Szukasz pojemnej i funkcjonalnej lodówki,
która zachwyci designem?

Postaw na wielozadaniowe lodówki Amica które z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb. Zamień zamrażarkę w chłodziarkę i przechowuj tak jak chcesz.

2 rodzaje urządzeń - poznaj różnice!

Wybierz odpowiednią lodówkę i przechowuj tak, jak lubisz. Jeśli chcesz mieć porządek w mrożonkach,
wybierz urządzenie z wieloma szufladami. Często urządzasz przyjęcia? Postaw na wspólną szeroką
przestrzeń w chłodziarce. A może Twoja rodzina uwielbia pizzę, którą często mrozisz? W takiej sytuacji
przydadzą Ci się pojemne półki w zamrażarce. Wybór należy do Ciebie!

Pojemność:<strong> 492 l</strong>
Pojemność:<strong> 559 l</strong>
Wymiary: <strong> 181,0 x 78,5 x 71,6 cm</strong>
Wymiary: <strong> 177,0x91,2x70,4 cm</strong>
Liczba drzwi: <strong> 4</strong>
Liczba drzwi:<strong> 2</strong>
Komory:<strong> góra chłodziarka, dół zamrażarka</strong>
Komory:<strong> prawa chłodziarka, lewa zamrażarka</strong>
Duża ilość szuflad
Duża ilość półek i balkoników
CoolAdapt
CoolAdapt
UV Higiene Technology
NanoFresh
Total NoFrost
Total NoFrost
IceMaker
IceMaker
Dyspenser wody
Dyspenser wody

Dostosuj lodówkę do swoich potrzeb

Czasem w chłodziarce przydałoby się więcej miejsca… Ale jak ją powiększyć? Funkcja CoolAdapt pozwala
na maksymalne dopasowanie lodówki do Twoich potrzeb. Teraz, kiedy tylko chcesz, bez problemu
zamienisz zamrażarkę w chłodziarkę. Lodówki Amica spełnią Twoje największe oczekiwania.

  Tryb Party

  Niech zabawa trwa! Parapetówka, urodziny, rocznica ślubu? Zaproś znajomych do swojego domu i nie przejmuj się o miejsce w lodówce! Wystarczy chwila, by włączyć tryb chłodziarki w zamrażarce. Wszyscy będą syci, a lodówka cała… w gotowości.

       Chłodziarka -  403 litry
       Zamrażarka - 86 litrów

  Funkcja lodówek CrossDoor

  Tryb Party

  Tryb Rodzina

  Rodzina ma swoje potrzeby, dlatego lodówki Amica zapewniają optymalną ilość miejsca zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce. Teraz bez problemu pomieścisz produkty, z których przygotujesz pyszne posiłki, a także zamrozisz większe zapasy lub to, co zostało np. po obiedzie lub rodzinnym przyjęciu.

       Chłodziarka -  317 litrów
       Zamrażarka - 172 litry

  Funkcja lodówek CrossDoor

  Tryb Rodzina

  Tryb Weekend

  Wypad za miasto? Wyłącz komorę chłodziarki, a to co niezbędne… przełóż do zamrażarki. Lodówki Amica zaprojektowaliśmy po ludzku – z myślą o Tobie. Dlatego bez problemu połowę zamrażarki zmienisz w lodówkę. Dzięki temu zaoszczędzisz, prąd i energię, a zapasy przechowasz na swój powrót.

       Chłodziarka -  86 litrów
       Zamrażarka - 86 litrów

  Funkcja lodówek CrossDoor

  Tryb Weekend

  Tryb Wakacje

  Każdemu należy się odpoczynek – naszym lodówkom też! Dlatego, kiedy wybierasz się na wakacje, możesz również zorganizować urlop swojej chłodziarce. Po prostu wyłącz górną komorę i zostaw włączoną zamrażarkę!
  W ten sposób produkty będą dłużej świeże, a Ty zamiast na prąd - wydasz pieniądze na wakacyjne przyjemności.

       Chłodziarka -  0 litrów
       Zamrażarka - 172 litry

  Funkcja lodówek CrossDoor

  Tryb Wakacje

  Bezpieczeństwo i niezwykła świeżość przechowywania

   UV Hygiene Technology

   Nie lubisz zbyt często robić zakupów? Mamy dobrą wiadomość! Specjalne światło ultrafioletowe UV Hygiene Technology w połączeniu z katalizatorem, ogranicza ilość bakterii odpowiedzialnych za rozkład żywności. Światło UV jonizuje też powietrze w chłodziarce, redukując nieprzyjemne zapachy. Takie rozwiązania sprawiają, że produkty przechowywane w lodówce są dłużej świeże, a Ty możesz rzadziej robić zakupy. I marnować mniej żywności!

