Wielozadaniowa pralka.

Spełniająca życzenia.

Pranie pozbawione wirusów i bakterii - UV Hygiene Technology

Higienicznie czyste i miękkie ubrania - pranie parowe ze SteamPower Pro

Pranie bez sierści zwierzaków - Program Pupil

Pościele, koce, ubrania pozbawione roztoczy - Program Antyroztocza

Dokładanie nawet dużych ubrań w trakcie prania - Add+

Efektywne krótkie programy i dłuższa żywotność pralki - silnik LogicDrive 3.0

Pranie pozbawione wirusów i bakterii

UV Hygiene Technology

UV Hygiene Technology dzięki zastosowaniu promieni ultrafioletowych wewnątrz bębna pralki pozbywa się z prania 99,9% groźnych wirusów i 96,2% bakterii.

Dokładanie ubrań w trakcie prania

Add +

Dzięki opcji Add+ możesz dorzucić ubrania,o których zapomniałeś w trakcie prania. I to dowolnych
rozmiarów! Specjalna ikona poinformuje Cię, kiedy możesz to zrobić.

Higienicznie czyste i miękkie ubrania

SteamPower Pro

System generowania pary gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane, pozbawione bakterii i wirusów ubrania. Para w programie Łatwe Prasowanie redukuje także zagniecenia.

Pranie pozbawione sierści zwierząt

Program Pupil

Maksymalna efektywność prania dzięki zwiększonej wydajności płukań pozwala na pozbycie się sierści z ubrań, koców czy pościeli.

Zadbaj o higieniczną czystość i sterylność

   UV Hygiene
   Technology

   Higiena w domu jest dla Ciebie niezwykle ważna? Teraz dzięki innowacyjnej UV Hygiene Technology pozbywamy się z naszych ubrań 99,99% niebezpiecznych wirusów oraz 96,2% bakterii. Sterylizacja prania promieniami ultrafioletowymi jest rozwiązaniem niezwykle skutecznym a przy tym bezpiecznym — promienie UV nigdy nie wydostają się na zewnątrz bębna.

   UV Hygiene Technology

   SteamPower
   Pro

   Para generowana na początku cyklu prania gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane ubrania. Wytwarzana w trakcie prania para zabija wirusy i bakterie, dzięki czemu odzież, pościele i inne tkaniny są sterylnie czyste. Para dodana do programu Łatwe prasowanie jest generowana także przed ostatnim wirowaniem i wnikając we włókna tkaniny, rozluźnia je. Tym samym redukuje zagniecenia, a prasowanie staje się łatwiejsze.
   SteamPower Pro

   Program
   Sterylizacja 70°C

   Chcesz mieć pewność, że pranie będzie pozbawione szkodliwych bakterii i wirusów? Włącz program Sterylizacja 70°C. Jest to unikatowy program na rynku, który zgodnie z zaleceniami WHO przez 30 minut utrzymuje temperaturę powyżej 60°C. Tak dobrane parametry zapewniają bowiem skuteczne wyeliminowanie wszelkich drobnoustrojów, czyli sterylnie czyste i bezpieczne dla zdrowia ubrania.

   Program Sterylizacja 70°C

   Program
   Antyroztocza

   Program Antyroztocza pozwala niezwykle skutecznie eliminować drobnoustroje. Szczególnie wskazany do prania pościeli, koców i odzieży bawełnianej, z których usunięte są roztocza dzięki specjalnej kombinacji parametrów prania i opcji dodatkowych, w tym wykorzystaniu pary SteamPower Pro oraz sterylizacji światłem UV Hygiene Technology. Podwyższona zostaje także temperatura wody, a specjalna konstrukcja bębna sprawia, że z tkanin jeszcze efektywniej wypłukiwane są groźne drobnoustroje.

   Program Antyroztocza

   AntyBacterial Protection Set

   Specjalna uszczelka na oknie pralki, wykonana z antybakteryjnego materiału z grupy triazoli oraz unikatowy system dysz płuczących okno pralki zapewniają skuteczną walkę z gnieżdżącymi się w uszczelkach i na samym oknie pralki bakteriami, osadami i innymi zanieczyszczeniami. Dzięki temu każde pranie jest efektywne i higieniczne, bęben pralki pozostaje czysty, bez ryzyka namnażania się mikroorganizmów co wpływa także na dłuższą żywotność pralki.

