Odkryj pełnię możliwości w kompaktowej formie

Doskonałe wypieki to nie tylko kwestia umiejętności, ale także odpowiedniego piekarnika. Poznaj nasze kompaktowe urządzenia i ich niezwykłe moce. Teraz przejmij kontrolę nad swoją kuchnią i piecz jak na mistrza przystało!

Funkcjonalność piekarnika, moc kuchenki mikrofalowej

Nasze piekarniki kompaktowe łączą funkcje klasycznego piekarnika i kuchenki mikrofalowej! Zmieszczą się w każdej kuchni i zadowolą najbardziej wymagające gusta.

   Termoobieg

   Funkcja Termoobiegu pozwoli Ci nie tylko równomiernie podgrzać, ale także upiec czy ugotować potrawę. Będzie ona zawsze idealnie podgrzana zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Satysfakcja gwarantowana!

   Termoobieg

   Obrotowy talerz

   Obrotowy talerz zapewni równomierne podgrzanie potrawy. Sprawi, że Twoje danie zawsze będzie idealnie podgrzane na zewnątrz, w środku i na spodzie. Smacznego!

   Obrotowy talerz

   Grill

   Środek zimy, a Ty masz ochotę na grillowaną karkówkę. Nic prostszego. Włóż potrawę do piekarnika Amica, wybierz funkcję Grill i raz dwa przygotuj pysznie chrupiące danie! Grilluj przez cały rok!

   Grill

   Rozmrażanie czasowe

   Musisz szybko przygotować większą porcję mięsa lub ryby, ale jest zamarznięta? Nie przejmuj się. Ustaw czas rozmrażania, a urządzenie szybko rozmrozi potrawę. Bez konieczności długotrwałego rozmrażania, które dodatkowo wiąże się z rozwojem bakterii. Zawsze na czas.

   Rozmrażanie czasowe

   Rozmrażanie wagowe

   Masz ochotę na pizzę, ale jest ona zamarznięta na kość. Żaden problem. Ustaw wagę, a urządzenie samo dobierze czas oraz moc rozmrażania. Dzięki rozmrażaniu wagowemu nie tylko szybko rozmrozisz potrawę, ale także unikniesz jej przegrzania.

   Rozmrażanie wagowe

   Programy gotowe

   Czy wybór odpowiedniej mocy i czasu grzania musi być problemem? Nie, po prostu włóż i wybierz jeden z programów gotowych. Prosto i wygodnie.

   Programy gotowe

   Smak, wygoda, funkcjonalność -
   masz to w kompakcie!

   Mały rozmiar - wielka moc. Tak moglibyśmy podsumować piekarniki kompaktowe Amica. W tych niewielkich urządzeniach znajdziesz wszystko, co może przydać się w kuchni. Dla siebie i swoich gości przygotujesz zarówno przekąski, jak i skomplikowane dania, które zachwycą swoim smakiem i aromatem. To co, pora coś zgotować!

   Dodatkowe funkcjonalności

   Wielka moc w rozsądnej formie – kompaktowość nie oznacza rezygnacji z praktycznych rozwiązań. Dlatego nasze piekarniki wyposażyliśmy w funkcje, które ułatwiają codzienność w kuchni!

    SoftClose

    Trzaskające nieprzyjemnie drzwi piekarnika to już przeszłość! Zawiasy wyposażone zostały w specjalne tłumiki, sprawiając, że drzwi samoczynnie wyhamowują tuż przed całkowitym zamknięciem. SoftClose to komfort i bezpieczeństwo w Twojej kuchni.

    SoftClose

    TouchFree

    Koniec z trudnymi do usunięcia śladami palców na obudowie piekarnika kompaktowego z funkcją mikrofali. Dotykaj do woli, bo na specjalnej powłoce zastosowanej na powierzchni urządzenia nie widać śladów palców. A Ty, zamiast czasochłonnego czyszczenia, możesz zająć się testowaniem nowych przepisów, którymi zachwycisz swoich bliskich.

    TouchFree

    Sterowanie sensorowe

    Steruj wygodnie i nie trać czasu na sprzątanie! Szybciej znajdziesz i ustawisz pożądany program, korzystając z dotykowych sensorów zamiast standardowych pokręteł i mechanicznych przycisków. Czujniki znajdują się pod płaską powierzchnią panelu sterowania, dzięki temu łatwiej utrzymasz front urządzenia w czystości – bo brak zakamarków to brak miejsca na brud. Steruj z przyjemnością!

    Sterowanie sensorowe

    ChildLock

    Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się przypadkowo włączyć, wyłączyć lub zmienić ustawienia piekarnika. Dzięki blokadzie ChildLock wyeliminujesz takie ryzyko. By włączyć lub wyłączyć blokadę, wybierz odpowiednią kombinację przycisków na panelu sterowania. Blokada będzie szczególnie przydatna, jeśli masz dzieci, a także w sytuacji, gdy zechcesz przetrzeć obudowę urządzenia.

    ChildLock

    Poznaj wielozadaniowe
    piekarniki kompaktowe Amica