Odkryj doskonałą organizację lodówki

Doskonała organizacja kuchni zaczyna się od lodówki! Dlatego lodówki Amica wyposażyliśmy w
specjalne funkcje, dzięki którym bez trudu zapanujesz nad organizacją lodówki nawet po
większych zakupach. A przechowywane w niej produkty zachowają swoją świeżość i smak na
dłużej.

Rozwiązania z najwyższej półki

W lodówkach Amica znajdziesz mnóstwo ułatwień, które wykorzystasz
w zależności od codziennych potrzeb. Sprytne rozwiązania pomogą Ci właściwie
przechowywać produkty, dzięki czemu w Twojej kuchni nic się nie zmarnuje.

Komora chłodziarki - CoolZone

Jeśli chodzi o smak i zapach świeżych produktów, warto dmuchać na zimne i przechowywać
je w chłodziarce na dedykowanych półkach i w drzwiach, aby cieszyć się nimi dłużej.

   FlexiShelf

   Taka pojemna ta lodówka… a Ty dalej masz problemy ze zmieszczeniem wszystkich produktów? Nie z wyposażeniem lodówki w FlexiShelf! Teraz gdy coś się nie chce zmieścić, po prostu zaaranżuj przestrzeń w lodówce po swojemu! Przestawiaj i wyjmuj półki tak, jak tylko potrzebujesz! Zyskaj więcej miejsca dzięki elastycznym elementom wyposażenia lodówki. Teraz wszystko się zmieści!

   FlexiShelf

   Deska do wina
   i serów

   Ile zajmuje przygotowanie deski serów? Tyle, ile wyjęcie jej z lodówki! Na dwustronnej bambusowej desce, w którą wyposażone są lodówki Amica, możesz w praktyczny sposób przechowywać wino – lub piwo czy inne napoje – bądź wykorzystać ją jako podstawkę do serów i wędlin. A potem podać ją bezpośrednio na stół, bez zbędnego przekładania produktów do innych naczyń! Masz przy tym pewność, że ser nie będzie wyschnięty, bo możesz przykryć go specjalną pokrywką, dzięki której do środka nie dostaje się niepotrzebnie powietrze, a zapachy nie rozprzestrzeniają się po całej lodówce. Praktyczność i sprytne rozwiązania na co dzień.

   Deska do wina i serów

   SnackBox

   Cokolwiek zechcesz – zawsze pod ręką. Małe przedmioty lubią się zgubić w lodówce: przekąski, produkty dla dzieci, leki czy kosmetyki trudno znaleźć, jeśli leżą „luzem” i nie mają przypisanego im miejsca w chłodziarce. A teraz możesz wygodnie przechowywać je w specjalnym pudełku z uchylnym wiekiem! Do tego pudełko jest ruchome, da się je dowolnie przesuwać w zależności od aktualnych potrzeb. Tak, by było Ci wygodnie każdego dnia.

   SnackBox

   Pojemnik na
   warzywa i owoce

   Przechowujesz różne artykuły na jednej półce? Nic dziwnego, że owoce czy warzywa mogą wtedy pachnieć inaczej. To dlatego, że w lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Ale jeśli do ich przechowywania wykorzystasz dedykowany Pojemnik na warzywa i owoce, już zawsze będą mieć taki zapach, jak powinny! Nie tylko optymalizujesz przestrzeń w swojej lodówce – teraz możesz zjeść pyszne i pachnące jabłko czy brzoskwinię zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.

   Pojemnik na warzywa i owoce

   AdaptZone
   Szuflada

   Sprytne rozwiązania w komorze chłodziarki pomogą Ci właściwie przechowywać produkty, dzięki czemu w Twojej kuchni nic się nie zmarnuje.

   AdaptZone

   AdaptZone to szuflada we wnętrzu chłodziarki z możliwością odrębnej regulacji temperatury od -3 do 3 stopni Celsjusza za pomocą specjalnego przycisku na panelu sterowania. Jest to idealne miejsce dla produktów, które wymagają szczególnych warunków przechowywania, takich jak świeże mięso i ryby, niektóre warzywa i owoce oraz desery czy ziarna kawy.

   VitControl

   Świeże owoce i warzywa zawsze pod ręką? Nie musisz już codziennie chodzić do sklepu, kiedy masz pojemnik VitControl! Specjalny suwak regulacji poziomu wilgotności pozwoli Ci idealnie dopasować warunki przechowywania produktów do zaleceń – zmniejszać wilgotność dla owoców i zwiększać dla warzyw. A wszystko po to, by jak najdłużej były świeże i apetyczne! Możesz robić zakupy rzadziej, a Twoje produkty na dłużej pozostaną w dobrej kondycji. Oszczędzasz czas i pieniądze!

   Regulacja
   wilgotności w
   pojemniku –
   VitControl

   FreezeZone
   Szuflady zamrażarki

   Ułatwienia już na pierwszy rzut oka! Otwierasz zamrażarkę i od razu wiesz, gdzie co jest – nie musisz wysuwać po kolei wszystkich szuflad i sprawdzać! Ikony nadrukowane na szufladach podpowiedzą, gdzie umieścić produkt. W wybranych modelach identyfikację produktów ułatwią też kolorowe szuflady.

    Pierwsza szuflada

    Przechowuj mrożonki z warzyw i owoców oraz lody
    Pierwsza szuflada

    Druga szuflada

    Przechowuj pierogi, frytki, pieczywo, pizzę
    Druga szuflada

    Trzecia szuflada

    Przechowuj mięso i ryby
    Trzecia szuflada

    Sprawdź też

    CoolManagement System

    Wszystko co musisz wiedzieć o lodówkach Amica

    Grzegorz radzi

    Grzegorz, nasz ekspert, razem ze swoją rodziną testował lodówki Amica. Efekty? Podpowiemy Ci, na co zwrócić szczególna uwagę i jak wybrać sprzęt, który ułatwi Ci codzienne obowiązki.

    Nasze video mają charakter poradnikowy. Mamy nadzieję, że pomogą Ci się odnaleźć w świecie nowych funkcji ponieważ przyświeca nam idea „projektowania po ludzku”.

    Jaką lodówkę wybrać? – Grzegorz radzi
    Maksymalnie długo świeże warzywa i owoce? – FreshOn
    Regulacja wilgotności w pojemniku – VitControl
    Idealne miejsce dla ryb i mięsa? – FreshZone
    Koniec z rozmrażaniem lodówki! – Total NoFrost

    Poznaj wielozadaniowe lodówki do zabudowy Amica