Piekarnik dla wymagających Piekarnik dla wymagających
2022.03.02

Piekarnik dla wymagających

Obecnie nikt z nas nie wyobraża sobie funkcjonalnej kuchni bez nowoczesnego piekarnika. W końcu to właśnie ten sprzęt daje nam nieograniczone, kulinarne pole do popisu! Jeszcze kilkanaście lat temu piekarniki nie zachwycały funkcjonalnością i intuicyjnością. Dziś producenci sprzętu AGD, kierując się potrzebami użytkowników, tworzą sprzęt funkcjonalny, nowoczesny i wygodny w użytkowaniu.

 

Dziś producenci sprzętu AGD, kierując się potrzebami użytkowników, tworzą sprzęt funkcjonalny, nowoczesny i wygodny w użytkowaniu.

Piekarnik to jeden z najczęściej użytkowanych sprzętów w naszych kuchniach. Przygotowujemy w nim ciasta, ciasteczka, desery i domowe pieczywo. Pieczemy mięso, ryby, warzywa i ulubione zapiekanki, a także wypiekamy w nim wyborną pizzę. O jego zastosowaniach moglibyśmy pisać bez końca! Szybka i zabiegana rzeczywistość rządzi się swoimi prawami… dlatego stworzyliśmy innowacyjne piekarniki z funkcją OpenUp!, które są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników i znacznie ułatwiają codzienne pichcenie.

 

Automatycznie otwierane drzwi

 

Duży indyk, solidna pieczeń, a może wyrośnięty bochenek chleba? Bez względu na to co trzymasz w dłoniach, piekarnik do zabudowy zawsze będzie stał przed tobą otworem! Wystarczy, że delikatnie dotkniesz uchwyt – możesz to uczynić nawet łokciem – a drzwi piekarnika otworzą się automatycznie. To wyjątkowo wygodne i unikalne rozwiązanie. W końcu podczas domowego gotowania każdy z nas ma… pełne ręce roboty!

 

Zawsze idealnie wypieczone!

 

Miękkie i puszyste drożdżówki, soczysty kurczak, idealnie wypieczona pizza, czy doskonale zarumieniona zapiekanka nie są kwestią wyłącznie kulinarnego doświadczenia, ale także dobrego piekarnika, który doskonale piecze, ale nie przypala. W naszych piekarnikach do zabudowy zastosowaliśmy funkcję BakingPro System ®, opierającą się na nowej konstrukcji komory, która gwarantuje idealną, równomierną dystrybucję ciepła oraz stabilną temperaturę w całym piekarniku. Tego typu rozwiązanie pozwala na przygotowanie dużej porcji wypieków, bez obaw o to, czy będą one równomiernie zarumienione i odpowiednio wypieczone. Oprócz tego komora jest znacznie większa (jak również wszystkie blachy), a nowa osłona wentylatora znacznie przyspiesza nagrzewanie. Piecz szybciej, lepiej, wygodniej i z przyjemnością dzięki innowacyjnej funkcji BakingPro System ®!

 

W duecie z nowoczesnością

Dzisiejsi użytkownicy sprzętu AGD oczekują od niego nie tylko funkcjonalności, ale intuicyjności i wsparcia w codziennych obowiązkach. Nasze piekarniki do zabudowy wyposażone są w 4,3 calowy, kolorowy wyświetlacz, który działa jak asystent szefa kuchni. Innowacyjna funkcja krok po kroku poprowadzi użytkownika przez proces pieczenia dzięki intuicyjnej obsłudze i czytelnym komendom tekstowym. Nie musisz zachodzić w głowę, jaki czas i temperaturę ustawić, bo urządzenie dobierze odpowiednie parametry pieczenia do twoich dań. Oprócz tego do dyspozycji jest aż 25 gotowych programów pieczenia, przygotowanych przez profesjonalnych szefów kuchni, dzięki którym dania będą zawsze idealnie wypieczone. Co ciekawe w naszych piekarnikach możesz stworzyć i zapisać własne programy pieczenia: np. na swój popisowy sernik, czy soczystego kurczaka. Wyświetlaczem możesz sterować za pomocą intuicyjnych sensorów lub za pomocą smartfonu, który pozwoli ci także na zdalne sterownie piekarnikiem. Za pomocą aplikacji skontrolujesz status pracy piekarnika – obawy o przypadkowo włączony piekarnik odchodzą w niepamięć!

 

Czysto bez wysiłku

 

Zdecydowanie najmniej przyjemną częścią domowego gotowania jest… sprzątanie. Szczególnie uciążliwe jest ono w przypadku piekarnika, gdzie mamy do czynienia z zapieczonym tłuszczem, który trudno usunąć z wnętrza komory. Nasze piekarniki do zabudowy są wyposażone w funkcję pyrolitycznego czyszczenia, która polega na spaleniu uporczywych zabrudzeń na pył. Wnętrze piekarnika nagrzewa się do temperatury 480 ⁰C, a sam proces trwa kilkadziesiąt minut. Po skończonej pyrolizie wystarczy zebrać popiół za pomocą gąbki, ściereczki lub miotełki i gotowe! Dzięki samoczynnemu pyrolitycznemu czyszczeniu w prosty i szybki sposób pozbędziemy się tłustych, przypalonych i szkodliwych zabrudzeń. Piekarnik jest czysty bez użycia chemicznych środków, a my nie marnujemy czasu na żmudne szorowanie. Czysta przyjemność!

 

Podstawowym zadaniem sprzętu AGD jest ułatwienie codziennych domowych obowiązków. Proponowane przez nas funkcjonalne, innowacyjne i intuicyjne piekarniki do zabudowy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników gotowania i sprawią, że codzienne przygotowywanie posiłków stanie się bułką z masłem!