Wielozadaniowe - jak Ty.

Z płytą indukcyjną 2.0 od Amica Twoje codzienne obowiązki staną się łatwiejsze!
Gotuj szybko, elastycznie i energooszczędnie!

Płyta indukcyjna...

…działa szybko oszczędzając Twój czas i pieniądze

   PowerBooster

   Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja PowerBooster, która zwiększa moc grzania i pozwala na szybsze przygotowanie potraw. Wodę 0,4 l zagotujesz nawet w 60 sekund! Krótszy czas gotowania czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych.

   PowerBooster

   3 gotowe programy

   Po co eksperymentować z temperaturą grzania, tracąc czas i narażając się na wykipienie czy przypalenie potraw? W płytach indukcyjnych Amica zastosowano rozwiązanie, które pozwala na szybkie ustawienie temperatury dopasowanej do aktualnych potrzeb. 42 ⁰C to temperatura idealna do topienia masła czy czekolady. W 70 ⁰C podgrzejesz zupę i sosy. W 94 ⁰C ugotujesz makaron lub ryż. Rozsmakuj się w komforcie!

   3 gotowe programy

   Slider

   Konieczność kilkakrotnego dotknięcia sensora w celu zwiększenia lub zmniejszenia mocy grzania jest dość uciążliwa. To szczególnie niewygodne, kiedy musisz dokonać szybkiej redukcji temperatury, bo potrawa zaczęła się gwałtownie gotować i grozi wykipieniem. By wyeliminować ten problem w płytach indukcyjnych Amica zastosowany został Slider, który umożliwia błyskawiczną i płynną regulację ustawień. Wystarczy, że przesuniesz palcem po panelu sterowania. Proste, wygodne i praktyczne!

   Slider

   EasySelect

   Gotujesz w kilku garnkach jednocześnie? To wymaga podzielności uwagi i precyzji w działaniu… Ale teraz będzie łatwiej! Dzięki EasySelect błyskawicznie ustawisz lub zmienisz moc konkretnego pola, korzystając z przypisanego tylko do niego panelu! 4 pola na płycie? 4 panele sterowania! Już nic nagle nie wykipi ani nie zacznie przywierać, bo zareagujesz odpowiednio szybko! Łatwiej, czyściej, wygodniej!

   EasySelect

   Wielozadaniowa
   płyta indukcyjna 2.0

   …odpowiada na Twoje potrzeby

    AutoBridge

    Obiad dla dużej rodziny? Funkcja AutoBridge pozwala na gotowanie w większych garnkach na obu polach jednocześnie! Płyta wykrywa duże naczynie i automatycznie łączy pola w strefę grzania odpowiadającą kształtowi garnka. To intuicyjne rozwiązanie sprawia, że gotujesz szybciej i efektywnie!

    AutoBridge

    FlexiSpace

    Z pewnością wielokrotnie zdarzyło Ci się używać garnków, których podstawa wystawała poza pole grzewcze. Od teraz wielkość czy kształt garnka nie mają znaczenia! W przeciwieństwie do większości płyt dostępnych na rynku, cewki indukcyjne w urządzeniach Amica nie są okrągłe, a kwadratowe, co pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni płyty. Większa powierzchnia grzania to większe możliwości!

    FlexiSpace

    Hob&Go

    Inteligentna płyta? Właśnie tak! Postaw garnek na dowolnym polu, a płyta automatycznie rozpozna jego położenie, aktywuje odpowiednie pole i dostosuje powierzchnię grzania do wielkości i kształtu naczynia. Tobie pozostaje tylko ustawienie mocy grzania. Po prostu postaw i gotuj.

    Hob&Go

    Timer

    Ustaw czas gotowania, a kiedy czas minie, płyta automatycznie wyłączy pole grzewcze, emitując przy tym charakterystyczny dźwięk. Timer wykorzystać możesz także jako minutnik. Z płytą indukcyjną Amica jajko na miękko nigdy już nie będzie jajkiem na twardo. Zyskaj pełną kontrolę nad czasem!

    Timer

    Pauza

    Musisz na chwilę wyjść z kuchni w trakcie gotowania? Praktyczna funkcja Pauza wyłączy wszystkie aktywne pola, zapamiętując jednocześnie ich ustawienia. Po powrocie po prostu ponownie naciśnij sensor i uruchom płytę, mając pewność, że ustawienia pól indukcyjnych będą identyczne.

    Pauza

    ActionLED

    Jedno spojrzenie na płytę wystarczy, by wiedzieć, które pola grzejne są aktywne lub czy włączona została np. funkcja Bridge! Wszystko za sprawą eleganckich podświetleń LED umieszczonych pod powierzchnią płyty, w miejscu, gdzie standardowo znajdują się nadruki. Podświetlenia włączą się zawsze, gdy dotkniesz sensora. Ułatwiaj sobie życie wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe!

