Odetchnij czystym powietrzem!

Zadbaj o jakość powietrza w swoim domu i zredukuj zanieczyszczenia z nowym oczyszczaczem
Amica. Funkcja IonEffect poprawi Twoje samopoczucie i zminimalizuje występowanie infekcji.
Czysto, świeżo i bezpiecznie!

  ION EFFECT

  Jonizacja powietrza jonami ujemnymi pozytywnie wpływa na samopoczucie i koncentrację, poprawia jakość snu i pracy, ogranicza infekcje. Szczególnie polecane alergikom.

  1;143;208

  Zadbaj o siebie i bliskich

    4 poziomy filtracji /
    Filtr HEPA H13

    Wreszcie możesz głęboko odetchnąć czystym powietrzem - czystym, bo certyfikowany FILTR HEPA H13 wyłapie aż do 99,7% zanieczyszczeń! Koniec z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w Twoim mieszkaniu! W dziecięcym pokoju, w salonie, czy w sypialni - zadbaj o jakość i bezpieczeństwo oddychania. Redukcja zanieczyszczeń poprawi samopoczucie Tobie i Twoim bliskim, szczególnie jeśli cierpią na alergie.

    4 poziomy filtracji / <br>Filtr HEPA H13</br>

    Czujnik jakości
    powietrza

    Nie wiesz jaki tryb pracy jest odpowiedni do warunków aktualnie panujących w Twoim domu? W podjęciu decyzji pomoże oczyszczacz Amica. Na panelu znajduje się wskaźnik zmieniający kolory w zależności od stanu jakości powietrza w pomieszczeniu. Zielony kolor oznacza powietrze bardzo dobrej jakości, więc wystarczy poziom Low. Pomarańczowy sygnalizuje, że warto przejść na tryb Mid lub High, natomiast kolor czerwony informuje nas o potrzebie skorzystania z trybu Turbo.

    Czujnik jakości powietrza

    Regulacja stopnia
    oczyszczania

    Dzięki funkcji regulacji stopnia oczyszczania, masz kontrolę nad stopniem działania urządzenia. Wybierasz tryb w zależności od okoliczności i potrzeb. Jeśli wyraźnie czujesz dym papierosowy lub jakikolwiek brzydki zapach, zdecyduj sie na tryb Turbo. Wentylator oczyszczacza ma aż cztery różne prędkości (Low, Mid, High i Turbo), do tego zawsze masz do dyspozycji dodatkową funkcję IonEffect!

    Regulacja stopnia oczyszczania

    Wydajność CADR

    Jeśli chcesz przekonać się o jakości oczyszczacza Amica, sprawdź wskaźnik CADR! CADR wskazuje rzeczywistą objętość powietrza przefiltrowaną w ciągu jednej godziny. Wysoki wskaźnik świadczy o skuteczności i szybkości działania sprzętu. Twój oczyszczacz w godzinę rozprawi się z pyłkami, kurzem, dymem i innymi zanieczyszczeniami w przestrzeni o objętości aż 205m³.

    Wydajność CADR

    Powierzchnia max.
    m2

    Nie musisz spać z głową przy oczyszczaczu, żeby mieć pewność co do jakości powietrza. Urządzenie z powodzeniem oczyści powietrze w dużej sypialni, pokoju maluchów czy jadalni z aneksem kuchennym. Sprzęt poradzi sobie dosknale w każdym pomieszczeniu o powierzchni do 24 m2. Salon, pokoje gościnne - wszędzie łatwo zredukujesz wszelkie zanieczyszczenia!

    Powierzchnia max. m2

    Poznaj użyteczne rozwiązania

     ChildLock

     Nie musisz chować urządzenia przed dziećmi, które lubią manipulować przy przyciskach i pokrętłach. Wystarczy, że przy pomocy przycisków FAN + TIMER włączysz blokadę rodzicielską, która skutecznie uniemożliwi zmianę ustawień oczyszczacza. Tymi samymi przyciskami zwolnisz blokadę.

     ChildLock

     Ustawienia czasowe

     Nie chcesz, żeby oczyszczacz działał całą noc, ale przydałoby się szybkie odświeżenie sypialni? Za oknem smog, więc o wywietrzeniu nie ma mowy. Na szczęście funkcja ustawienia czasu pozwala na włączenie urządzenia na konkretną ilość godzin. 1h, 2h, 4h lub 8h - wybierz jeden z czterech trybów, a po wskazanym czasie sprzęt wyłączy się sam. Pełna kontrola pracy oczyszczacza pozwala Ci dowolnie planować Twój czas.

     Ustawienia czasowe

     Tryb Turbo

     Czasem masz potrzebę odświeżenia powietrza niemal natychmiast - wyczuwasz dym papierosowy albo duszące zapachy pochodzące ze środków czystości. Masz ochotę otworzyć okno na oścież - co jeśli zanieczyszczenia pochodzą właśnie z zewnątrz? Smog, kurz i spaliny nie poprawią atmosfery w mieszkaniu. Wtedy włącz tryb Turbo i przefiltruj powietrze w przyspieszonym tempie! Tryb ten jest też polecany, jeżeli Wskaźnik zaniczeczyszczenia powietrza świeci na czerwono.

     Tryb Turbo

     Tryb Auto

     Dobrze móc decydować, ale miło też odpocząć i zaufać nowoczesnym rozwiązaniom. Urządzenie Amica daje Ci tę możliwość dzięki trybowi Auto, który łączy zalety wszystkich funkcji! Wyposażony w specjalne czujniki oczyszczacz monitoruje jakość powietrza oraz porę dnia i inteligentnie dostosowuje swoje ustawienia do panujących warunków - np. zwiększy prędkość wentylatora do trybu Turbo, jeśli wykryje wysoki poziom zanieczyszczeń lub do Trybu Nocnego, gdy się ściemni! On wybierze najbardziej efektywny program - ty odetchnij.

     Tryb Auto

     Tryb nocny

     Kładziesz dzieci spać lub sam udajesz się na spoczynek? Ustaw tryb nocny! Spowoduje to wygaszenie lampek sygnalizacyjnych i przejście wentylatora na najniższe obroty, dzięki czemu dźwięk urządzenia nie przekroczy 35 dB i nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu. A przecież powietrze będzie nadal skutecznie oczyszczane, żeby każdy Twój oddech był bezpieczny podczas komfortowego i zdrowego snu.

     Tryb nocny

     Wskaźnik wymiany filtra

     Dla skutecznego działania urządzenia, niezbędny jest sprawny filtr, który co jakiś czas należy wymienić. W zależności od intensywności użytkowania i środowiska pracy jest to okres około 6 miesięcy. Nie musisz o tym pamiętać - wskaźnik wymiany filtra poinformuje Cię, że to już ten czas! Dzięki tej funkcji możesz szybko poprawić jakość pracy urządzenia i cieszyć się świadomością, że powietrze jest filtrowane idealnie!

     Wskaźnik wymiany filtra

     Poznaj wielozadaniowe oczyszczacze powietrza Amica