Para idealna?
Wielozadaniowa pralka i suszarka Amica

Poznaj doskonałe efekty suszenia z parą

SteamTouch
to higieniczne pranie
i do 70% mniej zagnieceń

Nie tylko suche, ale zdezynfekowane i pozbawione do 70% zagnieceń!
Takie będzie Twoje pranie po suszeniu z funkcją SteamTouch! Cząsteczki
pary wnikają we włókna tkanin, rozluźniają je, prostują i czyszczą.
Zabijają też drobnoustroje, dlatego ubrania są zdezynfekowane i zawsze świeżo pachną. A Ty praktycznie nie musisz już ich prasować!

Generator pary SteamTouch to także:

   Bezpieczne tkaniny

   Dzięki generatorowi pary SteamTouch Twoje ubrania będą odświeżone, zdezynfekowane i wolne od groźnych drobnoustrojów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla alergików i osób o skórze wrażliwej, które źle reagują na przykład na roztocza.

   Bezpieczne tkaniny

   Zawsze pachnące

   Przyznaj się - zdarzyło Ci się wąchać ubrania i zachwycać ich zapachem? Teraz już zawsze ubrania - Twoje i Twoich bliskich - będą przyjemnie pachnieć. Dlaczego? Bo SteamTouch usuwa przyczyny przykrego zapachu.

   Zawsze pachnące

   Miękkie i puszyste

   Czasem chcemy, żeby ubrania i tkaniny otulały nas swą puszystością. Dotyczy to przede wszystkim ciepłych swetrów, szlafroków czy ręczników. I właśnie to zapewnia SteamTouch, który nie tylko rozprostowuje ubrania, lecz także sprawia, że są cudownie miękkie.

   Miękkie i puszyste

   Zobacz jak światło UV likwiduje wirusy

   Rzeczy, które wyciągasz z suszarki, mogą być nie tylko suche i miękkie, ale także pozbawione wirusów i bakterii. Jak to możliwie? Innowacyjna funkcja UV Hygiene Technology pozwala na niezwykle skuteczną eliminację groźnych patogenów światłem ultrafioletowym podczas suszenia. Możesz mieć pewność, że Twoje rzeczy będą idealnie suche, miękkie, pachnące i co najważniejsze, bezpieczne do noszenia.

   Oszczędzaj energię i środowisko

    LogicDrive 3.0

    Nowa generacja bezszczotkowego silnika LogicDrive 3.0 to oszczędność podczas każdego suszenia dzięki klasie energetycznej A+++ oraz rozwiązania technologiczne, które pozwolą znacznie wydłużyć żywotność sprzętu. Mniejsze koszty i większy komfort!

    LogicDrive 3.0

    EcoBar

    Zastanawiasz się, ile suszarka zużywa prądu? Teraz dzięki czytelnej informacji na panelu możesz dobrać parametry suszenia do swoich preferencji. Czytelny wskaźnik poinformuje cię o przybliżonym zużyciu energii w danym programie i przy użyciu konkretnej funkcji. Pełna wiedza = optymalny wybór i oszczędność!

    EcoBar

    HeatPump

    Chcesz płacić mniejsze rachunki? Wybierz suszarkę z HeatPump! System pompy ciepła pozwala na wyższą efektywność przy niższej temperaturze suszenia. A to oznacza niższe koszty energii – z HeatPump aż 4-krotnie! To warunki bardziej naturalne i przyjazne dla suszonej odzieży, dlatego masz pewność, że Twoje ubrania będą bezpieczne i nie stracą swoich właściwości. To prawie tak, jakby suszyć ubrania na sznurku w słoneczny dzień. Tylko bezpieczniej, szybciej i możesz to robić w domu, nawet zimą!

    HeatPump

    Klasa energetyczna A+++

    Chcesz, by rachunki za prąd były niższe? Wybierz suszarkę o wysokiej klasie energetycznej i miej wpływ na to, ile energii zużywają Twoje sprzęty. W porównaniu z urządzeniami klasy A++, suszarki w klasie A+++ to średnio aż 133 cykle suszenia rocznie więcej.