    ActionLED

    Energooszczędność

    Płyta indukcyjna zużywa do 40% mniej energii w porównaniu z płytą ceramiczną. To znacznie niższe rachunki za prąd i większa troska o środowisko naturalne. Postaw na oszczędność!

    …dostosowuje się do Twojej kuchni

      SlimHob

      Wybierz uniwersalną płytę, która pasuje do różnych blatów i typów kuchennej zabudowy. Jej montaż możliwy jest w praktycznie każdym, nawet w 12 mm blacie – kiedy pod nim znajduje się szuflada. A także już w 28 mm blacie nad piekarnikiem Amica. W dodatku bez względu na materiał, z którego blat został wykonany. To ogromna elastyczność przy projektowaniu i komfort wyboru niezależnie od upodobań, mody i możliwości Twojej kuchni.

      SlimHob

      PowerChoice

      Nie jesteś pewien jaką instalację masz w domu? Funkcja PowerChoice pozwala na dostosowanie mocy urządzenia do istniejącej instalacji elektrycznej, zarówno jednofazowej jak i trójfazowej. Dostępne są cztery maksymalne poziomy mocy, a regulację można przeprowadzić w dowolnym momencie. Wprowadzone ustawienia zostają zachowane do kolejnej modyfikacji. Możesz gotować na wszystkich polach jednocześnie, bez problemów związanych z przeciążeniem.

      PowerChoice

      Plug&Play

      Nie potrzebujesz już trójfazowego zasilania 400 V, teraz wystarczy znaleźć najbliższy kontakt, włożyć wtyczkę i gotować. Do podłączenia płyty indukcyjnej Plug&Play potrzebne jest tylko zasilanie 230 V, które znajduje się w każdym gniazdku.

      Plug&Play

      CheckPot

      Jeśli nie jesteś pewien czy Twoje naczynia są odpowiednie do gotowania na płycie indukcyjnej, skorzystaj z funkcji CheckPot. Po położeniu garnka na polu grzejnym płyta sprawdza czy postawiony na niej garnek w pełni wykorzystuje moc płyty.

      CheckPot

      …i jest bezpieczna dla całej rodziny!

       Grzanie zimne w dotyku

       W pierwszej kolejności nagrzewa się garnek, nie płyta. Dopiero po dłuższym gotowaniu nagrzany garnek rozgrzewa płytę. Jest ona chłodniejsza od standardowych płyt.

       Grzanie zimne w dotyku

       HeatControl

       Funkcja ta poinformuje Cię o tym, czy pole indukcyjne jest rozgrzane po zdjęciu garnka z płyty. Kiedy temperatura pola przekracza 60 ⁰C na panelu sterowania wyświetlana jest wielka litera H. Gdy temperatura znajduje się w przedziale od 45 ⁰C do 60 ⁰C, na wyświetlaczu widać małą literę h. Zwiększ bezpieczeństwo pracy w kuchni!

       HeatControl

       ChildLock

       Podczas wykonywania różnych czynności w kuchni, łatwo o przypadkowe włączenie lub wyłączenie płyty. Szczególnie jeśli w domu są dzieci. By uniknąć takiego ryzyka, płyty Amica wyposażone zostały w specjalną blokadę. Włączasz i zyskujesz pełną kontrolę. Bezpieczeństwo domowników ponad wszystko!

       ChildLock

       Wszystko co musisz wiedzieć o płytach indukcyjnych Amica

       Grzegorz radzi

       Grzegorz, nasz ekspert, razem ze swoją rodziną testował płyty indukcyjne Amica. Efekty? Podpowiemy Ci, na co zwrócić szczególna uwagę i jak wybrać sprzęt, który ułatwi Ci codzienne obowiązki.

       Nasze video mają charakter poradnikowy. Mamy nadzieję, że pomogą Ci się odnaleźć w świecie nowych funkcji ponieważ przyświeca nam idea „projektowania po ludzku”.

       https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/W/i/244/244/Wielozadaniowa_p_yta_indukcyjna_2.0_kafelek.png
       Wielozadaniowa płyta indukcyjna 2.0
       https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/P/_/244/244/P_ac_mniej_za_prad___Energooszczednosc_kafelek.png
       Płać mniej za prąd! – Energooszczędność
       https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/M/o/244/244/Montaz_p_yty_w_cienkim_blacie___SlimHob_kafelek.png
       Montaż płyty w cienkim blacie – SlimHob
       https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/G/o/244/244/Gotowanie_w_nietypowych_naczyniach_-_FlexiSpace_kafelek.png
       Gotowanie w nietypowych naczyniach - FlexiSpace
       https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/G/o/244/244/Gotowanie_na_obu_polach_jednoczesnie_-_AutoBridge_kafelek.png
       Gotowanie na obu polach jednocześnie - AutoBridge
       https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/G/o/244/244/Gotowanie_wody_w_60s_-_PowerBooster_kafelek.png
       Gotowanie wody w 60s! - PowerBooster

       Poznaj wielozadaniowe płyty indukcyjne Amica