Dużo więcej niż tylko frytki

Frytownica Amica działa w beztłuszczowej technologii smażenia i suszenia ciepłym powietrzem, dzięki której Twoje dania będą chrupiące na zewnątrz, delikatne w środku i zdrowsze.

Programy automatyczne

Korzystaj z aż 8 programów gotowych i odkryj zdrowszą wersję swoich ulubionych potraw. Dzięki beztłuszczowej technologii smażenia za pomocą ciepłego powietrza oraz odpowiedniej cyrkulacji, twoje dania będą chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku. Do dyspozycji masz funkcje: pieczenia frytek, opiekania, tostowania, podpiekania, podgrzewania, pieczenia, przygotowania mrożonych produktów i suszenia. Prosto, szybko i zdrowo za każdym razem.

Poznaj użyteczne rozwiązania

   Regulacja temperatury

   Skorzystaj z ustawień termostatu pozwalających dostosowywać temperaturę pracy urządzenia w standardowym zakresie od 80 do 200°C. Jeśli planujesz suszenie grzybów, ustaw temperaturę w zakresie od 30 do 90°C. Możesz zarządzać wysokością temperatury ręcznie, ustawiając ją za pomocą wygodnych przycisków co 5°C albo użyć programów gotowych z temperaturą ustawioną domyślnie.

   Regulacja temperatury

   Regulacja timera

   Zarządzaj czasem pracy frytownicy ręcznie, ustawiając go za pomocą wygodnych przycisków albo użyj jednego z programów gotowych z czasem ustawionym domyślnie. W codziennym gotowaniu ustawiaj timer w zakresie do 60 minut (co 1 minutę), w zależności od potrzeb. A jeśli planujesz suszenie, masz do dyspozycji przedział od 1 do 24 godzin (co 1 h).

   Regulacja timera

   Sterowanie elektroniczne

   Wykorzystaj sterowanie elektroniczne, by szybko i bezbłędnie dostosować czas, temperaturę i inne parametry pracy urządzenia do Twoich potrzeb. Wygodne sterowanie elektroniczne to większa precyzja, dzięki której zyskasz pełną kontrolę nad przebiegiem gotowania oraz wygodę użytkowania, której nie daje sterowanie manualne.

   Sterowanie elektroniczne

   Funkcja suszenia

   Frytownicy Amica możesz użyć do suszenia grzybów, ziół, owoców i warzyw, a nawet mięsa. Skorzystaj z ustawień urządzenia i precyzyjnie określ temperaturę suszenia, w zakresie od 30 do 90°C. Suszenie może trwać od 1 do 24 godzin – czas ustawisz w przedziałach co godzinę. Dzięki możliwościom programu zyskasz produkty pełne aromatu oraz substancji niezbędnych dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

   Funkcja suszenia

   Automatyczne wyłączanie

   Ty w spokoju rozkoszuj się jedzeniem, frytownicy zostaw wszystkie obowiązki – nie musisz nawet pamiętać, by ją wyłączyć! Ustaw tylko wybrany program, a po upływie określonego czasu, urządzenie automatycznie przestanie grzać.

   Automatyczne wyłączanie

   Poznaj wielozadaniowe
   frytkownice Amica