Gorąca zupa? BlenduJESZ!

Pyszna i rozgrzewająca zupa w ekspresowym tempie? Blendery Amica ze szklanym kielichem HotSafe+ zmiksują nawet gorącą zawartość. A dzięki większej prędkości ostrzy ze stali nierdzewnej wyczarujesz niezwykle aksamitną zupę-krem.

Szklany kielich HotSafe+

Blendery Amica z odpornym na wysokie temperatury szklanym kielichem HotSafe+ potrafią miksować w wyższych temperaturach (do 94 stopni) i przy większej prędkości obrotowej ostrzy, dzięki czemu wyczarujesz pyszną, gorącą zupę-krem, od razu gotową do jedzenia!

Poznaj użyteczne rozwiązania

   Ultra6

   Dokładne i szybkie – takie powinno być blendowanie! Dlatego blendery Amica wyposażone są w system 6 noży Ultra6! Wykonane ze stali nierdzewnej sześcioramienne ostrza to gwarancja doskonałej, aksamitnej konsystencji blendowanych potraw. Oszczędzasz też czas, bo urządzenie działa szybciej. Blendujesz wygodnie i w mgnieniu oka!

   Ultra6

   Płynna regulacja prędkości

   Zależnie od twardości, różne warzywa i owoce wymagają różnej mocy, by blendowanie przyniosło idealne efekty. Stąd blendery Amica posiadają płynną regulację prędkości! Dzięki niej łatwo i szybko zmienisz moc na optymalną! I unikniesz rozchlapywania. Płynnie i delikatnie regulujesz wszystko za pomocą funkcyjnego pokrętła. Prędkość dopasowana do potrzeb!

   Płynna regulacja prędkości

   Zabezpieczenie przed przegrzaniem

   Przy urządzeniach elektrycznych, zwłaszcza w kuchni, podstawa to odpowiednie zabezpieczenia. Dlatego dla zwiększenia Twojego bezpieczeństwa blendery Amica zostały wyposażone w specjalny system ochronny. Gdy temperatura w silniku niebezpiecznie wzrośnie, blender automatycznie się wyłączy. A gdy tylko odpowiednio się ochłodzi, sprzęt znów będzie gotowy do użycia! Bezpieczeństwo przede wszystkim!

   Zabezpieczenie przed przegrzaniem

   Moc 800 W

   Szybkość działania Twojego blendera zależy od mocy jego silnika. Im większą moc wybierzesz, tym krótszy będzie czas przygotowania koktajlu, a jego konsystencja gładsza. Blenduj, rozdrabniaj i krusz mrożone owoce czy lód jeszcze szybciej i dokładniej. Pełna moc dla pełnej satysfakcji! I oszczędności czasu!

   Moc 800 W

   Obudowa ze stali szlachetnej

   Każdy szczegół ma znaczenie, gdy chodzi o elegancki i spójny wystrój kuchni. Dlatego obudowy blenderów Amica wykonujemy z wyjątkowo wytrzymałej stali szlachetnej wysokiej jakości. Taki design nie tylko cieszy oko – zapewnia, że Twój blender będzie się idealnie komponować z innymi sprzętami o stalowym wykończeniu. Jest też praktyczny, bo wykorzystane materiały gwarantują Ci długą żywotność urządzenia. Styl i oszczędność w szlachetnej postaci!

   Obudowa ze stali szlachetnej

   Miarka w obudowie blendera

   Czas na dodanie dokładnej ilości składników… Wyciągana miarka w pokrywie blendera pozwoli Ci łatwo odmierzać ilości dodawanych do potrawy produktów, np. przypraw, i dodawać je nawet podczas pracy urządzenia. Docenisz… w miarę korzystania!

   Miarka w obudowie blendera

   Wielozadaniowe 3w1

   Smoothie - zdrowy koktajl na śniadanie

   Mleczny shake czy witaminowe smoothie? Obojętnie na jaki koktajl masz ochotę, blender Amica ułatwi Ci jego przygotowanie! Zwiększając ilość obrotów i moc urządzenia, funkcja Smoothie gwarantuje, że Twój napój będzie mieć idealną, kremową konsystencję. Nawet jeśli wykorzystasz mrożone owoce i warzywa. Łatwo i najsmaczniej! Komu koktajl?

   IceCrush - mrożona lemoniada do obiadu

   Czy kruszenie lodu w blenderze jest bezpieczne dla urządzenia? Tak, jeśli korzystasz z funkcji IceCrush! Koniec obaw o zniszczenie noży. Dla maksymalnej skuteczności i ochrony elementów blendera ostrza poruszają się bardzo szybko, zachowując odpowiednie interwały. Twój blender jest bezpieczny, a Ty kruszysz, kiedy chcesz!

   Pulse - domowe masło orzechowe na kolację

   Niektóre produkty ciężko jest dokładnie zmielić… Chyba że Twój blender ma funkcję Pulse! Dzięki niej urządzenie szybko radzi sobie z bogatymi w błonnik nasionami, orzechami czy pełnymi magnezu pestkami. Działając pulsacyjnie, doskonale rozdrabnia je na maksymalnych obrotach. Teraz szybkie blendowanie twardych produktów to pestka!

   Inspiracje

   Przysmaki, które zrobisz za pomocą blendera kielichowego

   Zdrowa i pyszna zupa

   Zdrowa i pyszna zupa

   Żeby przygotować tę potrawę potrzebujesz:

   3 czerwone papryki
   różyczki wycięte z małego kalafiora + 2 łyżki oleju kokosowego virgen
   5 łyżek stołowych oleju kokosowego virgen
   2 białe cebule
   1 ząbek czosnku
   1l wywaru warzywnego
   200g czerwonej soczewicy
   500ml mleka kokosowego
   4 łyżki masła orzechowego
   5 łyżek stołowych jasnego sosu sojowego
   sok z 1 limonki
   pęczek kolendry
   łyżka stołowa oliwy extra virgen
   sól do smaku

   Poznaj wielozadaniowe
   blendery kielichowe Amica