Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, termin ich nadsyłania minął. O wynikach poinformujemy wkrótce drogą mailową.

Wielki konkurs!
Zostań konsultantem Amica,
a dostaniesz sprzęt za darmo

Naszą misją jest projektowanie sprzętu AGD, który odpowiada na Twoje realne potrzeby i ułatwia Ci codzienne obowiązki. Dlatego szukamy osób, które pomogą nam rozwijać produkty Amica i wezmą udział w prowadzonych przez nas badaniach etnograficznych. Mechanizm jest prosty – Ty testujesz nasz sprzęt kuchenny, dzielisz się z nami swoją opinią przez miesiąc, a sprzęt pozostaje w Twoim domu na zawsze!

Aby zostać konsultantem Amica wystarczy kilka prostych kroków:

Jak to działa?

1. Wypełnij ankietę

i opowiedz nam o sobie, zajmie to nie więcej niż 4 minuty

2. Skontaktujemy się

z wybranymi uczestnikami i zaprosimy do 2 etapu konkursu

3. Wykonaj proste zadanie

konkursowe, pokaż nam jak wygląda 1 dzień z życia w Twojej kuchni

4. Wybranym gratulujemy!

Zostaliście naszymi oficjalnymi konsultantami!

5. Dostarczymy i zamontujemy

wybrany sprzęt w Twoim mieszkaniu

6. Zaczynamy badanie!

Etnograf odwiedzi Cię 2 razy, a przez pełne 4 tygodnie będziesz mógł testować nasz sprzęt i przesyłać nam informacje na bieżąco w formie opinii, uwag, zdjęć i video

7. Koniec badania

4 tygodnie minęły szybko - teraz dzięki Tobie możemy udoskonalać nasze produkty, a Ty cieszyć się nowym sprzętem!

8. A może

to tylko początek wspaniałej przyjaźni i będziesz chciał zostać naszym stałym konsultantem, testując inne produkty Amica?

Znamy się od kuchni

Od ponad 60 lat Amica projektuje i dostarcza sprzęt kuchenny do domów w Polsce oraz eksportuje do 55 krajów. Jesteśmy liderem sprzedaży, ale to nam nie wystarcza. Świat zmienia się, zmieniają się zwyczaje i role społeczne oraz nasze podejście do gotowania. Chcemy być blisko naszego klienta, obserwować jak zmienia się jego rzeczywistość i potrzeby. Tylko wtedy będziemy w stanie dostarczać produkty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom współczesnego konsumenta.

Dlatego stworzyliśmy platformę „Znamy się od kuchni”. Pierwszym jej elementem są pogłębione badania jakościowe oparte o techniki etnograficzne i testowanie produktów. Wyniki tych badań, pomogą nam lepiej poznać Was, naszych klientów i odbiorców.

Sprawdź co się dzieje na naszych kanałach