Gotowanie bez kipienia. Sprawdź!

Gotuj pod pełną kontrolą - i nie martw się o mieszanie, kipienie czy przypalanie potraw.

Gwarancja

udanych dań

Dzięki technologii HobControl Pro® Twoje dania zawsze będą popisowe. Bez kipienia, przypalania i konieczności ciągłego mieszania. Niech Twoją kuchnię nieustannie przepełnia smak idealnych potraw i pełnej satysfakcji!

Programy temperaturowe HobControl Pro ®

Gotuj bez mieszania, kipienia i przypalania dzięki 4 precyzyjnym programom temperaturowym do:

  Program do topienia (40°C)

  Zapomnij o gotowaniu w kąpieli wodnej. Teraz możesz topić czekoladę czy klarować masło mając pewność, że nic się nie zwarzy i nie przypali – wszystkim zajmie się Twoja nowa płyta z technologią HobControl®! Precyzyjny program temperaturowy do topienia działający na zasadzie inteligentnego algorytmu zadba o to, by zdjąć z Ciebie obowiązek stania przy płycie i kontrolowania całego procesu – płyta zrobi to za Ciebie. A efekt będzie zawsze perfekcyjny.

  1;170;235 2;170;150 3;200;120 4;200;210

  Program do duszenia (70°C)

  Gotowanie dań typu gulasz, leczo, smażenie powideł, przygotowywanie gęstych sosów, które wiecznie przywierają do dna garnka, przestało być problemem! Wszystko dzięki precyzyjnemu programowi temperaturowemu, który zadba o to, by w Twoim garnku nic się nie przypaliło. Ustawiasz program naciskając jeden sensor i od tego momentu kontrolę na procesem przejmuje płyta z technologią HobControl®. Dzięki inteligentnemu algorytmowi będzie ona w odpowiedni sposób precyzyjnie dostosowywać moc grzania – mając na uwadze wielkość i zawartość naczynia.

  1;170;235 2;170;150 3;200;120 4;200;210

  Program do gotowania „na wolnym ogniu” (90°C)

  Koniec z rozgotowanymi daniami czy kipiącym rosołem na Twojej płycie. Inteligentny algorytm precyzyjnie dobiera moc grzania do wielkości garnka i wsadu, żeby nie trzeba było martwić się tym, że potrawa wykipi. Płyta indukcyjna z technologią HobControl® ma funkcję gotowania „na wolnym ogniu” czyli pod pełną kontrolą, bez twojego udziału. O nic nie musisz się martwić! Wystarczy, że dotkniesz jeden sensor i sprawa załatwiona. Takie gotowanie to również mniejsze zużycie energii - płyta zawsze dobiera adekwatną moc grzania i dzięki temu unikamy strat energii. To ekologia i ekonomia w jednym!

  1;170;235 2;170;150 3;200;120 4;200;210

  Program do grillowania (200°C)

  Od dzisiaj smaż idealne steki na płycie indukcyjnej. Dzięki precyzyjnemu gotowemu programowi do grillowania zrobisz to po mistrzowsku – o każdej porze roku, a nie tylko w sezonie grillowym. Technologia HobControl® daje ci pewność osiągnięcia odpowiednio wysokiej temperatury dla tego procesu. Wystarczy dotknąć jeden sensor na płycie i rezultat murowany! Precyzyjny program do grillowania to również idealna opcja do smażenia w głębokim tłuszczu oraz do dań stir fry.

  1;170;235 2;170;150 3;200;120 4;200;210

  Testuj płytę Amica przez 60 dni!

   

  Wez udział w promocji „100% SATYSFAKCJI ALBO ZWROT PIENIĘDZY". Zobacz jakie to proste!

  Wypróbuj płytę Amica, na której nic nie kipi i nie się nie przypala, dzięki 
4 programom temperaturowym. Gwarantujemy, że będziesz zadowolona/y! 
Jeśli nie, zwrócimy Ci pieniądze.

  Akcja trwa od 6.05.2024 r . do 31.10. 2024 r. i dotyczy wybranych modeli płyt indukcyjnych Amica.

  NASTAW SIĘ na 
  pyszne gotowanie

  Odkryj przepisy na smakowite dania stworzone specjalnie z myślą o możliwościach naszych płyt indukcyjnych.

