Mała pralka - wielki efekt.

Pralki ładowane od góry to oszczędność miejsca i efektywne pranie.

Higieniczne czyste ubrania - funkcja pary SteamPower Pro
Pranie pozbawione bakterii i wirusów - program Sterylizacja 70°C
Niższe rachunki - wskaźnik zużycia prądu i wody EcoBar
Komfort użytkowania - pionowa pozycja bębna DrumUp

Zadbaj o higieniczną czystość i sterylność

  SteamPower Pro

  Para generowana na początku cyklu prania gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane ubrania. Badania potwierdziły, że wytwarzana w trakcie prania para w pralkach Amica* zabija do 99,99% wirusów i 97% bakterii, dzięki czemu odzież, pościele i inne tkaniny są sterylnie czyste. Para dodana do programu Łatwe prasowanie jest generowana także przed ostatnim wirowaniem i wnikając we włókna tkaniny, rozluźnia je. Tym samym redukuje zagniecenia, a prasowanie staje się łatwiejsze.

  *Badania przeprowadzone przez BBH Biotech z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego fundacji UAM w warunkach laboratoryjnych, w których po zastosowaniu SteamPower PRO osiągnięto następujące wyniki: Redukcję liczebności komórek bakteryjnych możliwych do rozmnażania do 97%. * Badania wykonane na programie Bawełna 60 stopni z użyciem pary zgodnie z algorytmem programu z udziałem mikroorganizmów z grupy E.coli. Redukcję liczebnośći mikroogranizmów wirusowych do 99,99%. * Badania wykonane na programie Bawełna 90 stopni z użyciem pary zgodnie z algorytmem programu z udziałem inaktywowanego wirusa grypy do 99,99%.

  SteamPower Pro

  Program Sterylizacja 70°C

  Chcesz mieć pewność, że pranie będzie pozbawione szkodliwych bakterii i wirusów? Włącz program Sterylizacja 70°C. Jest to unikatowy program, który (zgodnie z zaleceniami WHO) utrzymuje temperaturę powyżej 60°C przez 30 minut. Tak dobrane parametry zapewniają skuteczną eliminację drobnoustrojów, a ubrania stają się sterylnie czyste i bezpieczne dla zdrowia.

  Program Sterylizacja 70°C

  Program Antyalergiczny

  Alergie to coraz częstszy problem zarówno u dzieci oraz dorosłych. Specjalny program o zwiększonej intensywności prania z czterema płukaniami w podgrzanej wodzie, usuwa praktycznie wszystkie alergeny oraz drobnoustroje z pranej odzieży. Wszystko w trosce o zdrowie i delikatną skórę Twoich najbliższych.

  Program Antyalergiczny

  Pierz oszczędzając energię i środowisko

  Program Eco 40-60°C

  Jeśli chcesz szybko wstawić pranie i nie zastanawiać się nad jego parametrami, to opcja Eco 40-60°C sprawdzi się idealnie. Jest to domyślny program dla każdej pralki, który automatycznie dobiera czas prania, temperaturę oraz zużycie wody do załadunku. Nadaje się do średnio zabrudzonych tkanin bawełnianych, które można prać w temperaturze do 60°. Zadbaj o portfel i środowisko!

  EcoBar

  Jeśli chcesz szybko wstawić pranie i nie zastanawiać się nad jego parametrami, to opcja Eco 40-60°C sprawdzi się idealnie. Jest to domyślny program dla każdej pralki, który automatycznie dobiera czas prania, temperaturę oraz zużycie wody do załadunku. Nadaje się do średnio zabrudzonych tkanin bawełnianych, które można prać w temperaturze do 60°. Zadbaj o portfel i środowisko!

  OptiTime

  OptiTime pozwala na dostosowanie parametrów prania w zakresie oszczędności energii elektrycznej nawet o 43,5% i czasu prania nawet o 44%. Od teraz masz pełną kontrolę nad procesem prania przy użyciu tylko jednego przycisku. Świadomie użytkujesz sprzęt, oszczędzając pieniądze lub czas.

  Klasa energetyczna D

  Wyobraź sobie, że Twoje rachunki za prąd znacznie zmalały. To możliwe! Pralki w klasie energetycznej D zużywają o 23% mniej energii niż pralki w klasie F, co oznacza oszczędność na poziomie 57 cykli rocznie. Wybierz urządzenie, dzięki któremu wyraźnie zmniejszysz wydatki.

  Autoczyszczenie + CleanReminder

  W bębnie każdej pralki podczas użytkowania gromadzą się zabrudzenia, resztki włókien, a także bakterie. Program Autoczyszczenie zapewni zachowanie higieny i wydłuży żywotność urządzenia. Cykl czyszczenia w temperaturze 90°C wyparza i usuwa niebezpieczne grzyby, pleśnie, alergeny oraz inne drobnoustroje. Dzięki temu ubrania będą zawsze perfekcyjnie czyste, świeże i pachnące, a pralka pozostanie z Tobą na lata. Dla przypomnienia o konieczności włączenia Programu Autoczyszczenie posłuży sygnalizator świetlny CleanReminder.

  Postaw na wygodę i komfort użytkowania

    EasyOpen

    Nie musisz już siłować się z drzwiami pralki. Specjalna konstrukcja z systemem sprężyn w pokrywie otwierającej bęben zapewnia bezpieczne, powolne i wygodne otwieranie.

    EasyOpen

    DrumUp

    Za każdym razem po otwarciu pralki musisz ręcznie obracać bęben, by wyjąć pranie? To już przeszłość. Zestaw czujników magnetycznych zapewnia zatrzymanie go w pozycji pionowej, dzięki czemu masz natychmiastowy dostęp do wnętrza. Od teraz możesz wygodnie wyjmować czyste i pachnące pranie.