   AntyBacterial Protection Set

   Jaką pralkę wybrać?
   - Grzegorz radzi
   Amica

   Pierz oszczędzając czas, energię i środowisko

    LogicDrive 3.0

    Innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0. dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania nawet przy krótkich programach. Dodatkowo silnik gwarantuje osiągnięcie najwyższej klasy energetycznej, przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia zużycia energii, zapewnia dłuższą żywotność urządzenia i cichą pracę.

    LogicDrive 3.0

    EcoBar

    Wskaźniki świetlne na panelu sterowania prognozują przybliżone zużycie energii elektrycznej oraz poboru wody dla wybranego programu prania. Wskaźniki mają charakter poglądowy, a nie są dokładnym pomiarem. Wskaźniki uwzględniają również wpływ na całkowity pobór energii elektrycznej i wody wszystkich użytych funkcji dodatkowych.

    EcoBar

    OptiTime

    Oprogramowanie pralki pozwala na zaawansowaną modyfikację programów prania w taki sposób, który umożliwia użytkownikowi oszczędność energii elektrycznej na wybranym programie albo czasu jego trwania. Całość odbywa się za pomocą tylko jednego przycisku i jest w jasny i przyjazny sposób komunikowane na wyświetlaczu urządzenia. Maksymalne % skrócenia czasu to 44% (średnio 20-30%), maksymalny % redukcji zużycia energii to 43,5%.

    OptiTime

    Klasa energetyczna B

    Zależy Ci na dużo niższych rachunkach? Zdecyduj się na sprzęt o bardzo wysokiej klasie energetycznej. Twoje rachunki będą niższe, bo będziesz oszczędzać przy każdym kolejnym cyklu prania. Pralki w klasie energetycznej B zużywają aż o 42% mniej energii niż pralki w klasie F, co oznacza oszczędność energii na poziomie 104 cykli rocznie. Wpływaj na swoje oszczędności!

    Klasa energetyczna B

    Sprawdź intuicyjny panel w akcji

    Duży kolorowy wyświetlacz sterowany dotykowo to prosty i elegancki sposób wyświetlania
    praktycznie wszystkich parametrów prania i opcji dodatkowych

    Sterylizacja 70°C
    Unikatowy program, który, zgodnie z zaleceniami WHO, przez 30 minut utrzymuje temperaturę powyżej 60°C. Pozwala to skutecznie likwidować wirusy i inne mikroorganizmy z tkanin.
    Antyalergiczny
    Dzięki intensywnemu praniu z dodatkowym cyklem płukania w podgrzanej wodzie Twoje pranie zostanie pozbawione wszelkich alergenów i drobnoustrojów.
    Odświeżanie
    Lekko zabrudzone lub dłużej nienoszone ubrania odzyskają świeżość w ciągu zaledwie 15 minut. Program zapewnia oszczędność czasu i energii.
    Pranie ręczne
    Szczególna ochrona i skuteczne pranie delikatnych tkanin. Program, który doskonale zastąpi pranie ręczne.
    Wełna
    Program Wełna skutecznie pierze i chroni wełniane włókna przed filcowaniem i odkształceniem. Dzięki niemu Twoje ulubione swetry pozostaną idealnie czyste, miękkie i puszyste.
    Syntetyki
    Specjalny program do prania odzieży z dodatkiem włókien syntetycznych zapewni skuteczność prania i ochronę delikatnym tkaninom.
    Pupil
    Maksymalna efektywność prania dzięki zwiększonej wydajności płukań pozwala na pozbycie się sierści z ubrań, koców czy pościeli.
    Program Bawełna 20°C
    Bezpieczne pranie delikatnych, lekko zabrudzonych tkanin w niskiej temperaturze oraz oszczędność energii elektrycznej.
    SteamPower Pro
    System generowania pary gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane, pozbawione bakterii i wirusów ubrania. Para w programie Łatwe Prasowanie redukuje także zagniecenia.
    Eco 40-60⁰C
    Program automatycznie dobiera czas, temperaturę oraz zużycie wody do załadunku pralki. Nadaje się do średnio zabrudzonych tkanin bawełnianych.
    Bawełna
    Program do prania średnio lub mocno zabrudzonych bawełnianych koszulek, ręczników i pościeli.
    BabyPro
    Podwyższona temperatura programu oraz dwa płukania zapewniają pozbycie się zabrudzeń i resztek detergentów. W trosce o czystość i bezpieczeństwo najmłodszych.
    Łatwe prasowanie
    Unikatowy program, który dwukrotnie wykorzystuje parę: na początku cyklu do skutecznego usuwania zabrudzeń i dezynfekcji oraz na końcu do zmiękczania tkanin i zmniejszenia zagnieceń.
    Sport
    Szczególna ochrona i skuteczne pranie odzieży sportowej i rekreacyjnej.
    Antyroztocza
    Skuteczna eliminacja roztoczy z pościeli, koców i odzieży dzięki wykorzystaniu pary, światła UV, temperatury i specjalnej konstrukcji bębna pralki.
    Ochrona koloru
    Program dedykowany jest ciemnym ubraniom. Parametry programu są dobrane tak, aby zabezpieczać je przed płowieniem i zapewniać skuteczne wypłukanie odzieży z resztek detergentów.
    Auto 30°C
    Program dopasowujący parametry prania do wielkości załadunku. Stała temperatura 30 stopni i prędkość wirowania 800 rpm to efektywne i bezpieczne pranie lekko zabrudzonej odzieży.