  Wege Ramen
  Płyta indukcyjna
  Precyzyjny program do gotowania „na...
  Danie wege

  Automatyczne łączenie płyty z okapem

   HoodConnect Pro®

   Najbardziej zaawansowana technologia połączenia płyty z okapem przy pomocy funkcji „Bluetooth” sprawia, że okap nie tylko włączy się automatycznie, ale również dostosuje swoją pracę do parametrów gotowania na płycie indukcyjnej. Zastosowany w urządzeniach inteligentny algorytm precyzyjnie monitoruje intensywność gotowania na płycie i na podstawie sczytanych danych dobiera moc okapu. Dodatkowo wbudowany w płytę intuicyjny panel pozwoli ci przejąć kontrolę nad pracą okapu i przejść na tryb manualny zawsze wtedy, gdy masz taką potrzebę. Technologia „Bluetooth” zapewnia stabilne połączenie – nie musisz się martwić, że zasłonisz jakiś czujnik pokrywą czy garnkiem. Wszystko dzieje się automatycznie, by zdjąć Tobie z głowy jak najwięcej!

   HoodConnect Pro

   Elastyczność w projektowaniu

   SlimHob Pro®

   Aranżacja zabudowy kuchennej w zgodzie z najnowszymi trendami? Tak, jeśli wybierzesz uniwersalną płytę indukcyjną Amica! Możesz ją zamontować praktycznie w każdym blacie – nawet tym o grubości zaledwie 12 mm nad szufladą jak i w 28 mm blacie nad piekarnikiem Amica. Nowoczesna konstrukcja płyty nie wymaga zastosowania przedniej wentylacji ani przegrody, dzięki czemu przestrzeń pod płytą wykorzystasz do maksimum. Możesz tam przechowywać nawet ostre akcesoria, bo spód płyty jest dodatkowo zabezpieczony. Wszystko to oznacza elastyczność w projektowaniu kuchni, komfort jej użytkowania i wyjątkowy design.

   Oszczędność czasu i pieniędzy

    Energooszczędność 40%

    Płyta indukcyjna zużywa 40% mniej energii od tradycyjnej płyty ceramicznej. Nawet w trybie standby pobór jest o połowę mniejszy od tego wymaganego normami.

    Energooszczędność 40%

    PowerBooster

    Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja PowerBooster, która zwiększa moc grzania i pozwala na szybsze przygotowanie potraw. Wodę 0,4 l zagotujesz nawet w 60 sekund! Krótszy czas gotowania czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych.

    PowerBooster

    14 stopniowy Slider

    Obsługa panelu sterowania prostsza niż kiedykolwiek. Płyty indukcyjne Amica wyposażono w czytelny, intuicyjny slider numeryczny w aż 14-stopniowej skali, który pozwala Ci precyzyjnie i bez zastanowienia wybrać moc grzania. A jeśli chcesz zagotować potrawę szybciej, na sliderze znajdziesz funkcję PowerBooster. Większy zakres mocy i precyzja nastawów płyty to lepsze rezultaty i bardziej komfortowe gotowanie.

    14 stopniowy Slider

    CookAdapt

    Wybierz pole, połóż garnek, a płyta sama dostosuje powierzchnię grzania do jego wielkości i kształtu. Pole nagrzewa wyłącznie dno garnka, dzięki temu unikamy strat energetycznych. Korzystanie z płyty indukcyjnej jest ekonomiczne i, co niezwykle ważne, bezpieczne.

    CookAdapt

    Timer dla każdego pola

    Ustaw czas gotowania, a kiedy czas minie, płyta automatycznie wyłączy pole grzewcze, emitując przy tym charakterystyczny dźwięk. Timer wykorzystać możesz także jako minutnik. Z płytą indukcyjną Amica jajko na miękko nigdy już nie będzie jajkiem na twardo. Zyskaj pełną kontrolę nad czasem!

    Timer dla każdego pola

    Wygoda i elastyczność

      AutoBridge

      Obiad dla dużej rodziny? Funkcja AutoBridge pozwala na gotowanie w większych garnkach na obu polach jednocześnie! Płyta wykrywa duże naczynie i automatycznie łączy pola w strefę grzania odpowiadającą kształtowi garnka. Gotujesz efektywnie i szybciej! AutoBridge możesz też wyłączyć – wtedy polami sterujesz osobno. W jednym garnku tworzysz dwie strefy o różnych temperaturach, precyzyjnie dopasowanych do Twoich składników. Grilluj mięso, nie przypalając warzyw – wszystko to w jednym naczyniu!

