Miksowanie palce lizać! 

Miksery Amica to mali kuchenni pomocnicy o ogromnych możliwościach. Niezależnie od tego, czy wyrabiasz ciasto, ubijasz śmietanę czy przyrządzasz gęsty krem – zawsze uzyskasz wyśmienite efekty.Szybko, wygodnie i bez rozchlapywania.

Poznaj użyteczne rozwiązania

   5 stopniowa regulacja prędkości

   Różne składniki wymagają różnej mocy, by miksowanie przyniosło idealne efekty. Stąd miksery Amica posiadają aż 5-stopniową regulację prędkości! Dzięki niej łatwo i szybko zmienisz moc na optymalną i unikniesz rozchlapywania. Wygodnie i w mgnieniu oka regulujesz moc pod kątem wykorzystywanych składników. Prędkość dopasowana do potrzeb!

   5 stopniowa regulacja prędkości

   Funkcja Turbo

   Miksera używasz nie tylko dla wygody, ale i by oszczędzać swój czas. Oszczędź go jeszcze więcej! Wykorzystaj Funkcję Turbo i miksuj składniki tak szybko, jak nigdy! To maksymalna wygoda, gdy zależy Ci na błyskawicznym efekcie. Pełna moc na pełnych obrotach – pełen komfort użytkowania!

   Funkcja Turbo

   Trzepaczki i haki ze stali nierdzewnej

   Ubijanie białka, śmietany, wyrabianie ciasta czy przyrządzanie kremu – wszystko idzie sprawniej, kiedy masz odpowiednie akcesoria! A trzepaczki i haki w mikserach Amica zostały wykonane ze stali szlachetnej, dlatego są o wiele wytrzymalsze, odporne na rdzę i po prostu się nie niszczą. Twój mikser jest szybki, wszechstronny i wyjątkowo solidny!

   Trzepaczki i haki ze stali nierdzewnej

   Ergonomiczny uchwyt

   Podczas miksowania powstają drgania, które utrudniają stabilne utrzymanie miksera w dłoni. Po pewnym czasie jest to po prostu nieprzyjemne i niewygodne. Dlatego uchwyt miksera Amica został zaprojektowany tak, by nie ślizgał się w ręce. Jest też dodatkowo powleczony miękkim, gumowym tworzywem, by nawet długie miksowanie było maksymalnie wygodne! Komfort i ergonomia jak na dłoni!

   Ergonomiczny uchwyt

   Poznaj wielozadaniowe miksery Amica