Wygodne połączenie

Wszystko dzieje się automatycznie dzięki HoodConnect Pro®, by zdjąć Tobie z głowy jak najwięcej!

By zdjąć Tobie z głowy jak najwięcej

Automatyczne i stabilne połączenie okapu z płytą przy pomocy funkcji „Bluetooth”. Inteligentny algorytm monitoruje intensywność gotowania na płycie i dostosowuje moc okapu. Dodatkowo możesz wykorzystać tryb manualny – sterować okapem z płyty wtedy, gdy masz taką potrzebę.

Wygodne połączenie

Automatyczne połączenie okapu z płytą przy pomocy Bluetooth

  HoodConnect Pro®

  Technologia HoodConnect Pro® to zaawansowany sposób komunikacji między płytą i okapem,

  • Okap włącza się automatycznie.
  • Inteligentny algorytm monitoruje intensywność gotowania na płycie i dobiera moc okapu.
  • Funkcja „Bluetooth” zapewnia stabilność połączenia.

  Wszystko dzieje się automatycznie, by zdjąć Tobie z głowy jak najwięcej!

  HoodConnect Pro

  W pełni bezdotykowe sterowanie

   Full Touchless - Sterowanie gestem

   W pełni bezdotykowe sterowanie okapem oznacza, że wszystkimi funkcjami sterujesz wyłącznie za pomocą gestu! Wystarczy krótki ruch, żeby uruchomić okap, zmienić jego moc lub włączyć oświetlenie. Możesz zapomnieć o czyszczeniu śladów po palcach na okapie.

   Full Touchless - Sterowanie gestem

   Klasa energetyczna A+++

   Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet oraz środowisko naturalne, w okapach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki. Okapy Amica to efektywność pod każdym względem!

   Wysoka wydajność

   Włącz okap i zapomnij o zapachu gotowania w całym domu.

     SmellFree - Generator ozonu

     Każde smażenie czy grillowanie powoduje wydzielanie się zapachów i związków, także takich, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Umieszczony w okapie generator ozonu uzdatnia powietrze, nie maskuje źródła przykrego zapachu, ale trwale je usuwa! Działa też przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie – a powietrze w twojej kuchni pachnie przyjemnie jak po wiosennej burzy.

     SmellFree

     Wysoka wydajność

     Ubrania, zasłony czy narzuty przesiąknięte kuchennymi zapachami? Nie z okapami Amica! Nasze okapy wyposażone zostały w nowoczesne i niezwykle wydajne turbiny, które całkowicie usuną kuchenne zapachy. Zyskaj pełen komfort pracy w kuchni!

     Wysoka wydajność

     AutoSensor

     Inteligentny okap. Brzmi jak fikcja? Nie w przypadku okapów Amica. Dzięki specjalnemu Sensorowi zapachu okap automatycznie włączy się i ustawi moc pochłaniania zawsze, gdy powietrze w pomieszczeniu kuchennym będzie wymagało oczyszczenia. A kiedy powietrze będzie już czyste, okap po prostu się wyłączy. Poczuj różnicę!

     AutoSensor

     Silnik bezszczotkowy BLDC

     Zapachy i hałasy mogą przedostawać się z kuchni do innych pomieszczeń. Okap nowej generacji z innowacyjnym silnikiem bezszczotkowym BLDC jest wyjątkowo cichy. Charakteryzuje się wysoką kulturą pracy i niezawodnością. Jego zaletą jest także to, że pobiera mało mocy, co znacznie przedłuża jego żywotność. Przygotowanie posiłku staje się samą przyjemnością.

     Silnik bezszczotkowy BLDC

     FrameON

     Przy pochłanianiu zapachów liczy się wydajność. Dlatego okapy z systemem FrameON odprowadzają opary także przez szczeliny umieszczone wokół przedniej szyby. Dodatkowy obwodowy system zasysania sprawia, że przykry zapach znika szybciej, a jednocześnie okap działa ciszej. Ciesz się większą skutecznością pochłaniania i czystym powietrzem!

     FrameON

     Wyjątkowa użyteczność

     Dostosuj działanie okapu do swoich potrzeb.

      Czujnik ruchu

      W kuchni liczą się inteligentne rozwiązania. Dzięki czujnikom ruchu oświetlenie okapu włącza się automatycznie, gdy zbliżysz się do strefy gotowania i samo gaśnie, gdy na dłużej się od niej oddalisz. To nie tylko ułatwienie, ale również oszczędność energii. Jednym słowem: komfort w Twoim zasięgu.

      Czujnik ruchu

      Regulacja barwy oświetlenia

      Reguluj barwę oświetlenia tak, by dostosować kolorystykę do pozostałych świateł w pomieszczeniu. Korzystaj z zimnego światła, by przygotować posiłek w komfortowych warunkach. Przełącz na ciepłe barwy, by stworzyć relaksujący nastrój. Niech atmosfera będzie zawsze na najwyższym poziomie.

      Regulacja barwy oświetlenia

      Regulacja natężenia oświetlenia

      Zależy Ci na dobrym doświetleniu blatu w kuchni? A może lubisz, kiedy we wnętrzu pojawia się przyjemnie przyciemnione światło? Korzystaj z wygodnej funkcji zwiększania intensywności światła, kiedy przygotowujesz posiłek. Zbuduj przyjemną atmosferę zmniejszając moc oświetlenia. Okap, poza tym że pozbędzie się z kuchni przykrych zapachów, będzie pełnić funkcję stylowego i eleganckiego oświetlenia.

      Regulacja natężenia oświetlenia

      Cicha praca

      Z pewnością zdarza Ci się przygotowywać posiłek, jednocześnie słuchając muzyki lub oglądając telewizję. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu, jaki emitowany jest przez okapy Amica, możesz to robić bez przeszkód. Włącz okap na najniższy bieg by skutecznie usuwać opary i ciesz się cichą pracą urządzania - poniżej 50dB. To rozwiązanie doceni każdy, kto ma kuchnię połączoną z salonem.

      Cicha praca

      Panel LED

      Energooszczędny panel LED zachwyci Cię swoim unikatowym designem, technologicznymi możliwościami oraz naturalnym światłem emitowanym całą powierzchnią. A ponieważ światło jest równomiernie rozproszone, nie powoduje efektu oślepienia.

      Panel LED

      Poznaj wielozadaniowe okapy Amica