    Klasa energetyczna A+++

    Sprawdź intuicyjny panel w akcji

    Duży kolorowy wyświetlacz sterowany dotykowo to prosty i elegancki sposób wyświetlania
    praktycznie wszystkich parametrów suszenia i opcji dodatkowych

    Ulubiony
    Jednym ruchem, ustawiając Program Ulubiony, użytkownik może korzystać z preferowanych przez niego ustawień i parametrów suszenia. Gwarantuje to wygodę i oszczędność czasu.
    Codzienny 58’
    Program suszenia Codzienne to unikalny program, który w ciągu zaledwie 58 minut całkowicie wysuszy nawet bardzo wilgotną odzież.
    Delikatny
    Ustawienia programu pozwalają na delikatne obchodzenie się z odzieżą z tkanin takich jak jedwab.
    Antyroztocza
    Program wykorzystuje działanie pompy ciepła oraz światło UV w celu redukcji roztoczy. Dzięki temu Twoje rzeczy będą sterylnie czyste.
    Antyalergiczny
    Specjalny program, który usuwa praktycznie wszystkie alergeny, resztki detergentów, roztocza i bakterie, czego efektem jest zdezynfekowane i wolne od alergenów pranie.
    Wełna
    Program Wełna gwarantuje pełne dosuszenie wełny przy jej całkowitej ochronie. Swetry nie skurczą się o 2 rozmiary i zachowają swój dotychczasowy wygląd.
    Suszenie czasowe - zimne powietrze
    Program suszy niezależnie od poziomu wilgotności wsadu i będzie działać dokładnie tak, jak ustawisz. Docenisz to zwłaszcza przy odświeżaniu ubrań lub bardzo delikatnej odzieży.
    Suszenie czasowe - ciepłe powietrze
    Program suszy niezależnie od poziomu wilgotności wsadu i będzie działać dokładnie tak, jak go ustawisz. Docenisz to zwłaszcza przy suszeniu grubych koców czy butów.
    Program Bawełna
    Program do suszenia odzieży z bawełny, bielizny pościelowej oraz ręczników. Specjalnie dobrane parametry sprawią, że Twoje pranie będzie idealnie wysuszone.
    Program Koszule
    Ustawienia programu pozwalają na delikatne obchodzenie się z odzieżą z tkanin wymagających specjalnego traktowania takich jak koszule i bluzki.
    Program Outdoor
    Program do suszenia odzieży wymagającej specjalnego traktowania: odzieży wierzchniej, sportowej czy wodoodpornej.
    Program Mix
    Program przeznaczony do bawełnianych tkanin kolorowych. Dzięki niemu wysuszysz wszystko bez ryzyka zafarbowania jasnych tkanin lub utraty intensywności barw.
    Program Jeans
    Wyprane jeansy zawsze długo schną? Nie muszą! Specjalny program do suszenia jeansów idealnie i szybko je wysuszy.
    Program Sport
    Specjalny program do suszenia odzieży sportowej. Skutecznie wysuszy nawet delikatne ubrania z mikrofibry, gwarantując bezpieczeństwo wymagającym tkaninom.
    Program Syntetyki
    Program Syntetyki zapewnia optymalne parametry, które gwarantują bezpieczeństwo syntetycznych włókien podczas suszenia.
    Program Odświeżanie
    22-minutowy program, który przedmuchuje i napowietrza wsad. Zaledwie moment i uzyskujesz efekt podobny do wywieszenia suchej odzieży na świeżym powietrzu.
    Gotowe za…
    Przy opcji Gotowe za użytkownik wybiera czas zakończenia programu, a suszarka sama rozpocznie pracę tak, żeby się zmieścić w zadanym czasie.
    Czas suszenia
    Po wybraniu programu Suszenie czasowe - ciepłe, Suszenie czasowe - zimne lub Odświeżanie, można wykorzystać przycisk [Czas suszenia] do dostosowania czasu suszenia w krokach co 10 min.
    Sygnalizacja dźwiękowa
    Sygnał dźwiękowy poinformuje Cię o wyborze funkcji i programów oraz o zakończeniu pracy urządzenia. Praktyczność i wygoda na co dzień.
    Poziom suszenia
    Funkcja pozwala na dobór intensywności suszenia zgodnie z Twoimi potrzebami. Umożliwia wybór jednej z opcji suszenia: do prasowania, na wieszak lub do szafy.
    Mniej zagnieceń
    Dzięki funkcji Mniej zagnieceń pranie wyjęte nawet po 2 godzinach po zakończonym cyklu suszenia jest dużo mniej pogniecione.
    UV Hygiene Technology
    Innowacyjna funkcja UV Hygiene Technology pozwala na niezwykle skuteczną eliminację wirusów i bakterii światłem ultrafioletowym podczas suszenia.
    Oświetlenie wewnętrzne bębna
    Podświetlenie wnętrza bębna poprawia komfort przy załadunku i rozładunku urządzenia.
    SteamTouch
    Dzięki SteamTouch prasowanie jest łatwiejsze, a ubrania i pościel zdezynfekowane. Para sprawia, że zagniecenia łatwiej znikają, a ubrania stają się miękkie i sterylnie czyste.

    Odkryj zaawansowane programy dla wymagających

      Bezpieczeństwo
      suszenia tkanin
      wymagających

      Delikatna bluzka czy koszula wymagają specjalnego traktowania. Dedykowany program wykorzysta optymalne ustawienia i skutecznie wysuszy ubrania bez ryzyka zniszczenia delikatnych tkanin. Ciesz się profesjonalnym wyglądem dopiętym na ostatni guzik!

