Wielozadaniowość masz w zasięgu ręki

Od teraz niemożliwe nie istnieje! Poznaj moc blenderów Amica, które pomogą Ci błyskawicznie przygotować zdrowy posiłek. Z blenderami ręcznymi Amica poczujesz w kuchni supermoc.

SmoothControl

Różne produkty wymagają różnej mocy blendera – czujesz to podczas pracy urządzenia. A teraz możesz od razu delikatnie i płynnie regulować prędkość tak, by mieszać, szatkować i kruszyć efektywnie! Naciskasz przycisk łagodniej bądź mocniej, a blender dostosowuje swoją moc do Twoich aktualnych wymagań. Dzięki temu możesz faktycznie korzystać z całej rozpiętości prędkości urządzenia, a nie tylko z kilku określonych poziomów.

Poznaj użyteczne rozwiązania

   Rozdrabniacz

   W kuchni często liczy się szybkość i precyzja. A zapewnia je rozdrabniacz! Dwa wykonane ze stali szlachetnej ostrza w kilka chwil poszatkują orzechy, warzywa i owoce czy przyprawy. A po skończonej pracy możesz je w prosty sposób wyjąć, by mieć jeszcze łatwiejszy dostęp do pokrojonych produktów! Oszczędzaj swój czas!

   Rozdrabniacz

   Końcówka do ubijania piany

   Lubisz słodkości i wypieki? Więc pewnie wiesz, że ręczne uzyskanie idealnie puszystej piany z białek wcale nie jest takie proste… Dlatego do blendera Amica dołączona jest specjalna Końcówka do ubijania piany . Od teraz każdy krem do tortu będzie wyjątkowo aksamitny, a ubita piana delikatna i sprężysta. Ubijaj szybko, wygodnie i przede wszystkim zawsze skutecznie!

   Końcówka do ubijania piany

   Pojemnik z pokrywką

   Dużo naczyń to bałagan. I potrzeba znalezienia miejsca na ich przechowywanie. Dlatego pojemnik z pokrywką to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią ergonomię w kuchni. Służy do blendowania, a zarazem doskonale sprawdza się jako naczynie do przechowywania produktów. Dzięki pokrywce zapachy nie rozprzestrzeniają się po lodówce. Mniej zmywania, więcej użyteczności!

   Pojemnik z pokrywką

   Ostrza ze stali nierdzewnej

   Dobry blender służy jak najdłużej. Dlatego w blenderach Amica dbamy o każdy szczegół. By zapewnić maksymalnie długą żywotność urządzenia, jego ostrza zostały wykonane ze stali szlachetnej. Są o wiele wytrzymalsze, odporne na rdzę, nie niszczą się i nie tępią. Nie musisz ich wymieniać, czyli oszczędzasz.

   Ostrza ze stali nierdzewnej

   Moc 800 W

   Szybkość działania Twojego blendera zależy od mocy jego silnika. Im większą moc wybierzesz, tym krótszy będzie czas przygotowania koktajlu, a jego konsystencja gładsza. Blenduj, rozdrabniaj i krusz mrożone owoce czy lód jeszcze szybciej i dokładniej. Pełna moc dla pełnej satysfakcji! I oszczędności czasu!

   Moc 800 W

   Inspiracje

   Przysmaki, które zrobisz za pomocą blendera ręcznego

   Puree z zielonego groszku

   Puree z zielonego groszku

   Żeby przygotować tę potrawę potrzebujesz:

   500 g zielonego groszku
   2 - 3 łyżki masła
   2 ząbki czosnku
   tymianek
   pieprz
   sól

   Poznaj wielozadaniowe 
   blendery ręczne Amica