Wielozadaniowa zmywarka.
I wszystko odhaczone

Wyszorować naczynie żaroodporne - wszystko domywające ramię natryskowe WaterSpinner 2.0 

Wymyć dziecięce butelki - higieniczna czystość z funkcją pary SteamPower 

Umyć miskę psa - antybakteryjna UV Hygiene Technology 

W spokoju podliczyć rachunki - cichy i oszczędny silnik SilentDrive 3.0

Skuteczniejsze zmywanie naczyń

WaterSpinner 2.0

Gwarancja perfekcyjnie domytych nawet mocno zabrudzonych naczyń, dzięki innowacyjnej  natrysznicy umieszczonej w górnym koszu.

Higieniczne i czyste naczynia

SteamPower

Lśniące, suche i higienicznie czyste naczynia dzięki parze generowanej pod koniec cyklu  zmywania.

Pełna dezynfekcja światłem UV

UV Hygiene Technology

UV Hygiene Technology dzięki zastosowaniu promieni ultrafioletowych likwiduje wszelkie wirusy i bakterie z naczyń i wnętrza zmywarki.

Ciche i efektywne zmywanie

SilentDrive 3.0

Nowoczesny silnik inwerterowy zapewnia cichą pracę zmywarki, efektywność zmywania nawet  przy krótkich programach oraz mniejszy pobór energii i dłuższą żywotność.

Efektywne zmywanie i suszenie

   SteamPower

   Chcesz, żeby Twoje naczynia były higieniczne czyste i lśniące? To możliwe dzięki SteamPower — gorącej pary użytej na końcu cyklu zmywania, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, że wyjmowane ze zmywarki naczynia lśniące i idealnie dosuszone.

   SteamPower

   WaterSpinner 2.0
   / TurboSpinner

   Niedomyte naczynia są już historią. W naszym zmywarkach 60 cm, w górnym koszu znajduje się WaterSpinner 2.0. Dzięki niemu woda jest precyzyjnie rozprowadzana, a naczynia czyste. Z kolei w zmywarkach 45 cm działa TurboSpinner, który odpowiada za skuteczne i równomierne zmywanie - również w narożnikach.

   WaterSpinner 2.0 / TurboSpinner

   OpenDry

   OpenDry to koniec wycierania niedosuszonych naczyń! Automatycznie uchylane drzwi zmywarki w ostatniej fazie suszenia sprawią, że naczynia szybko i naturalnie doschną. Jest to rozwiązanie energooszczędne i w pełni bezpieczne — odległość na jaką uchylają się drzwi to 7-10 cm, a wydobywające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max. 40°C, zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody.

   OpenDry

   Extra suszenie

   Potrzebujesz idealnie wysuszonych naczyń? Nic trudnego. Wystarczy włączyć funkcję Extra suszenie. Dzięki temu naczynia będą suszyć się nieco dłużej, ale bardzo skutecznie.

   Extra suszenie

   ShineDose

   Włączasz zmywarkę… a detergent nie rozprowadza się, bo został zablokowany w dozowniku przez naczynia! By zapobiegać takim sytuacjom, dozownik ma przesuwny mechanizm klapki, dzięki czemu zyskujesz pewność, że detergent zawsze wydostanie się do komory zmywarki. Gwarancję błyszczących i idealnie czystych naczyń zapewni Ci natomiast elektroniczne dozowanie nabłyszczacza, który podaje go dokładnie tyle, ile potrzeba.

   ShineDose

   Higieniczne zmywanie

    UV Hygiene Technology

    Higiena w domu jest dla Ciebie niezwykle ważna? Unikatowa na rynku technologia UV Hygiene Technology to aktywacja promieni ultrafioletowych w różnych fazach mycia i suszenia, co pozwala eliminować niebezpieczne drobnoustroje, bakterie i wirusy z całej zmywarki. Po zakończeniu zmywania i otwarciu drzwi Światło UV samo wyłącza się, dzięki czemu korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne.

    1;171;30 2;157;118 3;167;285 4;91;81 5;148;237

    Program Higiena+

    Masz w rodzinie alergików, małe dzieci? W Programie Higiena woda podgrzewana jest do temperatury 70 stopni C, dzięki czemu masz pewność, że Twoje nawet bardzo zabrudzone naczynia będą zawsze higieniczne czyste i pozbawione szkodliwych drobnoustrojów. Nieskazitelna czystość nawet pod mikroskopem!

    1;171;30 2;157;118 3;167;285 4;91;81 5;148;237

    AntiBacteria Filter/ <br>3-częściowy układ filtrów</br>

    Nowoczesny, antybakteryjny filtr z materiału będącego pochodną triazolu nie tylko eliminuje osadzające się na nim patogeny, ale przede wszystkim utrudnia ich namnażanie we wnętrzu zmywarki. Rozwiązanie redukuje również powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Czysta higiena wbudowana w zmywarkę! 3-częściowy system filtracji zapobiega rozwojowi pleśni, grzybów i drobnoustrojów oraz przedłuża żywotność zmywarki.

