Działania prospołeczne Amica for others

01Amica for Others

W ramach projektu „Amica for others” chcemy wspólnie z Tobą zmieniać codzienność na lepsze. Rozejrzeć się wokół. Dostrzec drugą osobę, żyjącą obok nas – jej emocje, potrzeby i problemy. Dostrzec historie, które dzieją się tuż za drzwiami, u naszych sąsiadów. Bo przecież żyjemy wśród innych ludzi i potrzebujemy siebie nawzajem.

Przejdź
Działania prospołeczne

Przechowuję, nie marnuję

Głęboko wierzymy w siłę i potrzebę uczenia najmłodszych. Znamy sens edukacji u podstaw, dlatego wspólnie z Federacją Banków Żywności prowadzimy działania, których celem jest uwrażliwienie dzieci na prawidłowy sposób przechowywania żywności, dodając tym samym swoją cegiełkę do troski o przyszłość naszej planety i jej zasoby.

W 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z Bankami Żywności. Stały się one partnerem merytorycznym kampanii „Przechowuję, nie marnuję”. Okazało się, że lodówki mogą być doskonałym sprzymierzeńcem w ograniczaniu wyrzucania żywności! A my jako firma wyposażamy je w coraz doskonalsze systemy, by jeszcze dłużej zachowywać świeżość produktów i tym samym mniej produktów spożywczych trafiało do kosza na śmieci.

Przejdź
Działania prospołeczne

Fundacja Amicis

Najlepsze idee nie mają znaczenia, gdy nie stają się rzeczywistością! Dlatego wspieramy fundację Amicis, która daje nadzieję na lepsze jutro tym, którym jej czasem brakuje. Fundujemy granty i organizujemy konkursy na projekty, które mają szansę zmienić świat.

Od 2005 r. Fundacja Amicis niesie pomoc dzieciom, ludziom starszym i schorowanym, a także bezdomnym i uzależnionym.

Przejdź
Działania prospołeczne

Granty Amica

Masz ciekawy pomysł, który pozytywnie wpłynie na codzienne życie Twojej społeczności lokalnej? Zamieniamy się w słuch! Szukamy projektów, które m.in. doceniają różnorodność, łączą pokolenia, skierowane są do różnych grup społecznych.

Jeśli masz taki pomysł – koniecznie sprawdź aktualnie prowadzone konkursy grantowe!

Przejdź,