<strong>Kuchenki mikrofalowe</strong> wolnostojące
Zobacz więcej
<strong>Kuchenki mikrofalowe do zabudowy</strong>
Sprawdź

Wielozadaniowe mikrofalówki wolnostojące Amica
W sam raz dla Ciebie!

Równomiernie podgrzewają. Sprawiają, że potrawy są chrupiące, a dzięki programom gotowym ułatwiają codzienne przygotowanie posiłków. Takie są mikrofalówki wolnostojące Amica. Stworzone z myślą o Tobie.

FullFlat

FullFlat

Płaskie dno kuchenki mikrofalowej, bez obrotowego elementu, pozwala podgrzewać dania nawet na prostokątnych talerzach.

PowerWave System

PowerWave System

Dzięki odpowiedniej konstrukcji wnętrza i specjalnemu systemowi rozpraszania mikrofal, dania będą równomiernie podgrzane.

Combigrill

Combigrill

Combigrill łączy mikrofale z funkcją grilla, dzięki czemu danie będzie idealnie podgrzane, a wierzch pokryje się chrupiącą skórką.

Programy gotowe

Programy gotowe

Wystarczy ustawić wagę potrawy i jej rodzaj, a kuchenka mikrofalowa sama dobierze odpowiedni program.

Dodatkowe funkcje

   Rozmrażanie czasowe

   Musisz szybko przygotować większą porcję mięsa, ale mięso jest zamarznięte? Nie przejmuj się. Ustaw czas rozmrażania, a kuchenka mikrofalowa szybko rozmrozi potrawę. Bez konieczności długotrwałego rozmrażania, które dodatkowo wiąże się z rozwojem bakterii. Zawsze na czas.

   Rozmrażanie czasowe

   Rozmrażanie wagowe

   Masz ochotę na pizzę, ale jest ona zamarznięta na kość. Żaden problem. Ustaw wagę, a kuchenka mikrofalowa sama dobierze czas oraz moc rozmrażania. Dzięki rozmrażaniu wagowemu nie tylko szybko rozmrozisz potrawę, ale także unikniesz jej przegrzania.

   Rozmrażanie wagowe

   MultiWave System

   Uwielbiasz lazanię, jednak często zdarzało Ci się, że podczas podgrzewania w mikrofali potrawa spiekła się z zewnątrz, a w środku wciąż była zimna? Dzięki MultiWave System taka sytuacja się nie zdarzy. Kilka punktów emisji mikrofal w połączeniu z obrotowym talerzem pozwalają równomiernie podgrzać całą potrawę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

   MultiWave System

   ChildLock

   Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się przypadkowo włączyć, wyłączyć lub zmienić ustawienia kuchenki mikrofalowej. Dzięki blokadzie wyeliminujesz takie ryzyko. By ją włączyć lub wyłączyć, wybierz odpowiednią kombinację przycisków na panelu sterowania. Blokada będzie szczególnie przydatna, jeśli masz dzieci, a także w sytuacji, gdy zechcesz przetrzeć obudowę urządzenia.

   ChildLock

   Wnętrze ze stali nierdzewnej

   Wnętrza kuchenek mikrofalowych zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia i znacznie ułatwia czyszczenie. To komfort na lata!

   Wnętrze ze stali nierdzewnej

   QuickStart

   Wracasz do domu. Czujesz głód i błyskawicznie musisz coś zjeść. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się funkcja QuickStart. Klikasz i włączone. Chwila moment i Twoje ulubione danie gotowe.

   QuickStart

   Sterowanie elektroniczne

   Dzięki Sterowaniu elektronicznemu ustawisz dokładną moc i czas grzania. Będzie to szczególnie przydatne w przypadku gotowych dań, które wymagają precyzyjnych ustawień wskazanych przez producenta. Rozsmakuj się w wygodzie.

   Sterowanie elektroniczne

   Sterowanie mechaniczne

   Steruj z łatwością i nie zawracaj sobie głowy skomplikowaną elektroniką! Nastaw czas pracy swojej mikrofalówki jednym ruchem za pomocą praktycznego pokrętła. To maksymalne uproszczenie obsługi pozwoli Ci cieszyć się długo funkcjonalnością sprzętu. Łatwo utrzymasz go w czystości, a do tego wyróżnia się elegancją minimalistycznego designu.

   Sterowanie mechaniczne

   Poznaj wielozadaniowe
   kuchenki mikrofalowe Amica