Woda gotowa na zawołanie!

Czajniki Amica to stylowe i łatwe w obsłudze urządzenia, dzięki którym w szybki sposób zagotujesz wodę, a z funkcją regulacji temperatury przygotujesz napoje o różnych wymaganiach zaparzania.

Poznaj użyteczne rozwiązania

   Regulacja temperatury

   Nie zawsze potrzebny jest wrzątek – np. gdy masz ochotę na zieloną herbatę, która wymaga temperatury 90°C. Dzięki możliwości regulacji ustawisz taką temperaturę wody, jakiej potrzebujesz! Od 40 do 90°C – w przedziałach co 10°C. Podgrzewaj tak, jak chcesz!

   Regulacja temperatury

   Automatyczne podtrzymywanie temperatury

   Czekasz na gości? A może masz ochotę na kilka filiżanek jedna po drugiej? Z funkcją automatycznego potrzymywania temperatury woda dłużej będzie utrzymywać taką temperaturę, jaką ustawisz – nie trzeba już podgrzewać jej od nowa, by zaparzyć kolejną herbatę.

   Automatyczne podtrzymywanie temperatury

   Dotykowy panel sterowania

   Nowoczesny czajnik to nowoczesne funkcje – a dzięki dotykowemu panelowi sterowania masz do nich łatwiejszy dostęp! Teraz możesz łatwiej ustawić np. pożądaną temperaturę – co do stopnia.

   Dotykowy panel sterowania

   Wyświetlacz LED

   Ustawienia czajnika widzisz jak na dłoni – na czytelnym wyświetlaczu LED. Estetyczny i elegancki, podaje informację o nastawionym programie gotowania. Podgrzewaj wygodnie!

   Wyświetlacz LED

   SafeTouch

   Gorący czajnik? Nie! Nawet jeśli w środku jest wrzątek! Zastosowany system podwójnych ścian SafeTouch sprawia, że ryzyko oparzenia zostało ograniczone do minimum. To szczególnie przydatne, gdy po kuchni kręcą się dzieci. Popraw bezpieczeństwo w kuchni –swoje i Twojej rodziny!

   SafeTouch

   Obrotowa podstawa 360 stopni

   Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe – zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! Teraz sięganie po urządzenie czy odkładanie go zawsze będzie komfortowe – niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj wygodnie!

   Obrotowa podstawa <br>360 stopni</br>

   Inspiracje

   Przysmaki, które zrobisz za pomocą czajnika

   Rozgrzewająca herbata

   Rozgrzewająca herbata

   Żeby przygotować tę potrawę potrzebujesz:

   1 torebka czarnej herbaty
   kawałek kory cynamonu
   2 plastry imbiru
   pół laski wanilii
   3 goździki

   łyżeczka syropu z agawy
   1 plasterek cytryny
   pół plasterka pomarańczy

   Poznaj wielozadaniowe
   czajniki Amica