Szuflada pełna możliwości

Poznaj szuflady grzejne, w których możesz nie tylko podgrzewać naczynia, ale rozmrażać czy nawet roztopić w nich czekoladę!

Szuflada grzejna to więcej zastosowań, niż myślisz!

Zawsze ciepłe dania i naczynia na wyciągnięcie ręki!

   Podgrzewanie
   naczyń

   Gorące posiłki i napoje dłużej zachowają odpowiednią temperaturę, jeśli zostaną podane w ciepłych naczyniach. Dlatego w specjalnej szufladzie grzejnej masz teraz możliwość wygodnego i szybkiego podgrzania talerzy czy filiżanek! Ciesz się jedzeniem i ułatwieniami od Amica.

   Podgrzewanie naczyń

   Podgrzewanie dań

   Jak najłatwiej podgrzać potrawę? Oczywiście w szufladzie! Podgrzewaj i dopiekaj dania ze specjalnym programem! Twoje potrawy zachowają wtedy soczystość i prawdziwą głębię smaku. Prosto i wygodnie!

   Podgrzewanie dań

   Dedykowane
   programy

   W szufladzie grzejnej możesz nie tylko podgrzewać naczynia, utrzymywać temperaturę potraw, ale i przygotowywać rozmaite dania! Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni program, np. do roztopienia czekolady czy nawet do przygotowywania domowego, naturalnego jogurtu bez zagęszczaczy i stabilizatorów. To szuflada pełna codziennych możliwości!

   Dedykowane programy

   Zakres
   temperatur:
   40°C - 80°C

   Dzięki możliwości ustawienia temperatury z zakresu 40-80°C szuflada staje się prawdziwym, wielofunkcyjnym pomocnikiem w kuchni! 45°C pozwala na przygotowanie domowego jogurtu, a w temp. 50℃ czekolada do ciasta roztopi się najlepiej! Skorzystaj z pełni możliwości, jakie daje Ci zakres temperatur!

   Zakres temperatur: 40°C - 80°C

   Serwuj wszystko
   na gorąco!

   Dzięki szufladzie podgrzewającej Amica zaserwujesz swoim gościom kawę w gorących filiżankach czy szarlotkę na ciepłym talerzu. Jednorazowo podgrzejesz nawet 80 filiżanek. Szufladę możesz również obciążyć do nawet 25 kg. I tak, nawet największe kulinarne wyzwanie, właśnie stało się całkiem proste.

   Dodatkowe funkcjonalności

   Ciepło, cieplej, najcieplej! Dodatkowe funkcjonalności szuflad grzejnych dają Ci szereg nowych możliwości w kuchni.
   A wszystko to w połączeniu z komfortem i wygoda użytkowania!

    Sterowanie sensorowe

    Steruj wygodnie i nie trać czasu na sprzątanie! Szybciej znajdziesz i ustawisz pożądany program, korzystając z dotykowych sensorów zamiast standardowych pokręteł i mechanicznych przycisków. Czujniki znajdują się pod płaską powierzchnią panelu sterowania, dzięki temu łatwiej utrzymasz urządzenie w czystości – bo brak zakamarków to brak miejsca na brud. Steruj z przyjemnością!

    Sterowanie sensorowe

    Otwieranie PushPull

    Delikatnie popchnij, a szuflada sama się otworzy! System PushPull zastąpił standardowy uchwyt, by szufladę móc też otworzyć np. łokciem, kiedy obie ręce są zajęte. Brak wystających elementów to też zabezpieczenie, jeśli po kuchni kręcą się dzieci. To dbałość o Twój komfort w każdym detalu!

    Otwieranie PushPull

    Zimny front 35°C

    Czy dotknięcie szyby włączonej szuflady grzejnej to gwarantowane oparzenie? Nie w szufladach grzejnych Amica! Urządzenia wyposażone zostały w specjalny system chłodzący, dzięki któremu temperatura frontu nie przekracza 35°C!

    Zimny front 35°C

    Maksymalne obciążenie 25 kg

    Kawa najlepiej smakuje w ciepłych filiżankach. Tych do espresso podgrzejesz jednocześnie aż 80, bez obaw o wytrzymałość urządzenia. Szuflady grzejne Amica są pojemne, a także bardzo wytrzymałe! Ich maksymalny załadunek to nawet 25 kg. Serwuj ciepłe dania w ciepłych naczyniach - wygodnie i bezpiecznie.

    Maksymalne obciążenie 25 kg

    Poznaj wielozadaniowe
    szuflady grzejne Amica