Odkryj ułatwienia w zasięgu ręki!

Wciągnij się w gotowanie z okapami Amica. Dzięki bezdotykowemu sterowaniu Touchless już nie trzeba odrywać się od smażenia czy mieszania. Innym pomocnym rozwiązaniem jest generator ozonu SmellFree, który pochłania nieprzyjemne zapachy. To co, ugotujemy coś razem?

Touchless® Sterowanie gestem

Kto powiedział, że musisz dotykać okapu, by nim sterować? Porusz przed nim dłonią, a okap sam się uruchomi! Chcesz zmienić moc wentylatora lub włączyć światło? Wykonaj odpowiedni gest! Okapem Amica sterujesz nawet bez dotykania go. Wystarczy poruszyć ręką. A kiedy odczujesz potrzebę klasycznych rozwiązań, wykorzystaj standardowe sterowanie sensorowe.

SmellFree - Generator ozonu

Każde smażenie czy grillowanie powoduje wydzielanie się zapachów i związków, także takich, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Umieszczony w okapie generator ozonu uzdatnia powietrze, nie maskuje źródła przykrego zapachu, ale trwale je usuwa! Działa też przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie – a powietrze w twojej kuchni pachnie przyjemnie jak po wiosennej burzy.

Wysoka efektywność

Działanie okapu Amica możesz dostosować do swoich potrzeb, dzięki 10-stopniowej pracy wentylatora. Jednak jedną z jego największych zalet jest... wydajność. Włącz urządzenie i zapomnij o zapachu gotowania w całym domu.

   Silnik bezszczotkowy BLDC

   Zapachy i hałasy mogą przedostawać się z kuchni do innych pomieszczeń. Okap nowej generacji z innowacyjnym silnikiem bezszczotkowym BLDC jest wyjątkowo cichy. Charakteryzuje się wysoką kulturą pracy i niezawodnością. Jego zaletą jest także to, że pobiera mało mocy, co znacznie przedłuża jego żywotność. Przygotowanie posiłku staje się samą przyjemnością.

   Silnik bezszczotkowy BLDC

   FrameOn - pochłanianie obwodowe

   Zapachy i hałasy mogą przedostawać się z kuchni do innych pomieszczeń. Okap nowej generacji z innowacyjnym silnikiem bezszczotkowym BLDC jest wyjątkowo cichy. Charakteryzuje się wysoką kulturą pracy i niezawodnością. Jego zaletą jest także to, że pobiera mało mocy, co znacznie przedłuża jego żywotność. Przygotowanie posiłku staje się samą przyjemnością.

   FrameOn - pochłanianie obwodowe

   Wysoka wydajność

   Ubrania, zasłony czy narzuty przesiąknięte kuchennymi zapachami? Nie z okapami Amica! Nowoczesne i niezwykle efektywne turbiny w kilka chwil całkowicie usuną kuchenne zapachy. Ich wydajność to ponad 550 m3/h, a więc zdecydowanie więcej czystości w Twoim domu!

   Wysoka wydajność

   10 stopni pracy wentylatora

   Dziesięć stopni pracy wentylatora pozwala precyzyjnie dopasować moc urządzenia do indywidualnych potrzeb. Moc najniższa i średnia sprawdzi się podczas codziennego gotowania, najwyższa – podczas smażenia i grillowania w wysokiej temperaturze.

   10 stopni pracy wentylatora

   PowerBooster

   Czy chcesz się błyskawicznie pozbyć nieprzyjemnych zapachów podczas smażenia ryb lub grillowania mięs? Włącz PowerBooster – funkcję która w mgnieniu oka oczyści powietrze w Twojej kuchni. Idealne rozwiązanie podczas przygotowania dań o szczególnie intensywnych zapachach.

   PowerBooster

   Wygodne sterowanie

   Sterowanie okapem nigdy
   nie było tak proste!
   Wybierz sposób regulacji,
   który najbardziej odpowiada
   Twoim potrzebom.