   Funkcja lodówek CrossDoor

   1;163;16 2;180;50

   NanoFresh

   Produkty przechowywane w lodówce będą dłużej świeże za sprawą specjalnego filtra węglowego. Filtr oczyszcza powietrze w lodówce i redukuje związki przyspieszające rozkład żywności. Dodatkowo węgiel zawarty w filtrze pochłania nieprzyjemne zapachy. Wszystko to sprawia, że powietrze, które jest na nowo wdmuchiwane do wnętrza chłodziarki, jest czyste, a nieprzyjemne zapachy wyeliminowane.

   Funkcja lodówek Side by side

   1;163;16 2;180;50

   Praktyczne rozwiązania na każdą okazję

     Dyspenser wody

     Wiesz, że powinniśmy pić minimum 2 litry wody dziennie? Dyspenser wody w lodówkach Amica zapewnia Ci do niej stały i łatwy dostęp! Wystarczy, że podłożysz szklankę pod dyspenser na zewnętrznej stronie drzwi i… już! Możesz cieszyć się smakiem chłodnej i czystej wody. To wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, ale też i ekologia, bo nie zużywasz niepotrzebnie plastikowych butelek.
     Pij na zdrowie!

     Dyspenser wody

     IceMaker

     Goście na miejscu, drinki prawie przygotowane, a Tobie… brakuje lodu? Masz go w zasięgu ręki! Wykorzystaj IceMaker – wystarczy, że użyjesz pokrętła, a kostki lodu same wypadną z foremek do praktycznego pojemnika. Szybko i łatwo możesz przenieść go w dowolne miejsce, by móc wykorzystać kostki lodu w każdej chwili. Wygodnie? Jeszcze jak! A do tego czysto, bo prosta konstrukcja systemu ułatwia utrzymanie porządku w urządzeniu. Pełna gotowość na upalne dni!

     IceMaker

     Funkcja
     SuperChłodzenie

     Przyjęcie? Spodziewasz się gości? Gdy potrzebujesz schłodzić więcej produktów naraz, skorzystaj z Funkcji Super chłodzenie! Dzięki niej szybko schłodzisz dużą liczbę produktów jednocześnie. Dlaczego to takie ważne? Bo im krócej trwa ten proces, tym dłużej produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze. A dzięki optymalnemu wykorzystaniu energii mniejsze są też… jej koszty. Wygodniej, zdrowiej i oszczędniej!

     Funkcja <br>SuperChłodzenie</br>

     Funkcja
     SuperZamrażanie

     Przygotowujesz więcej jedzenia i chcesz zamrozić je na później? Funkcja Super zamrażanie pozwoli Ci przygotować urządzenie na szybkie zamrożenie dużej liczby produktów równocześnie. Dlaczego to takie ważne? Bo im krócej trwa ten proces, tym produkty dłużej zachowują świeżość i wartości odżywcze. A dzięki optymalnemu wykorzystaniu energii zamrażane są też… jej koszty. Wygodniej, zdrowiej i oszczędniej!

     Funkcja <br>SuperZamrażanie</br>

     Sensor Control

     Lubisz sprzęty, które są nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim funkcjonalne? Właśnie dla Ciebie Amica wyposażyła swoje lodówki w Sterowanie sensorowe! Intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterujący z czujnikami dotyku ułatwia precyzyjne sterowanie temperaturą. Łatwo możesz nastawić niezależną temperaturę dla chłodziarki i zamrażarki, a także wygodnie korzystać z innych dodatkowych funkcji. Styl i ergonomia, idealne połączenie!

     Sensor Control

     Oszczędne przechowywanie
     bez rozmarażania

      Total NoFrost

      Lubisz rozmrażać lodówkę? Jeśli nie, już nigdy nie będziesz musiał tego robić! Technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu w środku. A brak szronu to brak potrzeby rozmrażania! Ale NoFrost to też większa higiena i dłuższa świeżość Twoich produktów, bo stała temperatura w całej lodówce ogranicza do minimum ryzyko rozwoju bakterii. Nie musisz nic robić, a wygodnie oszczędzasz!

      Total <br>NoFrost</br>

      Klasa energetyczna E

      Nie lubisz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, że lodówka pracuje przez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie. Lodówka z klasą E zużywa o 20% energii mniej niż urządzenie z klasą F! Pamiętaj, że ograniczając pobór prądu, troszczysz się też o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym!

      Klasa <br>energetyczna E</br>

      Kompresor inwerterowy

      Lodówka pracuje za głośno? I pewnie zużywa za dużo energii? Na pewno nie jest to lodówka Amica z Kompresorem inwerterowym! Jej specjalna konstrukcja sprawia, że urządzenie pobiera o wiele mniej prądu, a poziom hałasu jest ograniczony do minimum. Ciszej, taniej, ekologiczniej!

      Kompresor <br>inwerterowy</br>

      Poznaj wielozadaniowe
      lodówki Amica