    Odkryj zaawansowane programy dla wymagających

      Program Pupil

      Program Pupil został stworzony z myślą o posiadaczach zwierząt. Kochasz swojego pupila, ale niekoniecznie sierść, którą zostawia na tkaninach? Dzięki zwiększonej wydajności i ilości cyklów płukania do 4 - sierść zostaje łatwo usunięta, a tkaniny pozbawione alergenów. Program ma szeroki zakres temperatur i opcji dodatkowych w tym: 3 płukania, para SteamPower Pro czy sterylizacja światłem UV, co zapewni wyjątkową skuteczność i higienę. Teraz zabawa z Twoim pupilem to czysta przyjemność.

      Program Pupil

      Program
      Antyalergiczny

      Alergie to coraz częstszy problem zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Specjalny algorytm programu ze zwiększoną intensywnością prania i czterema płukaniami w podgrzanej wodzie usuwa praktycznie wszystkie alergeny oraz drobnoustroje z pranej odzieży. Wszystko w trosce o zdrowie i delikatną skórę Twoich najbliższych.

      Program Antyalergiczny

      Program Łatwe
      p
      rasowanie

      Unikatowy program dla tych, którzy niekoniecznie lubią spędzać czas na doprasowywaniu koszul i bluzek. Dzięki dodaniu do programu funkcji pary SteamPowerPro uzyskujemy dwa etapy prania z użyciem pary: na początku cyklu prania do skuteczniejszego usuwania zabrudzeń i dezynfekcji oraz na końcu do zmiękczania tkanin i zmniejszenia zagnieceń. Ciesz się profesjonalnym wyglądem dopiętym na ostatni guzik!

      Program Łatwe prasowanie

      Program BabyPro

      Program dedykowany do prania odzieży dziecięcej o mocnym stopniu zabrudzenia. Domyślnie ustawiony na podwyższoną temperaturę oraz dwa płukania. Takie parametry pozwalają skutecznie pozbyć się uporczywych plam, ale także resztek detergentu. Tym samym zmniejszone zostaje ryzyko wystąpienia podrażnień i alergii na skórze dziecka. Program można również stosować do prania pościeli, ręczników, koców czy odzieży bawełnianej.

      Program BabyPro

      Program
      Ochrona koloru

      Chciałbyś, aby Twoje ubrania zachowywały swoją oryginalną, intensywną barwę? Program Ochrona koloru poprzez kombinację takich parametrów jak większa ilość wody i płukań, niższa temperatura i mniej intensywne wirowanie zabezpieczy Twoje ubrania przed blaknięciem i utratą intensywności koloru. Przekonaj się, że czarny kolor będzie zawsze tak samo głęboki.

