<strong>Kuchnie mikrofalowe</strong> do zabudowy
Zobacz
<strong>Kuchnie mikrofalowe</strong> wolnostojące
Sprawdź

Wielozadaniowe mikrofalówki do zabudowy Amica
W sam raz dla Ciebie!

Odkryj kuchenki mikrofalowe do zabudowy, dzięki którym Twoje potrawy będą chrupiące i równomiernie podgrzane. Postaw na wygodę, funkcjonalność i design.

Combigrill

Combigrill

Combigrill łączy mikrofale z funkcją grilla, dzięki czemu danie będzie idealnie podgrzane, a wierzch pokryje się chrupiącą skórką.

Podgrzewanie wieloetapowe

Podgrzewanie wieloetapowe

Przygotujesz ciepły posiłek w trakcie jednego procesu: najpierw rozmrażanie, a później podgrzewanie – bez przerywania pracy mikrofalówki.

Programy gotowe

Programy gotowe

Skorzystaj z wielu gotowych programów do mięsa, ryb, popcornu lub makaronów. Kuchenka sama dobierze moc i czas grzania.

Sensorowe otwieranie drzwi i sterowanie

Sensorowe otwieranie drzwi i sterowanie

Dotykowe sensory gwarantują szybki dostęp do funkcji i wygodę czyszczenia.

Dodatkowe funkcje

   Grill

   Środek zimy, a Ty masz ochotę na grillowaną karkówkę. Nic prostszego. Włóż potrawę do kuchenki mikrofalowej Amica, wybierz funkcję Grill i raz dwa przygotuj pysznie chrupiące danie! Grilluj przez cały rok!

   Grill

   QuickStart

   Wracasz do domu. Czujesz głód i błyskawicznie musisz coś zjeść. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się funkcja QuickStart. Klikasz i włączone. Chwila moment i Twoje ulubione danie gotowe.

   QuickStart

   MultiWave System

   Uwielbiasz lazanię, jednak często zdarzało Ci się, że podczas podgrzewania w mikrofali potrawa spiekła się z zewnątrz, a w środku wciąż była zimna? Dzięki MultiWave System taka sytuacja się nie zdarzy. Kilka punktów emisji mikrofal w połączeniu z obrotowym talerzem pozwalają równomiernie podgrzać całą potrawę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

   MultiWave System

   Rozmrażanie czasowe

   Musisz szybko przygotować większą porcję mięsa, ale mięso jest zamarznięte? Nie przejmuj się. Ustaw czas rozmrażania, a kuchenka mikrofalowa szybko rozmrozi potrawę. Bez konieczności długotrwałego rozmrażania, które dodatkowo wiąże się z rozwojem bakterii. Zawsze na czas.

   Rozmrażanie czasowe

   Rozmrażanie wagowe

   Masz ochotę na pizzę, ale jest ona zamarznięta na kość. Żaden problem. Ustaw wagę, a kuchenka mikrofalowa sama dobierze czas oraz moc rozmrażania. Dzięki rozmrażaniu wagowemu nie tylko szybko rozmrozisz potrawę, ale także unikniesz jej przegrzania.

   Rozmrażanie wagowe

   Opóźnienie startu

   Chcesz, aby Twoja kuchenka nieco później rozpoczęła podgrzewanie dania? Nie ma problemu. Możesz skorzystać z praktycznej funkcji opóźnienia startu programu, która automatycznie włączy kuchenkę aby danie było gotowe w odpowiedniej chwili. Wszystko dopasowane do Twojego trybu życia.

   Opóźnienie startu

   Timer

   Zdarza Ci się wstawić potrawę do mikrofalówki i o niej zapomnieć? Kuchenka wyłaczy się po określonym przez Ciebie czasie i powiadomi Cię o skończonej pracy sygnałem dźwiękowym. Wygodnie i na czas.

   Timer

   ChildLock

   Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się przypadkowo włączyć, wyłączyć lub zmienić ustawienia kuchenki mikrofalowej. Dzięki blokadzie wyeliminujesz takie ryzyko. Blokada będzie szczególnie przydatna, jeśli masz dzieci, a także w sytuacji, gdy zechcesz przetrzeć obudowę urządzenia.

   ChildLock

   Poznaj wielozadaniowe
   kuchenki mikrofalowe Amica