz produkty

Piekarniki
z SoftSteam

Ciasta jak z cukierni, chleb… lepszy niż z piekarni! Z SoftSteam – pieczeniu z dodatkiem pary – Twoje wypieki zawsze będą wyglądać i smakować wyśmienicie! Wystarczy, że nalejesz wody do specjalnej niecki. Dzięki parze pieczywo wyrasta lepiej i równomiernie, jest też bardziej puszyste i nie przesusza się. SoftSteam nadaje się też do podgrzewania potraw, które dzięki niemu zachowują soczystość.

Zobacz produkty

Pralki ze
SteamPower Pro

Badania potwierdziły, że wytwarzana w trakcie prania para w pralkach Amica* zabija do 99,99% wirusów i 97% bakterii, dzięki czemu odzież, pościele i inne tkaniny są sterylnie czyste. Para dodana do programu Łatwe prasowanie jest generowana także przed ostatnim wirowaniem i wnikając we włókna tkaniny, rozluźnia je. Tym samym redukuje zagniecenia, a prasowanie staje się łatwiejsze.

Zobacz produkty

Zmywarki ze
SteamPower Pro

Idealnie domyte, dosuszone i higienicznie czyste naczynia — to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu generowania pary! Para użyta jest dwukrotnie: na początku cyklu – rozmiękcza zaschnięte lub mocno zabrudzone naczynia, co zwiększa efektywność zmywania; oraz na końcu cyklu, dzięki czemu naczynia są zdezynfekowane, lśniące i lepiej dosuszone.

Zobacz produkty

Suszarki ze
SteamTouch

Nie tylko suche, ale zdezynfekowane i pozbawione zagnieceń! Takie będzie Twoje pranie po suszeniu z funkcją SteamTouch! Cząsteczki pary wnikają we włókna tkanin, rozluźniają je, prostują i czyszczą. Zabijają też drobnoustroje, dlatego ubrania są zdezynfekowane i zawsze świeżo pachną. A Ty praktycznie nie musisz już ich prasować!

Zobacz produkty

Parowary

Parowar Amica to urządzenie przeznaczone dla miłośników zdrowego odżywiania. Automatyczne programy pozwolą Ci szybko i łatwo przyrządzać ryby, mięso, ryż, warzywa czy jajka tak, by zawsze były idealnie ugotowane. Dwie niezależne komory pozwolą na przygotowanie nawet kilkudaniowego dania, a aromatyzer na zioła i przyprawy sprawi, że Twoje dania będą pełne smaku.

Zobacz produkty

 • Piekarniki
  z FullSteam
 • Piekarniki
  z SoftSteam
 • Pralki ze
  SteamPower Pro
 • Zmywarki ze
  SteamPower Pro
 • Suszarki ze
  SteamTouch
 • Parowary

Poznaj wielozadaniowe
sprzęty parowe Amica