Potrójna moc czyszczenia.

Pionowy bezprzewodowy odkurzacz 3w1 pozwoli wygodnie i szybko posprzątać cały dom.

  Odkurzacz 3 w 1

  Uciążliwe i czasochłonne odkurzanie, a potem mycie podłogi mopem? To już przeszłość! Teraz możesz uzyskać pełną czystość korzystając z jednego odkurzacza 3 w 1. Z ręcznym, bezprzewodowym odkurzaczem pionowym sprawnie posprzątasz na sucho i jednocześnie umyjesz podłogę na mokro. Trudno dostępne miejsca, meble, a także tapicerkę samochodu wygodnie posprzątasz, dzięki możliwości skorzystania ze skróconej rączki. Ergonomiczne rozwiązania podnoszą jakość pracy i efekty sprzątania. Wszystko z myślą o pełnym porządku!

  1;85;214

  Poznaj użyteczne rozwiązania

   AquaEffect - funkcja mopa

   Teraz możesz jednocześnie odkurzać i myć na mokro podłogi w całym swoim domu! Odkurzacz wyposażony jest w specjalny system myjący – jeśli chcesz usunąć nie tylko kurz, ale również brud i plamy, napełnij pojemnik na wodę, załóż nakładkę mopującą i przymocuj całość do szczotki i gotowe!

   AquaEffect

   DustSensor – czujnik zabrudzeń

   Odkurzaj bez obaw, że coś Ci umknie – specjalny czujnik kurzu umieszczony we wlocie odkurzacza automatycznie wykryje zabrudzenia na odkurzanej powierzchni. W mocniej zabrudzonych miejscach, przy włączonym Trybie Auto, odkurzacz zwiększy moc ssania, żeby sprzątanie było maksymalnie skuteczne.

   DustSensor

   Filtr EPA/HEPA

   Wśród Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie wiązać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

   Filtr EPA/HEPA

   Ssawka do sierści PET

   Masz w mieszkaniu futrzastych lokatorów? Teraz ich sierść wreszcie przestanie być dla Ciebie zmorą - ssawka PET wyposażona jest w specjalne wysuwane igiełki, dzięki którym z tapicerki skutecznie usuniesz ślady po kudłatym przyjacielu. Głaszcz, czesz i ciesz się do woli towarzystwem domowych zwierzaków, nawet jeśli zapragną leniwie rozłożyć się na Twojej ulubionej kanapie.

   Ssawka do sierści PET

   Ssawka SOFA

   Specjalnie zaprojektowana ssawka SOFA dedykowano tapicerkom pozwala na szybkie, łatwe i efektywne doprowadzenie mebli do porządku. Kurz, okruchy i wszelkie zanieczyszczenia ukryte nawet w zakamarkach, zostaną skutecznie wyeliminowane, a rodzinne oglądanie filmu stanie się "czystą przyjemnością".

   Ssawka SOFA

   EasyReach – zginana rura

   Rura odkurzacza zgina się, dzięki czemu czyszczenie przestrzeni pod sofą, łóżkiem czy komodą przestaje być problemem! Po prostu zwalniasz blokadę i zginasz rurę, a odkurzacz wjeżdża w szczeliny na głębokość nawet do pół metra. Odkurzasz szybko, dokładnie i wygodnie, bez zbędnego schylania.

   EasyReach

   W trosce o wygodę obsługi

     Bezprzewodowa praca

     Wymienialna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc do których dostęp wcześniej ograniczał kabel takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Odkurzacz można ładować w całym domu dzięki dołączonej ładowarce.

     Bezprzewodowa praca

     Elektroniczna regulacja mocy

     Zbyt małe ssanie lub zbyt duży pobór mocy wobec Twoich potrzeb? Łatwo dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko sprawniej i skuteczniej odkurzać różnego rodzaju podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!

     Elektroniczna regulacja mocy

     Podświetlenie LED elektroszczotki

     Elektroszczotka z wbudowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na dokładnie odkurzenie nawet słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą. Podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń!

     Podświetlenie LED elektroszczotki

     Stojak na odkurzacz i akcesoria

     Specjalnie zaprojektowany, składany stojak, na którym umieścisz zarówno odkurzacz, jak i dedykowane mu akcesoria to niezwykle wygodny, stabilny i bezpieczny sposób jego przechowywania. Co ważne, stojak jest wyjątkowo estetyczny, dlatego przechowywany sprzęt świetnie wkomponuje się w przestrzeń. Możesz też zapomnieć o wierceniu dziur w ścianie – dzięki mobilności rozwiązania, w każdej chwili zmienisz miejsce parkowania odkurzacza.

     Wygodny stojak

     Ultra lekki

     Teraz porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i przyjemnym! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest poręczny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu oraz odkurzanie miejsc przy suficie, np. pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą wielkiego sprzętu!

     Ultra lekki

     Maksymalny czas pracy

     60 minut - dokładnie tyle czasu nieprzerwanej pracy gwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu. Ze spokojem zdążysz skutecznie odkurzyć nawet duży dom.

     Maksymalny czas pracy

     Silnik BLDC

     Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w silniku BLDC, możesz być spokojny o długą żywotność Twojego odkurzacza! Bezszczotkowa konstrukcja silnika to gwarancja nie tylko trwałości i niezawodności sprzętu, ale także wyższa sprawność energetyczna i oszczędność pieniędzy. Dodatkowo eliminacja szczotek sprawia, że odkurzacz pracuje znacznie ciszej. Sprzątanie stanie się jeszcze bardziej komfortowe!

     Silnik BLDC

     Poznaj wielozadaniowe odkurzacze pionowe Amica