      Program Ochrona koloru

      Program Wełna

      Program stworzony z myślą o praniu wełnianej odzieży, która jak wszyscy wiemy, wymaga specjalnego traktowania. Algorytm programu został skonstruowany tak, aby zapewnić skuteczne pranie, dokładne wypłukanie z detergentów, a jednocześnie ochronę wełnianych włókien przed filcowaniem i odkształceniem. Dzięki niemu Twoje ulubione swetry pozostaną idealnie czyste, miękkie i puszyste.

      Program Wełna

      Wykorzystaj sprytne rozwiązania

       Add+

       Pranie w toku, a Ty zapomniałeś wrzucić do pralki jakieś ubrania? A może coś zawieruszyło się w pokoju dzieci? Dzięki opcji Add+ nie ma potrzeby ponownego uruchomienia pralki dla zapomnianych sztuk odzieży, możesz je dołożyć w każdej chwili, niezależnie od ich rozmiaru. Ikona na wyświetlaczu pralki poinformuje Cię, kiedy możesz zatrzymać program przyciskiem "Pauza", otworzyć drzwiczki i dołożyć zapomniane ubranie. Czysty komfort i wygoda!

       Add+

       MaxLoad

       Nie wiesz, ile ubrań możesz włożyć do bębna, aby efekty prania były idealne? Dzięki funkcji MaxLoad wyświetlacz LED pokaże Ci możliwy maksymalny załadunek dla wybranego programu oraz czas jego trwania. Dzięki takiemu rozwiązaniu proces prania jest optymalny, a Ty nie musisz się zastanawiać nad tym, ile rzeczy włożyć do pralki.

       MaxLoad

       OptiDose Pro

       Funkcja OptiDose Pro sprawia, że pralka automatycznie pobiera potrzebną ilość płynnego detergentu i płynu do płukania w zależności od poziomu załadunku i wybranego programu. Uzupełnij dozownik raz na 10 cykli i zyskaj spokój na dłużej. W razie potrzeby system można dezaktywować i korzystać z detergentu w postaci proszku.

       OptiDose Pro

       Gotowe za

       Chcesz, żeby pranie skończyło się o wybranej przez Ciebie godzinie? Żaden problem! Nie musisz zastanawiać się, ile trwa dany program, pralka zrobi to za Ciebie. Wybierz godzinę, o której chcesz, aby pranie było gotowe, bez konieczności sprawdzania czasu programu i wykonywania obliczeń.

       Gotowe za

       Postaw na wygodę użytkownika

         Program
         Autoczyszczenie
         + CleanReminder

         W bębnie każdej pralki podczas użytkowania gromadzą się zabrudzenia, resztki włókien, a także namnażają bakterie. Dla zapewnienia skuteczności prania, zachowania higieny, ale i wydłużenia żywotności pralki rekomendowane jest regularne włączanie Programu Autoczyszczenie. Cykl czyszczenia w temperaturze 90°C wyparza i usuwa niebezpieczne grzyby, pleśnie, alergeny oraz inne drobnoustroje. Dzięki temu Twoje pranie jest zawsze perfekcyjnie czyste, świeże i pięknie pachnie, a pralka posłuży Ci dłużej.Dla przypomnienia o konieczności włączenia Programu Autoczyszczenie posłuży sygnalizator świetlny CleanReminder.

         Program Autoczyszczenie + CleanReminder

         Kolorowy
         i dotykowy
         wyświetlacz LED

         Duży wyświetlacz C- LED pozwala na czytelne wyświetlanie komunikatów, programów, określonych funkcji i czasów ich trwania. Dodatkowo najważniejsze informacje wyróżnione są odpowiednim kolorem, dzięki czemu obsługa urządzenia jest ergonomiczna i intuicyjna. Korzystając z dotykowych sensorów jeszcze szybciej znajdziesz i ustawisz pożądany program prania czy funkcję dodatkową. Czujniki znajdują się pod płaską powierzchnią panelu, dzięki temu łatwiej utrzymasz urządzenie w czystości. Steruj z przyjemnością!