    DrumUp

    Pojemnik na detergent

    Dzięki umieszczeniu zbiornika w dogodnym miejscu na drzwiach pralki bez problemu uzupełnisz zarówno detergent jak i płyn do płukania. Pojemnik łatwo też zdemontować i wyczyścić. Wszystko z myślą o Twojej wygodzie.

    Pojemnik na detergent

    Wyświetlacz LED

    Chcesz, aby wstawianie prania zajmowało Ci jak najmniej czasu? Na czytelnym, dużym wyświetlaczu łatwo odnajdziesz i ustawisz wszystkie funkcje i dobierzesz odpowiednie parametry. Dzięki temu codzienne pranie stanie się maksymalnie intuicyjne.

    Wyświetlacz LED

    SilentWash

    Jeśli zależy Ci na cichym działaniu pralki, wystarczy włączyć funkcję SilentWash. Urządzenie nie włącza wirowania, tylko zatrzymuje pranie po ostatnim płukaniu. Możesz odwirować rzeczy wtedy, kiedy będzie na to odpowiedni moment. To doskonała opcja dla rodzin z małymi dziećmi, a także wszystkich tych, którzy uruchamiają pralkę na noc.

    SilentWash

    Odkryj zaawansowane programy dla wymagających

     Program Odświeżanie 15’

     Chciałbyś odświeżyć ubrania na nadchodzący sezon lub szybko przeprać lekko zabrudzoną odzież? Z programem Odświeżanie w zaledwie 15 minut pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów, kurzu i lekkich zabrudzeń. Program uwzględnia wszystkie trzy etapy prania: zasadnicze, płukanie, wirowanie. To praktyczne rozwiązanie stworzone z myślą o oszczędności czasu i energii.

     1;141;61 2;198;61 3;198;142 4;141;142 5;217;101 6;122;101

     Program Łatwe prasowanie

     Unikatowy program dla tych, którzy niekoniecznie lubią spędzać czas na doprasowywaniu koszul i bluzek. Dzięki dodaniu do programu funkcji pary SteamPowerPro uzyskujemy dwa etapy prania z użyciem pary: na początku cyklu prania do skuteczniejszego usuwania zabrudzeń i dezynfekcji oraz na końcu do zmiękczania tkanin i zmniejszenia zagnieceń. Ciesz się profesjonalnym wyglądem dopiętym na ostatni guzik!

     1;141;61 2;198;61 3;198;142 4;141;142 5;217;101 6;122;101

     Program Ochrona koloru

     Chciałbyś, aby Twoje ubrania zachowały swoją oryginalną, intensywną barwę? Program Ochrona koloru poprzez kombinację takich parametrów jak większa ilość wody i płukań, niższa temperatura i mniej intensywne wirowanie zabezpieczy Twoje ubrania przed blaknięciem i utratą intensywności koloru. Przekonaj się, że czarny kolor będzie zawsze tak samo wyrazisty.

     1;141;61 2;198;61 3;198;142 4;141;142 5;217;101 6;122;101

     Program Bawełna 20°C

     Program Bawełna 20°C zapewnia maksymalne bezpieczeństwo delikatnym i lekko zabrudzonym tkaninom. Proces prania jest zbliżony do ręcznego. Wykorzystanie wody o niskiej temperaturze (max. 20°C) oznacza także oszczędność prądu.

     1;141;61 2;198;61 3;198;142 4;141;142 5;217;101 6;122;101

     Program Sport

     Zadbaj o swój strój sportowy. Dedykowany program szybko i skutecznie wypierze delikatną odzież z mikrofibry, zachowując jej właściwości. Ty osiągasz maksymalne efekty w sporcie, a urządzenie w błyskawicznym i efektywnym praniu!

     1;141;61 2;198;61 3;198;142 4;141;142 5;217;101 6;122;101

     Program Wełna

     Program stworzony z myślą o praniu wełnianej odzieży, która wymaga specjalnego traktowania. Algorytm programu został skonstruowany tak, aby zapewnić skuteczne pranie, dokładne wypłukanie z detergentów, a jednocześnie ochronę wełnianych włókien przed filcowaniem i odkształceniem. Dzięki niemu Twoje ulubione swetry pozostaną idealnie czyste, miękkie i puszyste.

     1;141;61 2;198;61 3;198;142 4;141;142 5;217;101 6;122;101

     Wykorzystaj sprytne rozwiązania

      MaxLoad

      Nie wiesz, ile ubrań włożyć do bębna, aby optymaliować efekty prania? Dzięki funkcji MaxLoad wyświetlacz LED pokaże Ci możliwy maksymalny załadunek dla wybranego programu oraz czas jego trwania. W efekcie proces prania jest optymalny, a Ty nie musisz się zastanawiać, ile rzeczy włożyć do pralki.

      MaxLoad

      Poziom zabrudzenia

      Program dostosowany do poziomu zabrudzeń? Teraz to możliwe. Masz lekko brudne ubrania — wybierz poziom 1, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i zużycie wody. W przypadku bardzo mocnych zabrudzeń skorzystaj z poziomu 3 z wydłużonym czasem prania i możliwością podwyższenia temperatury. Wszystko dla Twojej wygody i doskonałych efektów!

      Poziom zabrudzenia

      Gotowe za

      Chcesz, żeby pranie skończyło się o wybranej przez Ciebie godzinie? Żaden problem! Nie musisz zastanawiać się, ile trwa dany program, pralka zrobi to za Ciebie. Wybierz godzinę, o której chcesz, aby pranie było gotowe, bez konieczności sprawdzania czasu programu i wykonywania obliczeń.

      Gotowe za

      Poznaj wielozadaniowe
      pralki ładowane od góry Amica