      AutoBridge

      Stabilna moc grzania

      Płynne i równomierne podgrzewanie bez cyklicznych skoków mocy? To możliwe! Płyty indukcyjne Amica wyposażono w układ dwurezonansowy zapewniający stabilną moc grzania – spokojnie gotujesz i smażysz, bo moc narasta stopniowo, a nie pulsacyjnie. Nawet bardziej wymagające dania, na przykład sos holenderski, wyjdą Ci perfekcyjnie. Od teraz możesz śmiało podejmować kulinarne wyzwania.

      Stabilna moc grzania

      Hob&Go

      Inteligentna płyta? Właśnie tak! Postaw garnek na dowolnym polu, a płyta automatycznie rozpozna jego położenie, aktywuje odpowiednie pole i dostosuje powierzchnię grzania do wielkości i kształtu naczynia. Tobie pozostaje tylko ustawienie mocy grzania. Po prostu postaw i gotuj.

      Hob&Go

      Cicha praca

      Efektywna i niemal bezgłośna praca układu chłodzenia daje Ci wyjątkowy komfort gotowania. Płynna praca wentylatora zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i skuteczniejsze chłodzenie płyty. W efekcie płyta nie nagrzewa się, a wentylator działa znacznie ciszej. Przykład? Kiedy dwa pola włączone są na maksymalne grzanie, wentylator emituje zaledwie 42 dB – to taki sam poziom głośności, jak ten w czytelni.

      Cicha praca

      Plug&Play

      Nie potrzebujesz już trójfazowego zasilania 400 V, teraz wystarczy znaleźć najbliższy kontakt, włożyć wtyczkę i gotować. Do podłączenia płyty indukcyjnej Plug&Play potrzebne jest tylko zasilanie 230 V, które znajduje się w każdym gniazdku.

      Plug&Play

      PowerChoice Pro

      Nie jesteś pewien jaką instalację masz w domu? Funkcja PowerChoice pozwala na dostosowanie mocy urządzenia do istniejącej instalacji elektrycznej, zarówno jednofazowej jak i trójfazowej. Dostępne są cztery maksymalne poziomy mocy, a regulację można przeprowadzić w dowolnym momencie. Wprowadzone ustawienia zostają zachowane do kolejnej modyfikacji. Możesz gotować na wszystkich polach jednocześnie, bez problemów związanych z przeciążeniem.

      PowerChoice Pro

      Zabudowa na równo z blatem

      Koniec z brudem w szczelinach między płytą a blatem! Płyty indukcyjne Amica zaprojektowane zostały w taki sposób, by można je było osadzić w blacie bez pozostawiania szczelin czy zagłębień, w których gromadzą się zanieczyszczenia. Od teraz praca w kuchni będzie czystą przyjemnością!

      Zabudowa na równo z blatem

      Bezpieczeństwo

       Childlock

       Wykonując różne czynności w kuchni, łatwo o przypadkowe włączenie płyty. Szczególnie jeśli w domu są dzieci. Uniknij ryzyka, korzystając z blokady, w jaką wyposażono płyty Amica. Włącz i zyskaj pełną kontrolę – wystarczy przycisnąć sensor blokady i przytrzymać go przez chwilę. Czyszczenie płyty też będzie prostsze, kiedy ją zablokujesz. Od teraz Twoja kuchnia już zawsze będzie bezpieczna i czysta.

       Childlock

       Wyłącznik bezpieczeństwa

       Płyty indukcyjne wyposażono w specjalne zabezpieczenia. Płyta automatycznie dezaktywuje pola grzejne, jeśli panel sterowania zostanie zalany, przekroczona zostanie dopuszczalna temperatura pola lub maksymalny czas pracy. Od teraz możesz gotować bez obaw.

       Wyłącznik bezpieczeństwa

       Wskaźnik ciepła

       Funkcja ta poinformuje Cię o tym, czy pole indukcyjne jest rozgrzane po zdjęciu garnka z płyty. Kiedy temperatura pola przekracza 60 ⁰C na panelu sterowania wyświetlana jest wielka litera H. Gdy temperatura znajduje się w przedziale od 45 ⁰C do 60 ⁰C, na wyświetlaczu widać małą literę h. Zwiększ bezpieczeństwo pracy w kuchni!

       Wskaźnik ciepła

       Pauza

       Musisz na chwilę wyjść z kuchni w trakcie gotowania? Praktyczna funkcja Pauza wyłączy wszystkie aktywne pola, zapamiętując jednocześnie ich ustawienia. Po powrocie po prostu ponownie naciśnij sensor i uruchom płytę, mając pewność, że ustawienia pól indukcyjnych będą identyczne.

       Pauza

       Poznaj wielozadaniowe

       płyty indukcyjne Amica