         Kolorowy i dotykowy wyświetlacz LED

         ChildLock

         Ciekawskie maluchy potrafią nabroić wszędzie, nawet w łazience. Na szczęście pralki Amica możesz w łatwy sposób zabezpieczyć przed skutkami beztroskiej zabawy, poprzez zablokowanie przycisków funkcyjnych. Dzięki temu nie musisz się obawiać o przypadkowe wyłączenie lub zmianę ustawień urządzenia.

         ChildLock

         ThermoGlass

         Twoim dzieciom pewnie nie raz zdarzyło się dotknąć okna pralki, podczas gdy Ty martwiłeś się o ich bezpieczeństwo? Wysoka temperatura wewnątrz pralki nie stanowi już problemu. Drzwi z poliwęglanową osłoną izolują ciepło i chronią przed poparzeniem. Możesz mieć pewność, że Twoje dziecko może bezpiecznie dotykać szyby bez żadnego ryzyka oparzenia.

         ThermoGlass

         SoftDrum

         Często pierzesz i obawiasz się, że ubrania szybko ulegną zniszczeniu? Specjalny kształt przetłoczeń bębna znacznie redukuje zużycie odzieży w pralce (zmniejsza tarcie między odzieżą a powierzchnią bębna) oraz podnosi jakość i efektywność prania. Teraz możesz mieć pewność, że Twoje ubrania będą nie tylko doskonale czyste, ale także zachowają swoje właściwości na dłużej.

         SoftDrum

         Wszystko co musisz wiedzieć o pralkach firmy Amica

         Grzegorz radzi

         Grzegorz, nasz ekspert, razem ze swoją rodziną testował pralki Amica. Efekty? Podpowiemy Ci, na co zwrócić szczególna uwagę i jak wybrać sprzęt, który ułatwi Ci codzienne obowiązki.

         Nasze video mają charakter poradnikowy. Mamy nadzieję, że pomogą Ci się odnaleźć w świecie nowych funkcji ponieważ przyświeca nam idea „projektowania po ludzku”.

         https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/J/a/244/244/Jaka_pralke_wybrac_-_Grzegorz_radzi_kafelek.png
         Jaką pralkę wybrać? - Grzegorz radzi
         https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/P/r/244/244/Pralka_wielozadaniowa_kafelek.png
         Pralka wielozadaniowa
         https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/L/i/244/244/Likwidacja_wirusow_i_bakterii_swiat_em_UV___UV_Hygiene_Technology_kafelek.png
         Likwidacja wirusów i bakterii światłem UV – UV Hygiene Technology
         https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/S/t/244/244/Sterylnie_czyste_i_pozbawione_zagniecen_pranie1.png
         Sterylnie czyste i pozbawione zagnieceń pranie – Łatwe prasowanie SteamPower Pro
         https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/E/f/244/244/Efektywna_i_oszczedna_pralka___silnik_LogicDrive_3.0_kafelek.png
         Efektywna i oszczędna pralka – silnik LogicDrive 3.0
         https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/S/t/244/244/Sterylnie_czyste_i_pozbawione_roztoczy_pranie___Program_Antyroztocza_kafelek.png
         Sterylnie czyste i pozbawione roztoczy pranie – Program Antyroztocza
         https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/P/r/244/244/Pranie_pozbawione_siersci_zwierzat__Program_Pupil_kafelek.png
         Pranie pozbawione sierści zwierząt– Program Pupil
         https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/P/r/244/244/Precyzyjne_dopasowanie_czasu_prania___OptiTime_kafelek.png
         Precyzyjne dopasowanie czasu prania – OptiTime
         https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/K/o/244/244/Kontrola_zuzycia_wody_i_pradu_w_pralce___EcoBar_kafelek.png
         Kontrola zużycia wody i prądu w pralce – EcoBar
         https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/D/o/244/244/Dodawanie_ubran_w_trakcie_prania___Add__kafelek.png
         Dodawanie ubrań w trakcie prania – Add+
         https://www.amica.pl/media/amasty/blog/cache/S/t/244/244/Sterylnie_czyste_pranie___Program_Sterylizacja_70C_kafelek.png
         Sterylnie czyste pranie – Program Sterylizacja 70°C

         Poznaj wielozadaniowe
         pralki Amica