   Sterowanie sensorowe Slider


   Okapy kominowe Amica z wbudowanym sterowaniem sensorowym Slider to wygoda i pełna kontrola, teraz – na wyciągnięcie ręki! Regulacja mocy nigdy nie była taka prosta - wystarczy przesunąć palcem na okapie i gotowe!

   Sterowanie pilotem

   Siedzisz wygodnie, a trzeba włączyć okap? Użyj pilota i nie ruszaj się z miejsca! Możesz na odległość włączyć i wyłączyć urządzenie, regulować jego moc, a nawet przyciemnić światło, by uprzyjemnić atmosferę po posiłku… Taka wygoda!

   Wyjątkowa użyteczność

   Cenimy Twój komfort, dlatego robimy wszystko, aby nasze sprzęty spełniały najwyższe standardy użyteczności i wychodziły naprzeciw codziennym potrzebom.

    

    Cicha praca

    Z pewnością zdarza Ci się przygotowywać posiłek, jednocześnie słuchając muzyki lub oglądając telewizję. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu, jaki emitowany jest przez okapy Amica, możesz to robić bez przeszkód. Włącz okap na najniższy bieg by skutecznie usuwać opary i ciesz się cichą pracą urządzania - poniżej 50dB. To rozwiązanie doceni każdy, kto ma kuchnię połączoną z salonem.

    Cicha praca

    Potrójne oświetlenie LED

    Użyteczność w lepszym świetle! Dzięki potrójnemu, energooszczędnemu oświetleniu LED wygodniej przygotujesz domowy obiad lub kolację dla znajomych. Dolne światło poprawia ergonomię pracy, oświetlając blat, a dwa pozostałe tworzą w kuchni przyjemny nastrój. Wyjątkowo żywotne diody LED emitują światło zbliżone do temperatury naturalnego światła dziennego.

    Potrójne oświetlenie LED

    Klasa energetyczna A+

    Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet oraz środowisko naturalne, w okapach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki. Okapy Amica to efektywność pod każdym względem!

    Klasa energetyczna A+

    Pełna automatyzacja

    Okapy Amica
    podpowiadają, jak działać w
    kuchni. Intuicyjne
    sterowanie urządzeniem
    pozwala skupić się na tym,
    co najważniejsze - na
    gotowaniu!

    Funkcja czasowego wyłączenia

    Często, mimo że gotowanie czy smażenie zostało już zakończone, powietrze w kuchni wciąż wymaga oczyszczenia. Dzięki Funkcji czasowego wyłączenia możesz ustawić czas, przez jaki Twój okap będzie pracował, po zakończeniu przygotowywania posiłku, by usunąć wszystkie niepożądane zapachy. A jak już oczyści powietrze, samoczynnie się wyłączy. Rozsmakuj się w wygodzie i odetchnij pełną piersią.

    Wskaźnik wymiany filtrów węglowych

    Czy wiesz, kiedy należy wymienić filtry okapu? Prawdopodobnie nie, jak większość użytkowników. Kup okap Amica, a problem zniknie. Okap sam przypomni Ci o konieczności wymiany filtrów, sygnalizując to na wyświetlaczu. Daj się wyręczać wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe!

    Wszystko co musisz wiedzieć o okapach Amica

    Grzegorz radzi

    Grzegorz, nasz ekspert, razem ze swoją rodziną testował okapy Amica. Efekty? Podpowiemy Ci, na co zwrócić szczególna uwagę i jak wybrać sprzęt, który ułatwi Ci codzienne obowiązki.

    Nasze video mają charakter poradnikowy. Mamy nadzieję, że pomogą Ci się odnaleźć w świecie nowych funkcji ponieważ przyświeca nam idea „projektowania po ludzku”.

    Jaki okap wybrać? – Grzegorz radzi
    Jak bezdotykowo sterować okapem?
    Jak usunąć nieprzyjemne zapachy w kuchni? – FrameOn
    Jak dobrze oświetlić to, co się gotuje? - Potrójne oświetlenie LED
    Co daje ozon w kuchni? - SmellFree

    Poznaj wielozadaniowe
    okapy Amica