    1;171;30 2;157;118 3;167;285 4;91;81 5;148;237

    Program Autoczyszczenie

    Chcesz, aby Twoja zmywarka zawsze idealnie domywała naczynia i służyła Ci jeszcze dłużej? Program Autoczyszczenie, dzięki zast*osowaniu wysokiej temperatury 70°C zapewni nie tylko dezynfekcję całej zmywarki (wnętrza, filtrów, koszy), ale także zwiększy jej żywotność. Czysta i sterylna zmywarka na długie lata.

    1;171;30 2;157;118 3;167;285 4;91;81 5;148;237

    Komora ze stali nierdzewnej

    Komora z kwasoodpornej stali szlachetnej chroni zmywarkę przed korozją oraz ogranicza osadzanie się tłuszczów. Dzięki temu we wnętrzu urządzenia nie namnażają się bakterie. Nierdzewna komora to gwarancja dłuższej żywotności zmywarki i higienicznie czystych naczyń.

    1;171;30 2;157;118 3;167;285 4;91;81 5;148;237

    Ekonomiczne i ciche zmywanie

     SilentDrive 3.0

     Nowoczesny silnik inwerterowy Silent Drive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dopasowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń. Efekt? Wyjątkowo ciche oraz skuteczne zmywanie nawet w krótkich programach. Technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii oraz znacznie przedłużona żywotność zmywarki.

     SilentDrive 3.0

     Klasa energetyczna C

     Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet oraz środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym wiąże, niższe rachunki. Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy C w stosunku do zmywarki klasy F wynosi 31%. Dzięki temu zyskasz nawet do 95 darmowych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to efektywność pod każdym względem! Zmywasz ekologicznie i ekonomicznie!

     Klasa energetyczna C

     Niskie zużycie wody

     Jeżeli troszczysz się o środowisko i jednocześnie dbasz o swój domowy budżet, z pewnością docenisz zmywarki, które potrzebują mniej wody na cykl przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych efektów mycia. To oznacza mniejsze koszty za każdym razem, gdy zmywarka zmywa! Ekologia i ekonomia w jednym.

     Niskie zużycie wody

     EnergySave

     Dzięki ekonomicznemu korzystaniu ze zmywarki możesz obniżyć swoje rachunki za prąd, nie rezygnując z doskonałych efektów zmywania! Wykorzystanie funkcji EnergySave oznacza nieznaczne wydłużenie programu mycia przy jednoczesnym obniżeniu temperatury wody. Czysta oszczędność przy zachowaniu tak samo wysokiej efektywności mycia.

     EnergySave

     Użyteczne funkcje i programy


       Program Pełny 58′

       Potrzebujesz szybko i skutecznie umyć naczynia? Program idealny do codziennego, szybkiego mycia naczyń — z gwarancją skuteczności. Zawiera wszystkie fazy mycia — łącznie z namaczaniem i suszeniem, dzięki czemu już w niecałą godzinę możesz liczyć na perfekcyjny efekt!

       Program Pełny 58′


       Skróć czas

       Za chwilę przyjdą goście, a Ty masz stos lekko zabrudzonych naczyń do umycia? Wykorzystaj funkcję Skróć czas, dzięki której woda do mycia zasadniczego będzie podgrzana o 3-4 stopnie, a każda z faz zmywania będzie trwała krócej. Mycie skrócone to gwarancja umytych naczyń w krótszym czasie.

       Skróć czas


       IntenseClean

       Są takie potrawy, których unikamy jak ognia, bo naczyń po ich zjedzeniu nie sposób domyć. Teraz to już nie problem — wystarczy włączyć funkcję IntenseClean. Funkcja ta stosowana do wybranych programów podwyższa temperaturę mycia zasadniczego i płukania oraz nieco wydłuża czas trwania cyklu, dzięki czemu nawet te najbardziej zabrudzone naczynia będą lśnić czystością.

       IntenseClean


       Opóźnienie startu

       Korzystając z funkcji Opóźnienie Startu, zaprogramuj zmywarkę tak, aby rozpoczęła pracę wtedy, kiedy nie ma Cię w domu, a po powrocie nic nie zakłóci popołudniowego relaksu. Możesz opóźnić start nawet o 24 godziny i uruchomić ją w nocy, wykorzystując niższą taryfę opłat za prąd. Zmywarki Amica to czysta oszczędność i wygoda.

       Opóźnienie startu


       Program Szybki 30′

       Chcesz w mgnieniu oka pozmywać od razu po śniadaniu? Twoje kieliszki zakurzyły się, stojąc przez dłuższy czas nieużywane w szafce? Zawsze wtedy, gdy potrzebujesz odświeżyć naczynia albo pozbyć się lekkich zabrudzeń, korzystaj z krótkiego, 30-minutowego programu. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i wody!

