Domowy grill przez cały rok

Z grillem marki Amica rodzinne spotkania przy grillu są możliwe w domowych warunkach i przez cały rok. Funkcja grilla stołowego zapewni większą powierzchnię grzejną. Grilluj dla całej rodziny kiedy tylko chcesz.

Automatyczna regulacja temperatury

Wybierz odpowiedni program i nie martw się o utrzymanie odpowiedniej temperatury. Grill z funkcją automatycznej regulacji sam ustala odpowiednią moc oraz temperaturę po wybraniu programu grillowania. Nie ma też obaw, że coś mogłoby się przypalić.

Poznaj użyteczne rozwiązania

   Programy automatyczne

   Chcesz zachwycić gości idealnie wypieczonym na grillu stekiem, hamburgerem czy kurczakiem? Skorzystaj z funkcjonalnych, gotowych programów, które automatycznie dostosują temperaturę do danej potrawy. Możesz spokojnie porozmawiać z zaproszonymi gośćmi będąc pewnym, że potrawa będzie idealnie smakować.

   Programy automatyczne

   Wybór stopnia wypieczenia steka

   Medium, Well-done, Rare, a może Medium-Rare? Przygotuj steka tak, jak lubisz lub tak, jak lubią zaproszeni goście. Skorzystaj z praktycznej funkcji grilla, dzięki której wybierzesz jeden z czterech stopni wypieczenia steka. Wystarczy wybrać odpowiedni program na dotykowym panelu, by być pewnym idealnego efektu.

   Wybór stopnia wypieczenia steka

   Automatyczna regulacja czasu gotowania

   Wystarczy, że wybierzesz program a grill przypilnuje, by przygotowywane przez ciebie potrawy były idealnie wypieczone. Urządzenie samo ustala czas pieczenia. Nie musisz ciągle zerkać na grillowane warzywa czy mięso. Po zakończeniu grillowania usłyszysz sygnał dźwiękowy, który będzie oznaczał, że danie jest już gotowe.

   Automatyczna regulacja czasu gotowania

   Nieprzywierająca powierzchnia

   Znów coś przywarło? Nie w grillach Amica! Płytki urządzenia zostały pokryte zapobiegającą przywieraniu powłoką non-stick, by żaden składnik opiekanego dania nie przykleił się do powierzchni. Nawet roztopiony ser nie będzie już problemem! A mniej przywierania… to też mniej sprzątania.

   Nieprzywierająca powierzchnia

   Funkcja grilla stołowego

   Grilluj dla całej rodziny naraz! Weź grilla na taras czy do altany i łatwo rozłóż go „na pół”, by powiększyć powierzchnię grzejną! Pomoże Ci w tym specjalny przycisk. I każdy się naje o czasie!

   Funkcja grilla stołowego

   Regulacja nachylenia

   Ochota na większą porcję? Regulacja górnej płyty pozwala na grillowanie w trzech pozycjach: otwartej, półotwartej i zamkniętej. Teraz zmieszczą się nawet duże gabarytowo potrawy – i będą zgrillowane doskonale!

   Regulacja nachylenia

   Wyjmowana tacka ociekowa

   Podczas grillowania wydobywa się tłuszcz – aż szkoda go nie wykorzystać jako bazy do przepysznego sosu! Tackę ociekową łatwo wyjmiesz i opróżnisz – a znajdujący się w niej wywar będzie idealną podstawą pod uzupełniające bukiet smaków sosy. Smacznego!

   Wyjmowana tacka ociekowa

   Poznaj wielozadaniowe
   grille Amica