      Program <br>Koszule</br>

      Redukcja alergenów
      (roztoczy)

      Program wykorzystuje działanie pompy ciepła oraz światło UV w celu redukcji roztoczy. Dzięki temu Twoje rzeczy będą sterylnie czyste.

      Program <br>Antyroztocza</br>

      Zdezynfekowane
      i wolne od
      alergenów ubrania

      Specjalny program, który usuwa praktycznie wszystkie alergeny, resztki detergentów, roztocza i bakterie, czego efektem jest zdezynfekowane i wolne od alergenów pranie.

      Program <br>Antyalergiczny</br>

      Szybkie, efektywne
      i bezpieczne
      suszenie

      Program suszenia Codzienne to unikalny program, który w ciągu zaledwie 58 minut całkowicie wysuszy nawet bardzo wilgotną odzież.

      Program <br>Codzienny 58’</br>

      Odświeżanie
      i rozprostowywanie
      ubrań

      Szybki i sprawny program do odświeżania ubrań. Po dodaniu opcji pary idealnie rozprostuje ubrania, które dłużej leżały w szafie.

      Odświeżanie <br>i rozprostowywanie</br>

      Bezpieczeństwo
      suszenia
      wełnianej
      odzieży

      Program Wełna gwarantuje pełne dosuszenie wełny przy jej całkowitej ochronie. Swetry nie skurczą się o 2 rozmiary i zachowają swój dotychczasowy wygląd.

      Program <br>Wełna +</br>

      Wykorzystaj sprytne rozwiązania

      W trosce o ubrania i Twoją wygodę

      Susz tak, jak tego potrzebujesz.
      W suszarkach Amica dostosujesz poziom suszenia, rodzaj i czas – tak, by Twoje ubrania, w zależności od tego, czego potrzebujesz, mogły zostać delikatnie przeprasowane, powieszone lub włożone prosto do szafy.

      Poziom suszenia do prasowania

      Poziom „do prasowania” oznacza lekkie suszenie przeznaczone do delikatnej odzieży, którą chcemy prasować zaraz po suszeniu. 

      Poziom suszenia na wieszak

      Nie chcesz prasować, nie musisz. Wybierz poziom „na wieszak” i zaraz po zakończonym suszeniu odwieś delikatnie wilgotne ubrania, które nie wymagają prasowania.

      Poziom suszenia do szafy

      Gotowe do założenia lub włożenia do szafy ubrania zaraz po wysuszeniu? To możliwe dzięki poziomowi suszenia „do szafy”.

      Zimne powietrze

      Program suszy niezależnie od poziomu wilgotności wsadu i będzie działać dokładnie tak, jak ustawisz. Docenisz to zwłaszcza przy odświeżaniu ubrań lub bardzo delikatnej odzieży.

      Ciepłe powietrze

      Program suszy niezależnie od poziomu wilgotności wsadu i będzie działać dokładnie tak, jak go ustawisz. Docenisz to zwłaszcza przy suszeniu grubych koców czy butów.

      Postaw na wygodę
      i bezpieczeństwo
      użytkowania

       AmiFilter 3.0.

       Sierść twojego pupila przyczepia się do wszystkich ubrań? Można tego uniknąć. Wystarczy, że wrzucisz ubrania do suszarki, a specjalny system filtrów usunie sierść z odzieży. Zabrudzenia zbierają się w jednym miejscu, dzięki czemu łatwo je usuniesz. Możesz być spokojny o czyste ubrania i suszarkę.

       Usuwanie sierści zwierząt

       AutoCleaning

       Suszarka działa najlepiej, gdy jej filtr oraz kondenser są czyste. Teraz możesz uniknąć żmudnego i niewygodnego czyszczenia kondensera po każdym cyklu suszenia! Funkcja AutoCleaning ściąga z Ciebie ten uciążliwy obowiązek! Ubrania się suszą, a kondenser czyści się sam! To wygoda, ergonomia i pełna efektywność działania suszarki.

       Autoczyszczenie urządzenia

       Sterowanie sensorowe + kolorowy wyświetlacz

       Steruj wygodnie i nie trać czasu na sprzątanie! Korzystając z dotykowych sensorów jeszcze szybciej znajdziesz i ustawisz pożądany program suszenia czy funkcję dodatkową. Czujniki znajdują się pod płaską powierzchnią panelu, dzięki temu łatwiej utrzymasz urządzenie w czystości, a użytkowanie będzie jeszcze bardziej ergonomiczne. Steruj z przyjemnością!

       Sterowanie sensorowe + kolorowy wyświetlacz

       Poznaj wielozadaniowe
       suszarki Amica