       Program Szybki 30′

       Optymalne zagospodarowanie przestrzeni

        MaxiSpace 3/SmartTray

        Z naszymi rozwiązaniami… wszystko się układa. W zależności od typu zmywarki, pomoże Ci w tym trzeci niezależny kosz MaxiSpace 3 albo przesuwna tacka SmartTry ze specjalnymi przegródkami na sztućce lub filiżanki. Dzięki nim zyskujesz dodatkową przestrzeń i elastyczność załadunku.

        1;192;46 2;259;116 3;147;235 4;208;222 5;228;203

        System Up&Down

        Nie wszystkie naczynia mieszczą się w środku? System Up&Down pozwala na łatwe aranżowanie przestrzeni w zmywarce — możesz przesuwać górny kosz w górę i w dół, co pozwala uzyskać dodatkowe miejsce na duże garnki lub wysokie szklanki czy kieliszki. Co ważne, regulować kosz możesz nawet przy pełnym załadunku!

        1;192;46 2;259;116 3;147;235 4;208;222 5;228;203

        Składane elementy w koszach

        Naczynia, w szczególności te szklane wymagają specjalnego traktowania. Rozwiązaniem są specjalne, wykończone silikonem, uchwyty w górnym koszu, które umożliwiają mycie delikatnych naczyń w bezpiecznej pozycji bez ryzyka porysowania czy zbicia.

        1;192;46 2;259;116 3;147;235 4;208;222 5;228;203

        Uchwyty na kieliszki

        Naczynia, w szczególności te szklane wymagają specjalnego traktowania. Rozwiązaniem są specjalne, wykończone silikonem, uchwyty w górnym koszu, które umożliwiają mycie delikatnych naczyń w bezpiecznej pozycji bez ryzyka porysowania czy zbicia.

        1;192;46 2;259;116 3;147;235 4;208;222 5;228;203

        OptiSpace 14

        Optymalne wykorzystanie przestrzeni zmywarki to więcej czystych kompletów naczyń podczas jednego cyklu mycia. Dwa wygodne kosze i modułowe elementy wyposażenia ułatwiają rozłożenie nawet 14 kompletów naczyń. Ergonomiczne ułożenie to efektywniejsze mycie, ale co równie ważne oszczędność wody i energii przy zachowaniu najwyższej skuteczności mycia oraz suszenia.

        1;192;46 2;259;116 3;147;235 4;208;222 5;228;203

        Bezpieczne użytkowanie i łatwy montaż

         AquaStop /
         AntiFlood

         Zmywarce nie grozi nagły i niekontrolowany wyciek wody! W przypadku jakiejkolwiek awarii włączy się system AquaStop, który automatyczne odetnie jej dopływ. Teraz możesz mieć pewność, że zmywarka nie zaleje ani Twojego mieszkania, ani, tym bardziej, mieszkania sąsiadów. Nad zmywarką czuwa cały system zabezpieczeń, który nie pozwoli zalać mieszkania. Zmywarka może więc bezpiecznie zostać sama w domu a jeśli w czasie jej pracy zachcesz się zdrzemnąć - śpij spokojnie!

         AquaStop / AntiFlood

         Wyświetlacz LED

         Duży wyświetlacz LED pozwala na czytelne wyświetlanie komunikatów, programów, czasów ich trwania, funkcji dodatkowych oraz kodów błędów, dzięki czemu obsługa urządzenia jest komfortowa i intuicyjna.

         Wyświetlacz LED

         Oświetlenie wewnętrzne

         Już nie musisz włączać światła i budzić nim domowników, chcąc opróżnić zmywarkę wieczorem. Dzięki wewnętrznemu oświetleniu w zmywarce korzystanie z niej staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe. Gdy urządzenie jest włączone, oświetlenie uruchamia się automatycznie w momencie otwarcia drzwi.

         Oświetlenie wewnętrzne

         ChildLock

         Zmywarkę możesz w łatwy sposób zabezpieczyć przed skutkami beztroskiej dziecięcej zabawy poprzez zablokowanie przycisków funkcyjnych. Dzięki temu nie musisz się już obawiać przypadkowego wyłączenia lub zmiany ustawień urządzenia. Wszystko umyje się zgodnie z planem!

         ChildLock

         Do zabudowy pod blat

         Projektujesz i martwisz się, że zmywarka nie będzie pasowała do Twojej wymarzonej kuchni? Teraz to nie problem! Możesz kupić dowolną zmywarkę wolnostojącą i zabudować ją pod blatem. Design i funkcjonalność w jednym.

         Do zabudowy pod blat

         Poznaj wielozadaniowe
         zmywarki wolnostojące Amica